W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Ihaer
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2010, 12:00

Postautor: Ihaer » 27 kwie 2010, 03:47

Witam :) Nazywam się Szymon, lat mam sporo, bo 26. Jestem z Częstochowy, obecnie mieszkam i pracuję w Warszawie. W M&B grałem kiedyś sporo w bety, a jeśli chodzi o multi i warbanda, to od jakieś 2 tygodnie. Dołączyć chciałbym żeby się podszkolić i mieć z kim coś taktycznie bardziej kombinować :) Gram dość aktywnie, prawie codziennie.

windu131313
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2010, 12:00

Cv ;p

Postautor: windu131313 » 27 kwie 2010, 08:16

Mam na imię Piotrek mam 13 lat w czerwcu skończe 14 chodze do klasy 1 gimnazjum , mam średnie oceny. Mam spore doświadczenie z grami z serii total war bo gram od momentu wyjścia rome total war gralem w wszystkie gry z serii oprocz miedieval I i paru dodatków.Chicałbym dołaczyć do tego klanu poniewąz chodzi tu mój kolega ,widze że ten klan jest dobrze zorganizowany i jest polski :)

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 27 kwie 2010, 08:21

Niestety Windu, jedyną przeszkodą dla poparcia Twojej kandydatury jest Twój bardzo młody wiek. Jak pewnie zdążyłeś się zapoznać ze statutem klanu - przyjmujemy tylko od 16 roku życia. Dziękujemy, że zainteresowałeś się Naszym klanem. Mamy nadzieję, iż się nie zraziłeś do Nas i będziemy mogli rozegrać razem nie jeden sparing. Pozdrawiam.

Goliat

Postautor: Goliat » 27 kwie 2010, 16:01

Cześć jestem Błażej mam 17 lat dobre oceny gram tylko w m&b.
W M&B gram okolo 2 lat a w WB pare miesięcy.Nie gram nałogowo, czasami w dniach roboczych i zawsze w weekend poza tym lubie sport i gram w tenisa stołowego XD
Chciałbym dołączyć do klanu z miłą atmosferą (a ten właśnie taki jest)

PS kumple mówią że gram przeciętnie

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 27 kwie 2010, 16:40

a zapoznałeś się ze statutem klanu?

Goliat

Postautor: Goliat » 27 kwie 2010, 18:02

Jak najbardziej

Awatar użytkownika
rmenel
Posty: 138
Rejestracja: 29 kwie 2010, 12:00

Postautor: rmenel » 29 kwie 2010, 22:36

Witam. Zanim złożę oficjalne zgłoszenie rekrutacyjne, chciałbym zapytać czy używanie komunikatorów głosowych jest niezbędne? Nie zauważyłem żadnej wzmainki na ten temat w Waszym statucie.

Ps. odebrałem odpowiedź na steamie. Dziękuję. IPL{Knight}Konrad III rozumiem, że twoje stwierdzenie " Komunikator głosowy jest mile widziany", nie dyskwalifikuje mnie już na starcie gdyż takowych nie używam.

Mam na imię Robert, jestem z Warmii. Jak czytam Wasze forum, to odnoszę wrażenie, że jestem dziadkiem w porównaniu z pozostałymi kandydatami- trzydziestka na karku. Nie jestem doświadczonym graczem w Warbandzie. W M&B jakoś sobie radziłem. W Warbanda gram od dwóch tygodni. Nie mam doświadczenia w grach sieciowych. Lubię rywalizację w drużynie, a będąc w Waszych szeregach mógłbym udoskonalić swoje niewielkie umiejętności.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 29 kwie 2010, 22:45

Tak jest niezbędny ciężko w czasie walki chcąc coś szybko przekazać raczej ciężko będzie to wystukać na klawiacie dodam że na takie pytania jest dział "pytania do klanu Imperium Polskie" :wink:

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 29 kwie 2010, 22:45

hmm? a w czym problem jest aby uzywac jednak komunikator? bo widzisz ciezko sie wydaje rozkazy i dyspozycje w grze piszac... czasem nie ma na to czasu.

Awatar użytkownika
Hyppio
Posty: 139
Rejestracja: 29 kwie 2010, 12:00

Postautor: Hyppio » 01 maja 2010, 10:06

Witam, nazywam się Piotrek i pochodzę z Mazowsza, mam 17 lat, w grę Mount&Blade gram od samego wyjścia a w Warbanda od 5 dni, chciałem spróbować swoich sił w grze z jakimś klanem i pojedynkach taktycznych, gdyż wolę raczej przemyślane ataki niż ciąć na oślep. Wybrałem klan Imperium Polskie, gdyż widzę, że jest miła atmosfera a sam klan jest bardzo dobrze zorganizowany. Najlepiej mi się walczy piechotą. Mam nadzieję, że rozpatrzycie moje podanie.


Z wyrazami szacunku
Piotrek

Awatar użytkownika
chwalimir
Posty: 2
Rejestracja: 02 maja 2010, 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz/Sicienko

Postautor: chwalimir » 03 maja 2010, 01:24

Witam na imię mam Wojtek. Mam 19 lat. Aktualnie studiuję na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Od bardzo długiego czasu gram w m&b, a od tygodnia w Warbanda. Dlaczego chcę dołączyć do klanu? - Lubię grać zespołowo i poznawać nowych, ciekawych ludzi. Kiedyś swego czasu grałem w grę Wolfenstein Enemy Territory gdzie byłem w klanie(admin) dopóki przez głupich ludzi klan nie rozleciał się(Mam nadzieję, że IPL nie spotka ten sam los). Poza tym spodobała mi się nazwa Imperium Polskie, gdyż jestem patriotą. Zainteresowania: muzyka - w sprawie pytań odnośnie gitar elektrycznych zwracać się do mnie :D , sport i gry. Statut przeczytałem. Pozdrawiam i z góry dzięki za rozpatrzenie mojego podania.

AronPL001
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Radomsko

PODANIE AronPL001

Postautor: AronPL001 » 04 maja 2010, 23:44

Witam mam na imię Arkadiusz lat 15. 16 będę miał 30.12.1995, więc proszę się nie zdziwić, że na moim profilu wyskakuje, że mam 14 lat. Zapoznałem się z statutem, posiadam takowe gry: Medieval 2 Total War, Wszystkie części Rome Total War czyli dwa dodatki Alexander i Barbarian Invasion, Medieval 2 Total War królestwa plus do tego mod Third Age Total War Mount&Blade Warband. Przez multiplayer jeszcze nie próbowałem swoich sił, lecz myślę, że dam sobie radę. Cóż więcej o sobie mogę powiedzieć pochodzę z miejscowości Dobryszyce 3 km od miasta Radomsko województwo £ódzkie. Wiem, że nie do końca mój wiek zgadza się z statutem, lecz myślę, że nadrabiam to swoją postawą nie mam zamiaru wdawać się w żadne kłótnie itp. Co do M&B Warband należę już do klanu Sarmatians, lecz nie interesuje mnie tu WarBand chciałbym pobyć w miłej atmosferze przy grach Total War. Jeżeli nie zostanę przyjęty chciałbym by ktoś wprowadził mnie w świat TW w Multiplayer. Jeżeli okaże się w tym dobry a myślę, że tak mam nadzieję, że rozpatrzycie ponownie podanko pozytywnie. Jeśli mogę się pochwalić Anglią bez rzadnych kodów podbiłem Francję,Hiszpanię i drugą stolicę polski o ile się nie mylę Kraków. Potem Cesarstwem Niemieckim podbiłem Polskę by móc nią pograć zaś w późniejszym czasie Polską zdobyłem niewielkie tereny Ziemi ¦więtej a Polska była najpotężniejszym imperium a wyglądała mianowicie podobnie jak Królestwo Obojga Narodów. Dziękuję za uwagę proszę o sprawiedliwe rozpatrzenie podania.

PS: Oczywiście w grze Miedieval 2 Total War. Co do nicku nie skopiowałem po członku gram nim w grze Crysis, Crysis Wars, Medal of Honor AirBorne i M&B Warband.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 05 maja 2010, 01:40

Chwila bo już się zaszportałem czytając co piszesz rozumiem z twego posta że urodziłeś się 30.12.1995 roku ?? Popraw mnie jeżeli nie załapałem, jeżeli załapałem to bardzo nam przykro ale o ile się orientuję nikomu w historii tego klanu nie odpuszczono w tej sprawie. Gdy zaczniesz 16 rok życia serdecznie zapraszamy na testy :)

Btw jak masz ochotę na multi pograć w rome czy w medka 2 masz mój nr gg w profilu :wink:

AronPL001
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Radomsko

Postautor: AronPL001 » 05 maja 2010, 09:27

Rozumiem heh chętnie skorzystam z twojej propozycji jak coś napiszę bo w sumie nie zależało mi aż tak na klanie tylko na kimś kto by mi pokazał co i jak na multi.

PS: Fajna data urodzin nie he he :D

Awatar użytkownika
Drellas
Posty: 591
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Drellas » 06 maja 2010, 00:59

to ja zapraszam na medka 2 :) gg ponizej


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości