W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 05 paź 2015, 09:28

temat stoi .

kramloch
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2010, 12:00
Lokalizacja: pl

Postautor: kramloch » 31 gru 2015, 11:52

Witam Nazywam się Krystian Aktualnie studiuje(zaocznie) i pracuje.
W TW gram troszkę czasu ale same piraty nie kupowałem TW bo byłem za młody trochę.
Sprawa wygląda następująco Powstało coś przyjemnego mianowicie Total War: Arena. Pewnie co niektórzy o tym słyszeli a więc w skrócie starożytność 10 osób po 3 bataliony daje super zabawę i Ciekawą rywalizację. Może IPL coś pomyśli o tej produkcji.

Somnus
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2016, 12:00

Somnus Prośba o przyjęcie do klanu

Postautor: Somnus » 22 lut 2016, 15:34

Mam na imię Dominik mam 22 lata studiuje i proszę o przyjęcie do klanu szukam grupy osób z którymi będę mógł sobie pograć gram już długi czas w chivarly medival , M&B i inne gry. przeczytałem regulamin.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 24 lut 2016, 21:01

W chwili obecnej, Total War jest jedyną aktywną grą klanową. W pozostałych grach mamy Obecnie zamknięta rekrutacje . W związku z tym muszę spytać czy podtrzymujesz chęć przystąpienia do klanu. Jeśli tak to założę dla Ciebie temat rekrutacyjny.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 09 wrz 2017, 20:51

Tymczasowo Rekrutacja Zamknięta

Maciek
Posty: 7
Rejestracja: 02 wrz 2017, 14:19

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Maciek » 19 wrz 2017, 17:26

Witam.

Jestem Maciek w gry strategicze gram w wolny czas.Zacząłem od warcraft 3 a teraz zaciekawiła mnie gra tww
przegrałem już prawie 400h .Mam rocznikowo 18 lat 28 grudnia mam osiemnastkę ;).Moje zainteresowania to gry strategiczne i gotowanie.
(Zapoznałem się z tym 'Przeczytaj zanim złożysz podanie!').Chce do was dołączyć ponieważ szukam osób do gry a wiadomo że
tym więcej tym weselej.Ogólnie to w total war grałem wcześniej w medival i Shogun 2.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 19 wrz 2017, 17:33

temat stoi .
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Awatar użytkownika
SaperHeart
Posty: 36
Rejestracja: 13 sie 2017, 22:12

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: SaperHeart » 19 wrz 2017, 20:59

Witam Panowie.

Mam na imię Jakub i należę do awangardy ludzi urodzonych w 86'. Na co dzień staram się bronić granic naszej pięknej Ojczyzny, służąc w jednostce wojskowej. W wolnych chwilach oddaje się swoim pasjom: sportowi, graniu jak i streamowaniu. Chciałbym do was dołączyć, ponieważ wasz klan zainteresował mnie swoją bogatą historią oraz bardzo przyjemnie wspominam gry, które miałem okazję zagrać z osobami należącymi do waszego klanu. Ogólnie z serią Total War miałem do czynienia tylko na arenie Kampanii grając w Shoguna i Miedievala. Dopiero po wydaniu Total War: Warhammer zacząłem się interesować sceną multiplayer, ponieważ jestem wielkim fanem całego świata i gier stworzonych przez Games Warkshop.

(Zapoznałem się ze statusem działu 'Przeczytaj zanim złożysz podanie!')

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 19 wrz 2017, 21:03

temat stoi .
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Awatar użytkownika
Terion
Posty: 11
Rejestracja: 24 wrz 2017, 20:57

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Terion » 24 wrz 2017, 21:15

Witam wszystkich tu zrzeszonych, chcialbym dolaczyc do waszego klanu. Szukam kompanow do grania w warhammer total war. Mam 29 lat a z warhammerem bitewnym mam styczność od 14 roku życia. W serie total war ogrywalem za czasow 1 total wara, pozniej mialem przerwe do Rome 2 ale jakos nie przypadla mi do gustu. Ogloszenie warhammera total war ziszczeniem marzen wielu osób jak i moich. Ukończyłem Politechnike Czestochowską, o kierunku Inżynieria materiałowa. Gdzie po zakończeniu edukacji gdy niemoglem znalezdz pracy w regionie otworzyła mi sie szansa wyjechać do Niemiec. Mieszkam w Niemczech od 5 lat, Jestem operatorem Maszyn CNC. Żonaty 2 dzieci takie tam.. :). Mam nadzieje że pozaytywnie rozpatrzycie moją kandydature. PS: Moje hobby: wszelakie formy gier. Gry konsolowe,planszowe.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 24 wrz 2017, 21:28

temat stoi .
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Rudy
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2018, 21:09

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Rudy » 12 sty 2018, 22:18

Witam,mam 21 lat i od jakiegoś czasu szukałem społeczności do grania w gry Total War by grać i wygrywać ze znajomymi, niestety nie spotkałem osoby z którą mógłbym wspólnie grać.Przygodę zacząłem od pierwszego "Roma" i od tamtej pory zakochałem się w tej serii spędzając przy niej setki godzin z przyjemnością gromiąc przeciwników :D Chcialbym spędzić czas w zorganizowanej społeczności i się uczyć (moje umiejętności nie są wybitne:) ).
BTW: statu przeczytany
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 12:31 przez Rudy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPL_Lord Legionista » 13 sty 2018, 11:54

temat stoi .
Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
Obrazek

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Tur » 25 sty 2018, 23:00

Cześć. Podobno dwa razy nie wchodzi się do tej same rzeki ale ktoś musi spróbować. Zgłaszam swoją kandydaturę do IPL. Mam WARHAMMERA II z TK ( swoja drogą to ciekawe że mój powrót do TW zbiegł się z premierą TB ;))
Obrazek

Pruber
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2018, 16:12

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Pruber » 28 lut 2018, 19:52

Witam Szanowne grono rycerskie. Podobnie jak Tur sądziłem, że drugi raz do tej samej wody nie wejdę, ale po 12 latach właśnie piszę drugie podanie do Imperium.
Statut jest mi oczywiście znany, wiek zgodny bo mam 37lat. Aktywność w sieci spora. Z serii totalwar posiadam już tylko Napoleona i Empire (gdzieś podczas jednej z wielu przeprowadzek poginęły mi rome 2 wraz z barbarian i medieval 2 z kingdoms . Warhammera nie posiadam i mówiąc szczerze nie ciągnie mnie do posiadania tej gry jako, że nie przepadam za stworami rodem z fantastyki. Warbanda posiadam nadal tego samego z którym niegdyś wojowaliśmy wspólnie i też oczekuję niecierpliwie na bannerlorda.
Aktualnie mocno wciąga mnie Arena totalwar. Ta jak i oczekiwana druga seria warbanda skłoniła mnie do wciągnięcia na maszt jeszcze raz mojej czerwono-białej flagi która mienić mogłaby się wśród waszych sztandarów.
Niestety nie jest możliwe abym spełnił warunek dotyczący identycznego nicku na forum , steam itd ponieważ mój nick (Pruber) został już na tym forum użyty a niestety zapomniałem hasła do forum. Używałem kiedyś innej poczty, do której hasło także już piaski czasu pochłonęły. Stąd aktualny mój nick teraz. W Arena totalwar używam nicku IPLPruber. Zresztą od lat mimo, że nie jestem juz rycerzem klanu mój nick Pruber prawie wszędzie jest poprzedzony tym zacnym przedrostkiem IPL. Także gdybym dołaczył do klanu i nadany zostałby mi tag wyglądać będzie to troche jak masło maślane IPLIPLPruber :) , ale im więcej IPL tym lepiej jak sądzę :)
Także oficjalnie składam wniosek o przyjęcie mnie ponownie w szeregi choć wstępnie palanowałem to zrobić z premierą bannera. Mamy Arene więc też można wspólnie coś zaplanować
Aktualnie pod nickiem IPLPruber smiało przyjmę zaproszenia do znajomych na Arena. Widziałęm już Legioniste i Grzybka więc zdaje się, że rozpoczęliście zdobywanie terenu w tym kierunku :)
Pozdrawiam.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron