W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Kalif
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2009, 12:00

Kalif

Postautor: Kalif » 09 mar 2009, 14:42

Witam skład, składam swoja kandydature, ograniczam sie wylacznie do Empire TW, w poprzednich wersjach na multi nie zagoscilem. Czas na gre mam, chęci również, wiek osiągnięty.

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 09 mar 2009, 16:39

Witaj. Możesz sprecyzować ile masz lat , czytałeś statut ? Ogólnie napisz coś o sobie i może dlaczego IPL ?

Awatar użytkownika
Kalif
Posty: 11
Rejestracja: 08 mar 2009, 12:00

Postautor: Kalif » 09 mar 2009, 18:49

Status wydaje sie nieaktualny, a jesli jest, to wymogu posiadania Med TW 2 nie spelniam. Lat 19, do maja nauka, od pazdziernika studia, IPL przede wszystkim dlatego ze jest jednym z najlepszych klanow, a do tego czesto widuje grajacych Polskich Imperialistów :D

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 09 mar 2009, 23:49

A skąd przybywasz? :wink: Co do statutu to aktualnie jest lekko nieaktualny w tej właśnie kwestii... Witam serdecznie i powodzenia życzę.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 10 mar 2009, 12:24

Witam, :D W związku z tym otwieram dla Ciebie specjalny temat w rekrutacji poświęcony Twojej kandydaturze. Musisz rozegrać testy z 3 rycerzami, z kazdym rycerzem rozegraj 3 mecze, łap ich na gg, steam!.

A aktulanie w klanie empire posiadaja: Vondagar, Tur, Cathedral, Silverado, Pless, Marcellus

Ps. Aron wiem ze moze długo tu niezaglądać wiec tymczasowo go zastępuje... w końcu kwatermistrz... jestem

koranus
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2009, 12:00

Postautor: koranus » 15 mar 2009, 01:34

Witam.
Bardzo chciałbym się do was dołączyć. Jeżeli chodzi o granie to w serie TW gram od Romki do MTW 2. Empire mam od 08 marca i na polach bitew tej gry chciałbym z wami pograć. Nie jestem jeszcze super graczem ale podstawy taktyki znam. Chciałbym się sprawdzić i czegoś nauczyć oraz współgrać na polach bitew.
Jestem dostępny codziennie najczęściej po 20:00 gdyż po tej godzinie przychodzę najczęściej z pracy.Mam 29 lat
Chce się do was dołączyć bo chce pograć z doświadczonymi graczami i uczyć się od nich (jeżeli chodzi o tryb multi rzadko kiedy grałem w poprzednie części- dopiero w ETW cykam czasami). Jeżeli sprawdzę się i będę dobry chętnie wystąpię

Czekam na odpowiedź.

Moje GG 16161931

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 15 mar 2009, 07:43

Witam Waćpana i życzę powodzenia :)

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 15 mar 2009, 09:59

Witaj. Zapraszamy poszukaj nas na steam grupa Imperium Polskie jak łatwo się domyśleć. :wink:

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 15 mar 2009, 13:56

Witaj Koranusie specjalnie dla ciebie zakladam specjalny topik w ktorym bedziemy omawiac twoja sprawe
pozdrawiam

Anonim
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2009, 12:00

Postautor: Anonim » 19 mar 2009, 16:55

... potęga którą wasze RYCERSTWO reprezentuje i współpraca której wielu wojów wam zazdrośći sprawia, iż oto ja; staje tu przed kwiatem "rycerstwa" polskiego i skaldam zapytanie..., czy brać Wasza i całe dostojeństwo znalazłoby miejsce na polu bitwy dla jednego śmiałka więcej?
Obrona włości naszych i krwawe rozprawianie sie z tyranią tego świata, pod wspólnymi chorągwiami byłoby dla mnie zaszczytem, tym większym iż nie każdemu będzie to dane...

Witam, seria TW to cos co fascynuje mnie od samego poczatku [STW], kolejne jej odslony sprawialy ze mialem na co czekac, oczywiscie bez przesady, mam inne cele w zyciu rowniez:p, chcialbym wstapic w wasze szeregi i u waszego boku szkolic sie i rozwijac swoje skille, z roznych dziedzin. pozdrawaim. czekam na jakikolwiek odzew z Waszej strony. Jezeli chodzi o rozgrywki multi to fakt jest taki iz zaczynam trenowac dopiero na ETW, wiem ze pewnie dzieli mnie od Was wiele godzin spedzonych nad bitwami, taktykami itp ale mam nadzieje ze to nie granica nie do przejscia, liczy sie rowniez zamysl, chcialbym kiedys stanac u waszego boku i wesprzec was swymi odzialami...:P

Awatar użytkownika
Silverado
Posty: 499
Rejestracja: 11 wrz 2007, 12:00
Lokalizacja: Kielce

Postautor: Silverado » 19 mar 2009, 20:07

Po tym co przeczytalem jestem pewien ze to prawdopodobnie Killmax :D
Witaj

Anonim
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2009, 12:00

Postautor: Anonim » 19 mar 2009, 20:46

strzal w dziesiatke, chyba pod dobre drzwi trafilem

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 19 mar 2009, 22:03

Witaj Napisz ile masz lat, czy czytałes statut i cos o sobie :D Podaj tez nik pod jakim bedziesz walczyl na steam, dobrze by bylo zeby byl ten sam na forum.

Anonim
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2009, 12:00

Postautor: Anonim » 19 mar 2009, 23:00

Anonim-nick
25-wiek
kawaler-stan cywilny

z racji wieku i braku milionow na koncie podjalem prace:p mam sliczna coreczke ale fotek nie pokaze... (ma 2,5 miesiaca wiec zdjecia moglyby byc zle odebrane:P)
w zasadzie szukam, grona ludzi gdzie mozna w swietnej atmosferze spedzic wolny czas a przy okazji rozszerzac horyzonty... Bylem dlugoletnim czlonkiem innych klanow, ale nie w TW, dodam ze ciezko znalezc sobie miejsce... bo nieczesto go szukam... klimat TW jednak to cos co najbarzdiej mi odpowiada. jest jeszzce wiele rzeczy ktore moglbym opisac ale pewnie nie sa dla Was istotne, ale gdybym sie mylil to zawsze moge to rozwinac:P

Awatar użytkownika
Tur
Posty: 722
Rejestracja: 19 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Tur » 20 mar 2009, 00:44

Witaj. Możesz wstawić tymczasowo zdjęcia żony... ¯artuję
Narazie dośc enigmatyczny opisa ale to w niczym nie przeszkadza szukaj na Steam grupy Imperium Polskie tam złapiesz z nami konkretniejszy kontakt.

PS. Moja córka jest o 0,5 miesiąca młodsza. :wink:


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości

cron