W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 22 mar 2009, 18:35

No problemo Barsik jak co to Aron zrobi dla ciebie temat w dziale dla giermków. Pykniemy testy i się zobaczy co i jak.

Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

Postautor: Barsa » 23 mar 2009, 16:49

Kolega Peter z Eylau chyba nie do konca jeszcze wie do jakiego klanu się udać:

http://www.outlaws.eev.pl/viewtopic.php?t=135

ps. Tur...nie wchodzi sie 3 razy do tej samej rzeki i za kazdym razem jako ktoś inny :wink:

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 23 mar 2009, 17:41

Barsa pisze:Kolega Peter z Eylau chyba nie do konca jeszcze wie do jakiego klanu się udać:

http://www.outlaws.eev.pl/viewtopic.php?t=135


Hm... wydaje mi się że nie można zgłaszać się do 2 klanów na raz. W każdym razie co ty na to Peterze z Eylu ???

Barsa pisze:ps. Tur...nie wchodzi sie 3 razy do tej samej rzeki i za kazdym razem jako ktoś inny :wink:


eeee... tam my ze szwagrem to nie takie rzeczy... Poważnie mogę ci przytoczyć kilka równie mądrych i nic nie wartych złotych myśli :wink:.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 23 mar 2009, 21:19

Barsa... ale to jest temat rekrutacji, nie jesteś w klanie więc...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Peter z Eylau
Posty: 39
Rejestracja: 21 mar 2009, 12:00
Lokalizacja: Iława

Postautor: Peter z Eylau » 23 mar 2009, 21:56

Witam.
Faktycznie z 6dni temu złożyłem podanie do Outlaws. Rozegrałem wcześniej kilka bitew z Kamilem i mnie zaprosił. Złożyłem podanie. Dopiero potem Kamil uczciwie naświetlił sytuację w ich klanie i doradził że jak chcę to żebym rozejrzał się za innym klanem. Podał mi nazwy kilku klanów min. Wasz i doradził abym wybrał najbardziej mi odpowiadający biorąc także pod uwagę Outlaws. Postanowiłem jednak kandydować do Was. Fakt że przez zamieszanie w domu i ciekawe bitwy z Wami zapomniałem poinformować Kamila jaką decyzję podjąłem. Niedopatrzenie owe zostało już naprawione i oficjalnie zrezygnowałem z kandydowania do Outlaws co można sprawdzić na ich forum. Niestety przez te sześć dni nie rozegrałem z nimi żadnej bitwy rekrutacyjnej bo zwyczajnie nie było z kim (poza Kamilem) z którym grałem wcześniej.
Przepraszam za zaistniałe zamieszanie.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 23 mar 2009, 22:01

Myśle że to wyjasnienie jest wystarczające, co prawda mogles o tym wspomnieć podczas składania podania wtedy sytuacja była by jasna od początku. Zatem mysle ze mozesz kontynować walki testowe.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 27 mar 2009, 18:08

Ave Peter Powodzenia w testach






Ja ci dam spokojnej starosci łechh ty Michas Michas :D:D:D

Awatar użytkownika
Crawler
Posty: 24
Rejestracja: 09 kwie 2009, 12:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Crawler » 09 kwie 2009, 09:20

Witam Serdecznie.

Chciałbym zgłosić chęć wstąpienia w szeregi tak szanownego grona jakim jest Imperium Polskie.

Na imię mi Grzegorz, mam 28 lat, pochodzę z Sosnowca, no i jak na wiek przystało pracuję, trochę się kształcę jeszcze zaocznie, jak to mówią nauka to potęgi klucz. Interesuję się wszystkim co związane z komputerami, sportem na poziomie kanapowym, filmem, dobrą muzyką głównie Nightwish. Cechuję mnie szczerość, lojalność, nie znoszę chamstwa i dziecinady, ogólnie fajny ze mnie człek chyba, to tyle w skrócie sporym o mnie .

Swoją przygodę z grami Online zacząłem jakieś 3 lata temu głównie MMO, spore doświadczenie w Lineage2 przez długi czas swoja Gildia na serwerze EPI, później krótkie epizody z American Army, CoD4, Warhammer Online. Przygodę z TotalWar zacząłem hmm tak poważniej od Rome, oczywiście Medek2, ale głownie single, czas na Empire pograłem trochę w kampanie i od kilku dni "pełzam" na multi.
Dla czego IPL? interesuję się multi jak wspomniałem wyżej od kilku dni, więc jestem totalnie początkującym graczem, chciał bym szlifować swoje umiejętności pod okiem najlepszych, oczywiście licząc na dobrą zabawę, miłą atmosferę a przede wszystkim profesjonalizm którym bezsprzecznie dysponujecie. To było by chyba na tyle.

Pozdrawiam.
Crawler

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 09 kwie 2009, 11:07

W takim razie Crawler zakładam dla ciebie osobny temat tam będziemy omawiać twoją sprawę , tymczasem musisz rozegrac bitwy testowe z 3 rycerzami, łap nas na gg i steam. Powodzenia.
BOGARODZICA

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 09 kwie 2009, 12:59

Witam serdecznie, nowego rekruta i życzę powodzenia. :wink:

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 09 kwie 2009, 23:19

Witaj Crawler i powodzenia w testach.

Karqwka
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:00

Podanie w celu przyjęcia

Postautor: Karqwka » 30 kwie 2009, 18:40

Elo Jestem Tomek mam 18 lat i w Empire gram ok.3 tygodni.Składałem podanie wcześniej do klanu BS lecz odrzucili z powodu że niby za mało jestem widoczny na forum mimo 2 wygranych z daroz90(członkiem klanu BS).Oczywiście mam mikrofon,stałe łącze i orginalnego Empire.Wcześniej dużo grałem w Rome i Medievala 2.Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej sprawy.
Pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 30 kwie 2009, 19:29

Elloooooouuuuuuuu ( to po piwie :wink: ), bardzo smakowity nick. Zapraszam szukaj nas na stema grupa jak trudno się domyśleć Imperium Polskie.

Ps. Z kością czy bez ???

Awatar użytkownika
Marcumar
Posty: 571
Rejestracja: 23 paź 2007, 12:00

Postautor: Marcumar » 30 kwie 2009, 19:40

Witaj!
£ap rycerzy i graj bitwy testowe, Konsul niedługo założy temat, w którym będziemy omawiać Twoją sprawę.
PS. Ten nick jest bardziej "kulinarny" czy "siłowy"? :wink:

Karqwka
Posty: 10
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:00

Postautor: Karqwka » 30 kwie 2009, 19:56

To mój brat jak instalował steam dał taki zwalony nick.I teraz musze na nim grać:(Dobra a z iloma graczami mam zagrać i czy wszystkie bitwy z nimi musze wygrać???Czy możesz podać jakiś link gdzie są wszyscy gracze klanu???


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości