W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 30 kwie 2012, 20:36

A czy jest ktoś w klanie kto mógłby być zainteresowany założeniem oddzielnej sekcji Napoleonic Wars


Jak powiedziałem sekcja taka była, została odłączona od klanu i nie przetrwała.

Można by ogłosić oddzielną rekrutacje pod auspicjami IPL do sekcji Napoleonic Wars i gracze na pewno by się znaleźli.


Nawet gdyby się wśród nas znaleźli chętni to nie na tylu by tworzyć taką sekcję. Jak powiedziałem nie słyszałem by ktoś z naszych miał to DLC, ani żeby miał zamiar wydawać pieniądze na coś co przed momentem było za darmo i można było w to grać do woli.

O co mi chodzi? Naturalnie, chciałbym wykorzystać renomę i istniejące struktury IPL by stworzyć grupę dojrzałych graczy, z którymi można by pograć w zorganizowany sposób.


Nie ma takiej możliwości, nie oferujesz nic co warte byłoby naszej uwagi. Jak napisałem wcześniej, jako Wojski nie widzę ani potrzeby ani możliwości utworzenia takiej grupy ludzi.

Awatar użytkownika
IPL_Volv
Posty: 918
Rejestracja: 22 maja 2012, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Postautor: IPL_Volv » 22 maja 2012, 20:45

Witam
dołączam swoje podanie

- staż gry
Ogólnie gram w mount&blade od pierwszych jego dni gdy ukazywały się jeszcze wersje beta :) . Teraz z niewielkimi przerwami pogrywam w warbanda (wcześniej byłem w SRT i Wolvesach noo i jeszcze można doliczyć Grey Order myślę ... ) . Z serią total war znam się również od bardzo dawna gdyż od pierwszego shoguna ,lecz jednak zawsze większą uwagę skupiałem na singleplayera (co na szczęście zmieniło się :wink: ). Także określając mój staż ... sam warband myślę ,że około 2 lata ,a total wary gdzie już troche poważniej próbowałem pogrywać sobie w mp bo stażem raczej tego nie nazwe to od medievala 2 .

- powodu, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu
Chce znowu brać udział w turniejach warbandowskich oraz podszkolić swoje umiejętności w total warach i tutaj też może w przyszłosci coś sobą reprezentować :wink: ,a pozatym poznałem paru ludzi z klanu i myślę ,że nie będzie ciężko się tutaj zaaklimatyzować i spędzać miło czas .

- informacji na temat aktywności w turniejach
yyy ... były jakieś ... w crpgu ,w warbandzie nie przypominam sobie żadnych większych turniejów ,a w total warze chyba raz spróbowałem swoich sił w jakimś turnieju ,ale naprawde nic godnego uwagi :) ...

- no i tego kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć!
akurat wyszedłem z liceum także mam około 4 miesiące odpoczynku ,a potem pewnie jakieś studia podejmę . Zainteresowania... no napewno tracenie czasu przed komputerem ... głównie to gry ,anime ,książki (szczególnie fantasy) ,a pozatym pogrywam sobie na gitarze elektrycznej .

I żeby nie było mam 19 lat i oczywiście zapoznałem się ze statutem .

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 22 maja 2012, 21:36

Witam
Zakładam dla Ciebie temat w dziale rekrutacji

Xavart
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2011, 12:00

Postautor: Xavart » 23 maja 2012, 21:41

Staż gry: Zależy od gry :). W Warbanda gram od końców września tego roku, ale grałem jeszcze wcześniej w zwykłego Mount&Blade, natomiast w Empire: Total War jestem nowy, gram od początku tego miesiąca, ale z każdym dniem nabieram coraz więcej doświadczenia w bitwach. Mam w planach zakup Medieval II: Total War oraz Napoleon: Total War.

Powód napisania podania: Słyszałem wiele o klanie, np. na Tawernie 'Four Ways' i w grze. Klan ma atmosferę jak i dyscyplinę, sądzę, że to jest miejsce dla mnie.

Turnieje: Nie brałem udziału w żadnych, ponieważ nie były przez okres tego miesiąca organizowane, co do Warbanda to na żaden się nie załapałem, natomiast brałem udział w wielu eventach, typu bitwy liniowie na The Deluge [Warband mod] itp.

Kim jestem: To zacznę od przedstawienia się. Mam na imię Przemek, mam 13 lat, jestem w trakcie mutacji głosu (która zaczęła się w wieku 12 lat, więc szybko ją przechodzę). Jestem pocztowym lub paziem (zależnie od epoki) w Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej, czyli grupie rekonstrukcyjnej. Interesuje się historią, informatyką, sportem i militarią.

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 23 maja 2012, 23:12

Niestety ale w statucie jasno określony jest próg wieku 16 lat a nie robimy wyjątków.
Powodzenia :wink:

Awatar użytkownika
Filip
Posty: 29
Rejestracja: 09 lip 2012, 12:00
Lokalizacja: Szprotawa

Postautor: Filip » 10 lip 2012, 21:46

Staż gry: Również jak u poprzednika, róźnie.. w Warbanda tydzień ale w Dzikie pola (to tez jest mount and blade..nie wiem czy ktos gra tutaj ) jest pół roku ..tak więc trochę serie mount and blade znam ..Seria Total War: Medieval 2 gram od kilku lat (chyba 4 lat) , empire i napoleon total war(edycja roku..) gram od 1,5 roku , mam jeszcze shogun 2 total war Zmierzch Samurajów w którego grywam od powstania (podstawowej gry nie mam) .
Powód napisania podania:Jak poprzednik czytałem w Tawernie Four Ways oraz na stronie forum.totalwar.org.pl .Klan ma atmosferę dobrą , przyjazną ..mimo że podanie napisalem dopiero teraz mam nadzieję że jest możliwość jeszcze do was dołączyć.
Turnieje: Niestety ale nie brałem udziału ale jestem chętny nowych przeżyć odnośnie turniejów.
Kim jestem: Mam na imię Filip (jak wynika z nicku :) ) mam 16 lat , będę we Wrześniu chodził do Liceum Ogólnokształcącego . Interesuję się geografią i historią.
Mam nadzieję że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone
Z poważaniem Filip

Ps. Jest możliwość zmiany nicku na Filip (96 ,16 ) ? stwierdziłem że głupio by wyglądało żeby rycerz mówił do rekruta Książę...

Zingal
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2011, 12:00

Postautor: Zingal » 18 sie 2012, 00:08

Witam!

- Staż gry:
*ponad 1000godz. gry Warband
*kilkadziesiąt godzin spędzonych przed grami z serii Total War
-Powód:
*Chciałbym powrócić do gry, jako że dawniej byłem rekrutem w tymże klanie teraz chciałbym znów powrócić do gry z ludźmi z którymi dawniej zdarzyło mi się miło spędzać czas gdy już nie miałem obowiązków.
-Turnieje
*dawniej brałem udział w turniejach rycerskich w Warbandzie w modzie Strategus/C-RPG
-Coś o mnie:
Uczę się, jestem w drugiej klasie LO. W przyszłości mam zamiar bronić dobrych ludzi jako prawnik, albo zostać gitarzystą pagan metalowym. Posiadam kilka zainteresowań takich jak muzyka, historia i kilka takich pomniejszych ; )

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania : >

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 18 sie 2012, 12:18

Z tego co widzę, już składałeś podanie ale nie dokończyłeś testów. Mógłbyś wyjaśnić przyczynę?

Zingal
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2011, 12:00

Postautor: Zingal » 18 sie 2012, 14:59

Oczywiście, przyczyną tego iż nie dokończyłem testów były problemy osobiste i brak czasu na grę przez co musiałem odpuścić sobie dokończenie testów i dalszą zabawę w Warbandzie. Teraz gdy wszystko się względnie ustabilizowało, chciałbym wrócić ponownie do gry.

Pozdrawiam!

PS. Nick w grze - Zakonnik

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 18 sie 2012, 22:22

W jakich klanach (WB, TW) byłeś dotychczas? W jakim celu masz na steam IPL_Krzyżak skoro nie przeszedłeś nawet rekrutacji w naszym klanie?

Zingal
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2011, 12:00

Postautor: Zingal » 19 sie 2012, 01:15

Byłem w takich klanach jak: stare SRT, ZKM, OFR, strategusowym GO i w sumie tylko tyle pamiętam, prócz tego nie raz brałem udział w różnych eventach (tak po prawdzie to w Warbanda gram od premiery). A na steam nie używam tagu IPL, być może używałem go dawniej gdy jeszcze byłem rekrutem, ale jak zapewne wiecie nie był to niestety zbyt długi okres czasowy. Wracając jeszcze do nicku na steam, to z reguły używałem nicków takich jak Krzyżak, Krzyzak, Krzyzowiec, Zakonnik, Salvadin, Zingal (?).

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 23 sie 2012, 16:49

Niestety rada zadecydowała, że nie możesz wziąć udziału w rekrutacji. Mimo to życzymy powodzenia.

John_Bean
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2012, 12:00

Postautor: John_Bean » 31 sie 2012, 01:10

No tak...

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 04 paź 2012, 13:20

Nie napisałeś czy zapoznałeś się ze statutem, dodatkowo polecam trochę rozbudować podanie :)

Gumek022
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2012, 12:00

Postautor: Gumek022 » 05 paź 2012, 20:35

Zapoznałem się ze statutem.
Interesuje się historią XX wieku, żeglarstwem.Mam 17 lat i chodzę do liceum.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości