W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Mariachi
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2012, 12:00

Postautor: Mariachi » 09 sty 2012, 18:01

Tak, zapoznałem się ze statutem.

Awatar użytkownika
tomwaza
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2012, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: tomwaza » 25 sty 2012, 14:03

cześć
Od dawna szukałem klanu, i gdy znalazłem Imperium Polskie stwierdziłem,że najbardziej mi on odpowiada.Chciał bym do was dołączyć, więc bardzo proszę o przyjecie.
Trochę o mnie:
Nazywam się Tomek uczę się w 3 klasie gimnazjum. Szesnastu lat niestety nie mam bo jestem z grudnia.W warbanda gram od 1,5 roku.Na początku grałem na pirackiej wersji,ale w kupiłem sobie oryginalną grę jakieś pół roku temu.
Do tej pory na steam mam przegranych 151 godzin w m&b.
W medievala grałem dość często, ale na razie mam przerwę.
Na steam jak i na prawie wszystkich forach na których jestem zalogowany mam nick tomwaza.
i to chyba tyle
statut przeczytany obowiązkowo

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 26 sty 2012, 21:53

Przykro mi, w historii klanu nigdy nie było wyjątków co do progu wiekowego , zatem nie mogę założyć dla Ciebie tematu rekrutacyjnego.Mimo wszystko cieszymy się ,że zainteresowałeś się naszym klanem i jeśli wciąż będziesz zainteresowany to zapraszamy w grudniu.

Awatar użytkownika
cpt. Kloss
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2012, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: cpt. Kloss » 28 sty 2012, 16:52

Witam

Część z Was zna mnie z WOTa. Ostatnio kupiłem grę Warband i ostro trenuję. Poznałem kilku klanowiczów podczas gry i rozmowy na TS i spodobało mi się dlatego postanowiłem dołączyć do Was.
O klanie dowiedziałem się od Kerka.

Mam ukończone 16 lat (prawie dwa razy):D pracuję jako kierowca-oblatywacz w zacnej firmie MPK.

Zapoznałem się ze Statutem. Proszę o rozpatrzenie mojego podania.

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 28 sty 2012, 17:25

Witamy :wink: zakładam specjalny temat dla Ciebie w dziale rekrutacja

Raphael
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2012, 12:00

rekrutacja Raphael

Postautor: Raphael » 29 sty 2012, 08:23

Witam chciałbym przystąpić do klanu ponieważ,
jestem aktywnym graczem oraz postanowiłem ze jak dużo gram to do klanu dołączę
Gram w Warbanda od roku mam średniego skilla ale mogę być strategiem :D
nic dodać nic ująć admin z adminem serwa się znamy (ARON)i jest git

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 29 sty 2012, 12:41

Nic dodać, nic ująć, zapoznać to ze statutem się trzeba. A spojrzeć na poprzednie podania rekrutacyjne również nie zaszkodzi.

Raphael
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2012, 12:00

rekrutacja Raphael

Postautor: Raphael » 29 sty 2012, 19:19

zapoznałem się ze statusem

i mam skończone 14 lat

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 29 sty 2012, 19:25

Przykro mi, w historii klanu nigdy nie było wyjątków co do progu wiekowego , zatem nie mogę założyć dla Ciebie tematu rekrutacyjnego.

Statut. Rozdział III, punkt 5: "Kandydat musi mieć ukończone 16 lat".

Wierny_Polonista

Postautor: Wierny_Polonista » 29 sty 2012, 23:08

Witam. Mam na imię Maciej, mam 19 lat i aktualnie mieszkam w Warszawie. Załorzyłem tutaj juz wczesniej konto, poniewasz interesowałem się tym klanem, lecz zapomniałem na nie hasła i loginu ( Czarna_Koszula ). Posiadam gry Medieval II Total War, Shogun 2, i wszyztkie częsci Rome Total War. Dodatkowo pogrywam w Warbanda . Jak pewnie sie domysliliscie, jestem wiernym kibicem Polonii Warszawa. Kocham ten klub od dziecka i z pewnosciom tak pozostanie. Chodzem na wszystkie mecze i sledze wszystkie poczynania tego klubu ( Imperium Polonia heheee :wink:)))) ). Podoba mi się Wasz klan, poniewasz gracie w wiele gier, a Wasza nazwa kojaży mi się z nazwą mojego kochanego klubu. Liczę, że znajde sobie przyjaciol w Waszej grupie, pewnie i kibicuw Polonii, legionistuw ( specjalnie napisalem to z malej litery, nie szanuje was i nigdy nie bede ) nie cierpie, wiec od razu maja u mnie minósy. Przepraszam za mojom ortografie, ale posiadam wykryda dysleksje i mam nadzieje, ze mnie zrozumiecie. Podanie pisze od razu po maturce ;DDDDDD, dodam jeszcze ze specjalnie dla tego klanu skoczylem do sklepu po niezbedne gierki, wienc zalezy mi na tym klanie :wink:))). Mam nadzieje, na pozytywne rozpaczenie mojego podania.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 29 sty 2012, 23:32

Jeśli czytałeś statut to zapewne wiesz, że obowiązującym językiem w klanie jest język polski. Nie rozumiem zatem dlaczego to podanie jest napisane w jakimś obcym języku. Niestety nie możemy założyć Ci tematu rekrutacyjnego.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Re: rekrutacja Raphael

Postautor: Aron » 30 sty 2012, 19:40

Raphael pisze:Witam chciałbym przystąpić do klanu ponieważ,
jestem aktywnym graczem oraz postanowiłem ze jak dużo gram to do klanu dołączę
Gram w Warbanda od roku mam średniego skilla ale mogę być strategiem :D
nic dodać nic ująć admin z adminem serwa się znamy (ARON)i jest git

czy jest git Ja to ocenie :twisted:

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 02 lut 2012, 21:32

Witam jaśnie wielmożnych panów Braci, otóż ja Konrad III herbu ślepowron staję tu przed Wami, by znów prosić uniżenie o rozpatrzenie mego podania.
Wiele to czasu minęło od naszego ostatniego spotkania, lecz jak to u mnie, miałem sporo problemów z netem, a raczej jego brakiem. Więc to też dzisiejszego wiekopomnego dnia, w pocie czoła montowali mi internet. Po wielu próbach, w końcu się udało. :D Pragnę znów stanąć pod sztandarem Imperium Polskiego, w którym to najstraszniejsze są konie, gdyż niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć... Bogarodzica!

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 03 lut 2012, 00:32

Witaj. Zanim założę dla Ciebie temat, Rada Rycerska musi podjąć decyzję czy w ogóle możesz rozpocząć testy. Czekaj zatem cierpliwie na decyzję.

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 03 lut 2012, 22:34

W takim razie będę wyczekiwał Waszej decyzji z niecierpliwością... :)


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości