W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Dany pogromca
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2021, 22:01

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Dany pogromca » 21 lut 2021, 16:58

Hej!
Dobra, namówiliście mnie ;) Wbiję do Was, bo samemu nudnawo się gra, a fajne z Was chłopaki ;)
Żeby formalnością stało się zadość...
Mówcie mi Dany (Pogromca jest dla wrogów :D) 33 lata, zawodowo robię prąd, żeby Wasze komputerki działały ;) Ale to ma swoją cene, bo pracuję na 3 zmiany, więc gram w zależności jak grafik wypadnie.

W Bannerlorda gram odkąd się się pokazał, ale głównie capitany i DM. Harce były dla mnie za trudne, ale odkąd Bagiet pokazał mi parę sztuczek powoli zaczynam ograniać ;) Ale bardzo chętnie nauczę się więcej, a jeszcze chętniej popykam zgodnie z przebiegłą taktyką ;)

Jak nie pracuje i nie gram to:
-szyję skórki (FB: Dany - rzemiosło skórzane); dajcie lajki i zamawiajcie u mnie portfele, paski i inne takie :D
-klepię blaszki (FB: Dany szpejorób); bawię się w rekonstrukcje historyczną, a że lubię dłubać w piwnicy to sprzęt sam sobie robię, przy okazji pokazuję zainteresowanym jak można go sobie zrobić samemu ;)
-biję się na miecze; nie tylko w grze ;)
-czytam książki, z jedynych słusznych gatunków: SF & Fantasy

Pietruch
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021, 23:01

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Pietruch » 13 mar 2021, 13:39

Cześć,
Jestem Pszemo, mówcie mi Pietruch.
W M&B pykam od 11 roku życia, czyli już mam 10 lat stażu.
Jak w Warbanda graliście na TG_Arena mogliście mnie spotkać pod nickiem NATE_HIGGERS.
Banerlorda kupiłem tydzień po premierze, od razu zacząłem grać multi- po co komu kampania?
Gdy nie siedzę w piwnicy, to chodzę na uczelnię (UMK Toruń Stosunki Międzynarodowe rok II) znaczy kiedyś chodziłem bo covid :(
Do tego 3 razy w tygodniu macham mieczem w Toruńskiej Szkole Fechtunku, moja ulubiona broń to miecz długi, oraz szabla, w przyszłości chce startować w pełnokontaktowych walkach rycerskich.
Żeby utrzymać się na studiach jeżdżę jako kurier pyszne.pl.
I to chyba tyle widzimy się na Duelu czy to w realu czy w Bannerlordzie ;).

IPLg_Samuś
Giermek
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 23:21

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPLg_Samuś » 29 kwie 2021, 19:53

Siemka wszystkim chciałem dołączyć do waszego klanu.
Z gier to głównie pykam w Bannerlorda czasami w strategie typu: Total War .W bannerlordzie mam nabite 996 godzin. O klanie się dowiedziałem kiedy Lord Legionista zaproponował mi grę w drużynie. Zagrałem kilka meczy i byłem na treningu w środę. Mam 19 lat i kończę teraz humana :lol:
ale do mcka sie nie wybieram. Lubię sport szczególnie nożną, ręczną i siatkówkę. Czasami lubie też coś poczytać szczególnie fantazy wchodzi.
Zapoznałem sie z statutem
No i prosze o pozytyne rozpatrzenie mojego wniosku :D

JackRipper
Posty: 2
Rejestracja: 09 maja 2021, 18:25

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: JackRipper » 09 maja 2021, 18:31

Witam chciałbym dołączyć do waszego klanu mam na imie Dawid lat 26.

- staż gry w bannerlodzie niecałe 60h, ale grałem dużo w warbanda i napoleonic wars.
- powodu, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu. Powód jest taki że lubię serie Mount and Blade długo grałem wcześniej głownie w klanach więc postanowiłem znów dołączyć do jakiegoś klanu.
- informacji na temat aktywności w turniejach,ligach ==== aktywny jest często jak trzeba to będę głównie wieczorowo jestem ale i za dnia się zdarzy
- no i tego kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć!. --- Pracuje jako stolarz :D

WildBoar
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2021, 23:05

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: WildBoar » 15 maja 2021, 23:42

Witam,
w M&B gram około 70 godzin, lecz większość czasu spędziłem w trybie fabularnym/kampanii.
O klanie dowiedziałem się od wieloletnich członków i spodobała mi się perspektywa gry w teamie. :)
Niestety nie uczestniczyłem do tej pory w żadnych ligach. Z rozgrywek turniejowych mogę pochwalić się jedynie grą ligową w CS:GO w roli kapitana drużyny.
Mam na imię Damian. Ukończyłem Akademię Morską na kierunku transport morski/nawigacja, a więc jestem marynarzem. Niedługo rozpoczynam również studia na kierunku geodezji. :)

Pozdrawiam serdecznie!

FuNeXPL
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 18:49

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: FuNeXPL » 11 lip 2021, 19:51

Witam chciałbym dołączyć do waszego klanu ponieważ nigdy ogólnie nie byłem w takim ugrupowaniu w m&B a wydajecie się spoko społeczeństwem. W M&B jakieś 10 lat może nawet i dłużej nie pamiętam w inne gry strategiczne gram od zawsze praktycznie odkąd mam kompa jednak w multi w m&b mało co grałem głównie singiel. Mam na imię Dawid mam 28 lat pracuje w Niemczech jako firma jednoosobowa pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania :D

IPLg_Domcio
Giermek
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2021, 13:24

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPLg_Domcio » 06 sie 2021, 15:54

Witam mam z 1200h w banner lordzie szukam klanu który jest aktywny i ma dużo sparingów
do napisania skłoniło mnie to ze mój aktualny klan KW powoli umiera wiec szukam zastępstwa za ten klan
i pomyślałem ze znam taki klan jak IPL wiec napisze podanie
no i tak krótko kim jestem mam na imie Dominik pracuje w warsztacie samochodowym :p grałem na beastach i na wszelkich turniejach
mainuje kawalerie

MrMatinh
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2021, 12:33

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: MrMatinh » 26 sie 2021, 00:35

No cześć, mam około 125h w bannerlordzie jednak grałem głównie w warbanda, gdzie mam ponad 2600h i gram od 2014 roku. Chcę aktywnie uczestniczyć w polskiej scenie Bannerlorda aby polepszyć swoje umiejętności i poczuć adrenalinę płynącą z gry na najwyższym poziomie. Prywatnie nazywam się Mateusz, mam 21 lat i studiuję ekonomię. Przeczytałem statut i go akceptuję.

Kapler
Rekrut
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 12:52

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Kapler » 17 wrz 2021, 13:06

Witam przybyłem do waszego klanu ponieważ, (Najlepszy Kawalerzysta xD) Domcio nakłonił mnie do dołączenia do waszego klanu:
Nigdy nie brałem udziału w turniejach ani innych ligach w tego typu grach jestem zapoznany z systemem walki gdyż dosyć sporo grałem w gry typu For Honor. Mam na imię Kacper mam 18 lat, pracuje jako Kamieniarz i uczę się zaocznie w Liceum

IPLs_Exodus
Strażnik
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2020, 20:03

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPLs_Exodus » 17 wrz 2021, 21:33

Siemanko
Wracam do Bannera po długiej przerwie, zagrywałem się na początku ostro ale praca życie niestety czasu brakowało żeby pograć coś więcej
Staż w grze dosyć długi, widziałem dużo na scenie Warbanda na zawsze w serduszku.
Native w zasadzie umarł jedyny serwer to chyba TG_Arena obecnie gdzie siedzą już tylko prawdziwi weterani
Wasz klan pamiętam ze sceny wb i swego czasu robiliście dobre wyniki
Obecnie pracuje na tygodniu raczej nie ma co liczyć na moją aktywność ale weekendy mam wolne
Chętnie wezmę udział w ligach i zorganizowanych rozgrywkach klanowych
Chcę jeszcze zobaczyć te wszystkie stare mordy i ludzi z którymi siedziało się kiedyś jeszcze na mumble xD

Hawriil
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 08:31

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Hawriil » 03 paź 2021, 17:14

- staż gry - Od wyjścia BL'a na steam, z przeróżnymi przerwami i powrotami. Obecnie od miesiąca gram aktywnie.
- powód, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu - Podczas randomowego MMa natrafiłem na Wasz mecz i podłączyłem się pod Was jako kolejny gracz. Moment przekonania mnie skupia się wokoło świetnego teamplaya, którego zagrałem z kilkoma ludźmi od IP.
- informacje na temat aktywności w turniejach,ligach - Nie grałem, a jak grałem to na tyle mało istotne, że nie wpisuje tego sobie w kartę.
- no i tego kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć! - Pracuje.

Mister_Popo
Posty: 1
Rejestracja: 24 paź 2021, 18:33

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Mister_Popo » 24 paź 2021, 19:14

Jeśli spełniasz warunki w nim określone napisz coś o sobie.
Zgłaszając swoją kandydaturę prosimy o podanie :
- stażu gry: w Banerlorda gram z 2 albo 3 miesiace bylo by wiecej ale nie mialem ochoty w niego grac ale wrocilem do niego i zaczolem grac w niego ponownie
- powodu, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu: zlozylem podanie o przyjecie do klanu poniewaz namowil mnie kolega ktory tutaj jest juz i tka sobie mysle czemu by nie sprobowac swoich sil w klanie i walczyc ramie w ramie z nim jak i pozostalymi czlonkami klanu
- informacji na temat aktywności w turniejach,ligach: nie uczestniczylem w zadnym turnieju ani lidze na scenie M&B
- no i tego kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć!: Jestem Sylwester mam 18 lat i pracuje w Firmie mojego brata i pracuje juz okolo 1 miesiaca i pracujemy glownie tylko na regionach slaskich glownie sie zajmujemy docieplaniem budynkow

Cicho
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2022, 13:13

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: Cicho » 31 sty 2022, 13:39

Zapoznałem się ze statutem.
Wiek : 21 lat
Staż gry:
- 11 lat w OiM kilka tysięcy godzin
- 11 lat w WB, ok tysiąc godzin
- ok 350h w BL
Powody chęci do dołączenia:
- Chęć do gry w aktywnym polskim klanie. Otrzymałem także propozycję dołączenia od Legionisty.
Informacje o aktywności:
- Mogę zapewnić stosunkowo stałą i częstą aktywność.
Coś o mnie:
- Pochodzę z Wielkopolski. Aktualnie pracuję w meblarstwie oraz zaocznie studiuję zarządzanie, a w wolnym czasie oglądam seriale, czytam książki i gram w gry.

IPLg_Dziki_Goblin
Giermek
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2022, 22:07

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPLg_Dziki_Goblin » 24 kwie 2022, 09:52

Witam!

Zgłaszam swoją kandydaturę do Imperium Polskiego. Przeczytałem i zgadzam się ze statutem. Obywatelstwo polskie, 22 lata. Podanie złożyłem aby dołączyć do elitarnej grupy, z którą będzie się przyjemnie grało i doskonalił skilla. Turnieje na tak. Studiuję, trenuję desw i gram w gry z mieczami.

IPLr_Kyosk
Rekrut
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2022, 16:04

Re: W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Postautor: IPLr_Kyosk » 08 cze 2022, 17:09

Siemka Kamil z tej strony a w necie Kyosk
- Zapoznałem się z statutem i akceptuję go
- Lat 18
- staż w grach:
-Bannerlord to 350 h.
-Warband ok. 680 h (grałem klanowo na NW).
-Podsumowując różne total wary będzie z ponad 1000 h w grach z tej serii(tylko historyczne).
- Powodem dla którego chciałbym dołączyć do IPL jest znalezieni kompanów do grania w bannerlorda na multi czy to na eventach czy treningach.
- Moją aktywność chcę głównie oprzeć na Bannerlordzie aczkolwiek rekreacyjne granie w total wary jak w attyle, rome czy shoguna 2 też jest czymś
co mogę zaoferować.
- Coś o mnie: Uczę się w technikum Za niedługo klasa maturalna, interesuję się historią szczególnie bliskiego wschodu oraz azji, w ostatnim czasie
zająłem się tworzeniem zbroi lamelkowej no i od jakiegoś roku jeżdże w trasy motocyklowe może nie za długie bo nadal maszyny nie mam
potężnej ale zawsze coś.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron