W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Lord_Bart
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2010, 12:00
Lokalizacja: Gdańsk-Oliwa
Kontaktowanie:

Postautor: Lord_Bart » 06 maja 2010, 23:07

Cześć Mam na imie Barłomiej mam 18 lat interesuje sie ASG, Pływaniem, Rowerami, narciarstwem, Komputeram gram w gry takie jak Empire total war , M&B W i M&B chciałbym dojśc do wszego klanu ponieważ szukam ludzi z którymi kulturalnie bede mogl pograc i świetnie sie bawic pozdrawiam :) zapoznalem sie z statutem no dobra to tak ucze sie w 2 klasie liceum :wink: nie pracuje , kartoteka na komendzie hmm... nie podskakuj to sie nie dowiesz ;p doswiadczenie z multi ogolnie jestem dobry w strategie duzo gralem w medivala gram w warbanda troche w empire total war hmm... jeszcze gram w age of conan tam mam duze doswiadczenie jestem w bardzo dobrej gildi i igolnie sie spisuje mzoe byc :wink:

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 07 maja 2010, 00:34

Mógłbyś wydusić jeszcze z siebie 2 zdania: gdzie się uczysz, pracujesz, jakie masz doświadczenie z multi, jak wygląda twoja kartoteka na komendzie...

Awatar użytkownika
njoy
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2010, 12:00

Postautor: njoy » 16 maja 2010, 21:59

mam 19 lat w warband gram miesiąc. Mam ostatni tydzień praktyk wiec dużo wolnego czasu po za tym uważam ze wspólna gra z osobami które znam na co dzień(mam nadzieje was poznać)i często z nimi trenuje, gram to o wiele szybciej się uczy gry(skilla) niż 4 fun. Uczę się w technikum technik kucharz i pracuje w restauracji Madagaskar

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 16 maja 2010, 22:14

Napisz nam jeszcze skąd jesteś i czy zapoznałeś się ze statutem.

Awatar użytkownika
njoy
Posty: 14
Rejestracja: 16 maja 2010, 12:00

Postautor: njoy » 16 maja 2010, 22:22

pierwsze co zrobiłem to zapoznałem się ze statutem i jestem z Poznania

lygryss

Postautor: lygryss » 17 maja 2010, 15:06

Ja również chciałbym zgłosić swoją kandydaturę:D
Nazywam się Andrzej mam 17 lat chodzę do klasy 1 liceum interesuję się Historią(zwłaszcza Rzeczpospolitej Obojga Narodów) Grami i muzyką... w Warbanda gram od dnia premiery do dziś(z małą przerwą na przejście Napoleona). Chcałbym do was dołączyć bo cenie sobie zgranie oraz dobrą organizację jaką szczyci się wasz klan ...W grze mam nick Lygryss Na steam Pancerinho...Ze statutem sie zapoznałem...Co do kontaktów z innymi ludźmi które w klanie są rzeczą bardzo istotną to tak jestem osobą kulturalną otwartą nie chowam nigdy urazy :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 17 maja 2010, 15:27

Witajcie stawiam dla Was obydwu tematy.

Delta
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2010, 12:00

Postautor: Delta » 18 maja 2010, 22:39

Chciałbym przyłączyć się do was do klanu.
Zapoznałem się ze statutem.
Chciałbym się przyłączyć ponieważ chciałbym grać z lepszymi od siebie i popracować nad moimi umiejętnościami. w M&B W gram od miesiąca. Jestem uczniem. Zapoznałem się ze statutem i odpowiadam wszystkiemu co zostało tam napisane.

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 18 maja 2010, 23:03

Napisz nam swój wiek, skąd jesteś i co robisz...

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 20 maja 2010, 17:24

Delta pisze:Chciałbym przyłączyć się do was do klanu.
Zapoznałem się ze statutem.
Chciałbym się przyłączyć ponieważ chciałbym grać z lepszymi od siebie i popracować nad moimi umiejętnościami. w M&B W gram od miesiąca. Jestem uczniem. Zapoznałem się ze statutem i odpowiadam wszystkiemu co zostało tam napisane.


Czy Wy ludzie naprawdę nie potraficie o sobie trochę napisać i zamykacie się w dwóch zdaniach?? W większości takich samych??

Dragomir
Posty: 11
Rejestracja: 16 maja 2010, 12:00
Lokalizacja: Ze średniowiecza

Postautor: Dragomir » 23 maja 2010, 16:20

Witam, jestem Oskar i dopiero co stuknęła mi osiemnastka.

Gram w Warbanda od kilku miesięcy, wcześniej grałem w podstawkę, ale byłem bardzo niezadowolony. Moimi ulubionymi frakcjami są Nordowie i Vaegirzy, jednak grę rozpocząłem jako Nordowie. Zresztą, teraz to już bez znaczenia, bo podbiłem całe królestwo Vaegirów ;P Nie jestem może ponadprzeciętnie zręcznym graczem, ale zdecydowanie nadrabiam to umiejętnościami taktycznymi, zwłaszcza jeśli mam pod dowództwem większą, zróżnicowaną grupę.

Mam dużo hobby, rysuję, maluję, rzeźbię, komponuję muzykę, gram na flecie i gitarze oraz odtwarzam wczesnośredniowieczne bitwy wraz z drużyną Słowian "Weles".
Poza historią, sztuką, muzyką itd. (co wynika z moich hobby) interesuję się też kinem i wszelkim fantasy.

Prócz tego gram dużo dłużej w gry z serii total war (Rome i Medieval 2 - głównie królestwa).

Ze statutem oczywiście się zapoznałem :wink:


PS. Chciałbym prosić moderatora o zmianę mojego nicku na Dragomir - tak się nazywam w Warbandzie.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 23 maja 2010, 16:49

Stawiam temat w takim razie.

Awatar użytkownika
Haller
Posty: 404
Rejestracja: 27 maja 2010, 12:00

Postautor: Haller » 27 maja 2010, 15:25

Witam wszystkich!

Moje imię (jeśli jest to konieczne) to Szymon i mam 16 - 17 lat (zależy jak patrzec :P)


W Warbanda gram od niedawna, ale czuję w sobie wielką siłę :) Grałem w podstawkę od bardzo dawna, jeszcze przed tą wielką fascynacją w Polsce.
Po za tym, pogrywam w M2TW + Królestwa i NTW, więc gdyby była potrzeba, mogę udzielac się w kwestii tych gier, ale głównie chodzi mi o Warband.

Jesli mam coś powiedziec jeszcze o sobie, no to hmmm... od jakiegoś czasu zainteresowało mnie pisarstwo, no może to jest takie bardziej ,,bajkopisarstwo'' :P
Kiedy się bardzo nudzę i nie ma co robc, to wezmę ołówek do ręki i coś wymaluje na kawałku papieru :)
Interesjuje się także historią, a dokładnie ¦redniowieczem i czasami Napoleońskimi.

Statut przeczytałem.

No więc czekam na ,,reakcję'' :)

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 27 maja 2010, 15:47

stawiam temat w takim razie

Awatar użytkownika
IPL_Haldir
Posty: 268
Rejestracja: 28 maja 2010, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Postautor: IPL_Haldir » 04 cze 2010, 10:10

Witam. Mam na imię Rafał, mieszkam w Dąbrowie Górniczej, mam 18 lat. W sumie w Warbanda gram od niedługiego dość czasu, ale bardzo mi się podoba i nie zamierzam z niego rezygnować. Co mnie skłoniło? Szczerze mówiąc to giermek rara ;D On mi polecił tą grę (dostałem nawet od niego na 18;P) no i oczywiście namówił mnie, żebym ubiegał się o miejsce u Was w klanie. Gram od 2-3 tygodni, ale grałem wcześniej w zwykłego mount&blade'a dużo dłużej :wink:
Jestem uczniem jeszcze;P w sumie z rara i dudim mieszkamy dość blisko siebie, znamy się osobiście. Ze sparingami czy meczami w przyszłości też myślę, że nie będzie żadnych problemów, bo jestem ogólnodostępny;) Moje zainteresowania? Interesuje się muzyką, zarówno słuchaniem jak i tworzeniem (głownie metal) i światem fantastyki (książki, gry, filmy), ale również i historią (taka rozbieżność, bo do moich ulubionych okresów należą: starożytność i historia nowożytna, współczesna).
Myślę, że to tyle. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania i w razie jakichkolwiek wątpliwości pytajcie śmiało.
Pozdrawiam
P.S. Zapoznałem się ze statutem.


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości