W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

Postautor: Barsa » 12 kwie 2007, 16:09

Witamy :)

i czekamy na Prubera :P :wink:

Tony997
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2007, 12:00
Lokalizacja: Kaźmierz Wlkp.

Postautor: Tony997 » 12 kwie 2007, 16:39

Witam chciałbym dołączyc do IPL
- Urodzony 20.09 Roku Pańskiego 1988 ( mam atm 18 lat)
- stały dostęp do neta - mam
- Oryginalny MTW 2 - mam
- Status - zapoznałem się
- walki z rycerzami - gief
- lubisz dżem - jagodowy

Czemu chce się dołaczyc?
Chce zakosztowac bitew w sieci a wiadomo ze w gronie rodaków najlepiej no i moze sie czegos naucze nowego o prowadzeniu bitew gdyz wczesniej glownie gralem kampanie.

Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

Postautor: Barsa » 12 kwie 2007, 16:57

Witamy ... jak coś to gg mam w na dole :wink:

Awatar użytkownika
_Pruber
Posty: 1057
Rejestracja: 12 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: _Pruber » 12 kwie 2007, 20:30

Witam Panowie. Pierwsze pytanie czy, któryś z Was nie wysyłał przypadkiem kiedyś na nasze forum bzdetnych linków wprowadzających sporo zamieszania w systemie? Lepiej się przyznajcie jeśli to prawda bo jak się dowiem (a jest szansa na to ) to lacicie szybciej niż się pojawiliście.
A teraz troszkę milej drodzy miłośnicy serii TW. Tak sobie myślę, że miłośnicy, bo nie wiele o sobie powiedzieliście, (szczególnie ten pierwszy Pan. Najpierw powiedzcie co możecie zaoferować dla klanu, co osiagnęliście (leżeli) w walkach sparingowych ewentualnie w turniejach (lub czy wogóle braliście w nich udział). Co Was do nas sprowadza konkretniej. Trochę historii w rozgrywkach serii TW się zawsze przyda jako informacja dla nas. Może jakieś byłe klany itp.?

Tony997
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2007, 12:00
Lokalizacja: Kaźmierz Wlkp.

Postautor: Tony997 » 12 kwie 2007, 21:10

Witam Panowie. Pierwsze pytanie czy, któryś z Was nie wysyłał przypadkiem kiedyś na nasze forum bzdetnych linków wprowadzających sporo zamieszania w systemie? Lepiej się przyznajcie jeśli to prawda bo jak się dowiem (a jest szansa na to ) to lacicie szybciej niż się pojawiliście.

Nope

A teraz troszkę milej drodzy miłośnicy serii TW. Tak sobie myślę, że miłośnicy, bo nie wiele o sobie powiedzieliście, (szczególnie ten pierwszy Pan. Najpierw powiedzcie co możecie zaoferować dla klanu,

Poczucie humoru :], partner sparingowy, ciekawa osobowośc, i jeszcze wuchta innych rzeczy o których się może w przyszłości dowiecie:].

co osiagnęliście (leżeli) w walkach sparingowych ewentualnie w turniejach (lub czy wogóle braliście w nich udział).

W turniejach nie ale kiedyś trzeba zacząc, a co do potyczek multi to od wczoraj czyli od momentu kiedy zacząłem grac przez neta to wygrałem aż 1 pojedynek (czapki z głów co nie ?)

Co Was do nas sprowadza konkretniej.

Chce sobie pograc w miłym gronie, jak już napisałem nauczyc sie czegos nowego, może in future zobaczyc turniej od środka.

Trochę historii w rozgrywkach serii TW się zawsze przyda jako informacja dla nas. Może jakieś byłe klany itp.?

Nie byłem w żadnym klanie, nie grałem w sieci w inne TW

Awatar użytkownika
_Pruber
Posty: 1057
Rejestracja: 12 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: _Pruber » 12 kwie 2007, 21:23

Tony dziękuję za tak szybka odpowiedź. Cóż, widzę, że jesteś zupełnym nowincjuszem w TW (jeśli o Multi chodzi przynajmniej). Hmm zaoferować możesz sparingi... to miło, jednak więcej oczekujesz chyba niż możesz dać. Sprawa jasna, skoro dopiero zaczynasz. ¯yczę więc powodzenia.
Otwieram za moment temat poświęcoty Twojej tylko osobie " Do Ton'ego"
Teraz pisz już tam (nie tu). Tam dowiesz się wszystkiego co powinno Cię interesować jak na te chwile. Możesz też zawsze o coś też zapytać i oczekiwać informacji.
Aron Tobie też otworzę nowy temat "Do Arona" mimo, że po takiej wyczerpujacej wypowiedzi jaką nam przedstawiłeś nie wiem czy dobrze robie. Od teraz Aronie pisz już we wspomnianym właśnie temacie.

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 12 kwie 2007, 21:39

Witam i życzę powodzenia :D

Cuio vae

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 05 maja 2007, 16:39

Pozdrawiam

chciałbym dołączyc do IPL
- Urodzony 1976, z zawodu jestem grafikiem, posiadam MTW 2 oraz RTW+BI zlota edycja.
Statut czytalem

Jestem do dyspozycji
moje gg: 3663226

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 05 maja 2007, 17:54

Witaj Waść!

Cieszy Nas, że IPL wzbudza Twoje zainteresowanie. Napisz, proszę czy grałeś wcześniej w jakąś część TotalWar online, a jeśli tak to jak długo. Czy brałeś udział w jakiś turniejach? Dlaczego wybrałeś nasz klan?

Pozdrawiam Serdecznie

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 05 maja 2007, 18:02

Ahh widzę Woland, że mnie ubiegłeś :twisted:. Zatem napisze tylko tyle:

Witam!

¯yczę powodzenia.

Cuio Vae!

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 05 maja 2007, 18:40

1. Jesli chodzi o serie to w TW gram od poczatku czyli shguna (chociaz najwiecej uwagi poswiecilem wersji medieval, rome jakos tez mnie nie pociaga) w online gram dopiero od wersji 2.

2. Klan IPL wybralem dlatego ze ogladalem powtorki z ostatniego turnieju i widzialem ladne bitwy, przeprowadzone przez sir Artura, potem google >> IPL kaln i oto jestem

3. nigdy nie gralem w zadnym turnieju, a mam ochote, najlepiej zas pod skrzydlami kalnu IPL:D

Awatar użytkownika
sir Spinacz
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Jaworzno

Postautor: sir Spinacz » 10 maja 2007, 11:36

Dobra. Postanowilem złozyc podanie do waszego klanu. Pytania typu "Dlaczego akurat do tego ??" nie maja dla mnie żadne sęsu . Prosil bym onie czepianie sie mej ortografii i interpunkcji gdyż naleze do grupy zwanej dyslektykami .No cusz ze statutem zapoznalem sie wasze wymagania wiekowe spełniam (ledwo ale zawsze) pozostaje mi tylko czekac na walki eliminacyjne.

Awatar użytkownika
Pless
Posty: 966
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Ziemia Pszczyńska

Postautor: Pless » 10 maja 2007, 15:39

Witam

Moja pierwsza uwaga - istnieje word - taki programpoprawiający błędy - proponuję z niego skorzystać, to wiele zachodu nie kosztuje.

Czy spełniasz wszystkie warunki naszego statutu? Warto coś więcej o sobie napisać.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 10 maja 2007, 15:56

Witam i życzę powodzenia

Pless chciałbym tylko nadmienić, jako że jeden z moich znajomych jest dyslektykiem. Tutaj word za dużo nie pomoże, pamiętam jak kiedyś razem z kumplem siedzieliśmy i pisaliśmy coś w wordzie, tzn. kolega pisał. Robił dosłownie błąd na błędzie i poprawiał błędne wyrazy czasem na jeszcze bardziej błędne. Obaj się nieźle uśmialiśmy z tego naszego pisania :D Tak więc radzę po prostu przymknąć oko na ten problemik. Ponieważ Spinacz i tak strasznych błędów nie robi. Jakbyś zobaczył co ten mój kumpel pisał to pewnie byś zszedł na zawał :)

Cuio Vae!

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 10 maja 2007, 15:59

ja np. stale zjadam lub przestawiam litery... i nic na to nie poradze podobno jest to najczesciej spotykany blad w tekstach koputerowych


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

cron