W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
deadturtle
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2011, 12:00

Postautor: deadturtle » 14 sty 2011, 20:31

Rycerze!
Pragnę służyc mieczem koronie u waszego boku, kłaniam się nisko i rozwijam poły papirusu z tymi oto wieściami:

- stażu gry
MB 1rok
WB5miesięcy
- powodu, który skłonił Cię do złożenia podania o przyjęcie do naszego klanu
lubię w czasie wolnym przeniesc sie w swiat rządzony przez stal i honor, w doborowym towarzystwie czas
ten mija przyjemniej :)
- informacji na temat aktywności w turniejach
jak dotąd nie brałem udziału w turniejach WB
- no i tego kim jesteś, uczysz się? pracujesz? Chcemy o tym wiedzieć!
pracuje jako account, a moja stresująca praca daje mi mnóstwo powodów by wieczorem chwycic za miecz :)
próg wiekowy przekraczam o kilka latek(21)

Status przeczytałem 3razy, pozdrawiam

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 14 sty 2011, 20:43

Temat wkrótce będzie założony

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 19 sty 2011, 14:09

Witam!

Przeczytałem STATUS klanu. W realu wołają na mnie Rafał.

Moja postać Kerk Fortetze (dokładniej Kerk von Fortetze) to wieloletnia postać z Warhammera Fantasy Role Play (tej książkowej). Mam 30 lat, w warhammera grałem już jako 17 latek przez jakies 3 -4 lata, potem studia praca i brak kontaktu z graczami, zmusiło mnie do przesiadki na CRPG.
Jesli chodzi o M&B to w grę gram odkąd pojawiła się jakakolwiek wersja. Heh i co mogę powiedzieć, bez sensu kłamać więc pierwsza wersję ściągnąłem jako darmową z ograniczeniem do jakiegoś tam levelu. Ale gra tak mnie wciągnęła, że zapragnąłem sobie "odblokować" te wyższe poziomy.

Ponieważ inaczej nie potrafię udowodnic swojego stażu niech będzie za dzień povczątkowy data wrzucenia http://www.youtube.com/watch?v=-UFsiWR7m0w czyli 6 wrzesień 2009. Jest to poniekąd dodatkowy dowód, że wtedy coś tam już potrafiłem. Nie chodzi o to który miałem level ale jak widać na filmiku opanowałem wydawanie rozkazów, używanie tyldy, mapy taktycznej, kombinacji klawiszy itp.

Dosyć długo miałem przerwe w tej grze za sprawą gier stategicznych i FPP jak UFO, Civilizacji czy Call of Duty których to gier jestem fanem od czasu gdy pierwszy XCOM pojawił się na dyskietkach a grało się u jedynego kolegi który miał kompa (dokłądnie to kumpel miał wujka kapitana statku którego było stać) lub w szkole na kółku informatycznym :roll:

Koniec końców żeby wynagrodzić twórcom tego arcydzieła jakim jest M&B kupiłem w oryginale obie części oraz Ogniem i mieczem.

W związku z tym, że posiadam Empire Total War (nawet jakieś jedno DLC kupilem) oraz wiele oryginalnych gier jestem gotów na sieciowe rozgrywki mniej lub bardziej umiejętnie w to i tamto i owamto.

Co jeszcze o mnie. Studia ukończyłem tytulem IN¯. w 2005 r. oraz jestem aktualnie w przededniu złożenia pracy MGR. Technikum, Politechnika Rzeszowska i AGH cały czas technologia chemiczna, jakby co.
Pracuję w zawodzie ale wekendy i popołudnia mam wolne. ¯ony nie posiadam w oryginale więc nie ma co się martwić o dostęp online.

Dlaczego akurat Wasz klan mi się spodobał? A no dlatego, że nie skupiacie się tylko na M&B WB ale również na innych gierkach.

Aktywności w turniejach nie mam żadnej bo nigdy nie brałem udziału.
Natomiast jesli chodzi o nicki w multi to można było mnie dotychczas spotkac jako:
- szybki912[PL]
- cpt. Rafal[PL]
- cpt. ¯bik[PL]

To tyle. Na koniec streszczenie powyższego jakby komuś się nie chciało czytać:
1)Chcę dołączyć do klanu IPL
2)¯aden dotychczasowy nick nie jest odpowiedni więc chcę korzystać z Kerk Fortetze[PL]
3)Posiadam w oryginale m.in. gry:
- Mount & Blade
- Mount & Blade Warband
- Ogniem i Mieczem
- Empire Total War

4)Mam czas w wekendy i wieczory
5)Posiadam jakies wolne fundusze gdyby trzeba było kupić DLC czy gierke.
6)W ograniczonym stopniu potrafię dogadać się po angielsku (więcej rozumiem niż jestem w stanie powiedzieć)

Pozdrawiam
R

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 19 sty 2011, 15:01

proponuję Ci zmienić nick bo sobie jęzory na ts połamiemy :) albo wymyślimy jakiś dziwny odpowiednik co by było łatwiej.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 19 sty 2011, 15:03

czy posiadasz medival 2 total war lub napoleona

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 19 sty 2011, 15:36

hej, witaj, e spokojnie "Kerk" sie da wymiawiać :D

Aktualnie gramy w mtw 2, i gramy w napleona TW, i pewnie duza czesc osob w tym ja zakupi Shoguna (ale to dopiero marzec)

W empire wlasciwie nikt juz nie gra... (kompletnie nie grywalne pod katem multi.. za duzo baboli i głupot w unitach)

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 19 sty 2011, 15:56

¯bika nie mielismy

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 19 sty 2011, 16:04

A ja moge specjalnie zainstalowac dla Ciebie Empire i rozegrac testy. Dobrze by bylo jak bys mial tez Napoleona :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 19 sty 2011, 20:07

Temat dla Ciebie został założony

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 20 sty 2011, 17:18

Mediewal II Total War oraz Napoleona sobie kupię.

Proszę o podpowiedź w jakiej serii (Platynowa kolekcja, TopSeller itp.) te gry wyszły pod STEAM, gdyż zalezy mi na integracji z tą platformą. (kiedyś zagorzały przeciwnik tego typu platform)

Co do Shoguna to osobiście średnio klimaty "KITAJ" mnie pociągają ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 20 sty 2011, 17:48

Medieval II nie potrzebuje steam. Napoleon owszem. Co do mnie to zakupiłem tą edycje specjalną i nie żałuję gdyż posiadam kilka unikatowych DLC.

makuhard13
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2011, 12:00

Postautor: makuhard13 » 20 sty 2011, 21:15

czesc!! chcial bym przystąpic do tego klanu ponieważ gram dobrze 1 rok bylem juz w klanie mam 15 lat . plz przyjmijcie

makuhard13
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2011, 12:00

Postautor: makuhard13 » 20 sty 2011, 21:18

jestem fajny

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 20 sty 2011, 21:20

Drogi druhu niestety nie możemy cie przyjąć do klanu ze względu na twój wiek ale zapraszam serdecznie po ukończeniu 16 roku życia :)
przeczytaj sobie uważnie
http://www.ipl.fora.pl/sklad-osobowy-statut-oraz-nasze-trofea,6/statut-klanu-ipl,55.html

Pozdrawiam serdecznie Strażnik Imperium Lord Legionista

Awatar użytkownika
rmenel
Posty: 138
Rejestracja: 29 kwie 2010, 12:00

Postautor: rmenel » 20 sty 2011, 21:21

Młody przyjacielu, przede wszystkim nie spełniasz kryterium wiekowego, ale skąd o tym możesz wiedzieć, skoro nie przeczytałeś nawet pierwszego posta w tym temacie. Zapraszamy po 16-tce i po zapoznaniu się ze statutem.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości