W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 04 kwie 2010, 10:11

No i oczywiście czy zapoznałeś się ze statutem klanu :wink:

Awatar użytkownika
Velkan
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Velkan » 04 kwie 2010, 12:32

Witam, a oto moje podanie.
Mam 17 lat. Gdy byłem mały sam robiłem sobie z wikliny łuk i strzały. Ogólnie to grałem min. w Medieval 2: Total War, a mój ulubiony mod do niej to WWmWe ( Where the West meets with the East). Próbuję już długo Mount & Blade i znam jego wady, tzn. głównie model walki bronią białą. Wcześniej należałem do różnych klanów (min. Jedi Academy) i cenię sobie dobre towarzystwo, które nie rzuca się co chwilę po planszy by rżnąć się między sobą zamiast wykonywać zadanie. Do komunikacji głosowej używałem do tej pory skype'a, mam mikrofon, doświadczenie, ale czy to wystarczy dla was? Nie wiem. Gry to nie jest moje główne zainteresowanie. Znam również bardzo dobrze między innymi historię Polski. Hmm...i jeszcze próbowałem moddingu do Mount & Blade i zatrzymałem się na riggingu, ale pewnie kiedyś sobie z tym poradzę, bo zbroji szkoda.

Co do ostatniego punktu...nie zostałem zarejestrowany jako agent Służby Bezpieczeństwa xd, ale teraz po 1992 roku ( w którym się urodziłem) to już i tak puste słowa :). Każdy tak mówi, a "autorytety moralne" już w szczególności.

PS Oczywiście posiadam oryginalny Mount & Blade: Warband do grania z wami.

PS2 Zapoznałem się ze statutem klanu

Awatar użytkownika
Bael
Posty: 139
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:00

Postautor: Bael » 04 kwie 2010, 12:37

IPL_Aron pisze:Ave Baelu bardzo nam milo ze wybrales nasz klan
pytanko gdzie za granica sie uczysz
grywasz moze gry "total war"?


w total war grywałem tylko w Rome i w bi :) a uczę się w Anglii, i tak zapoznałem się ze statutem klanu :)

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 06 kwie 2010, 23:51

Witam, chciałbym złozyć tu swoje podanie.

Mam obecnie lat 18. i interesuje mnie zorganizowana gra Online w Mount & Blade: Warband (Orginalną wersje, pozwalającą mi grac z wami na serverach oczywiscie posiadam). Grywam w M&B od dłuższego czasu, jednak dopiero niedawno wkroczyłem na arene zmagań w trybie Multiplayer. Po kilkunastu rozegranych rundach ( Głowie tryb battle) bardzo spodobała mi sie rozgrywka, dołączając do was miałbym szansę zwiększenia swych umiejętności jak i zaznania gry taktycznej (zauwazyłem iż daje to wielką przewagę jak i radość). Składając to podanie akceptują statut klanu.

Mój numer gg to 5912026

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 07 kwie 2010, 00:13

Ave niebawem Konsul postawi temat dla ciebie gdzie będziemy omawiac twoja sprawe
chciałbym dodac ze testy w Warband rozgrywać zaczniemy od polowy kwietnia
mysle ze to pierwszy"test" cierpliwosci
blizszych informacji udzieli emisariusz

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 07 kwie 2010, 00:13

Witam serdecznie wszystkich rekrutów i życzę powodzenia na testach! :)

Awatar użytkownika
IPL_Rara
Posty: 321
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Rara » 07 kwie 2010, 08:50

Witam wszystkich i zgłaszam chęć przystąpienia do imperium.
W Warbanda gram od premiery - wiem, że krótko ale idzie mi już chyba całkiem nieźle. Swoją drogą jestem również fanem serii Total War, no może z wyjątkiem Empire, które zakupiłem w dni premiery, po czym sprzedałem. Jakoś mi wyjątkowo nie przypadł do gustu.
Do próby przystąpienia w wasze szeregi skłoniła mnie chęć wspólnej gry i posmakowania taktyki.
W żadnych turniejach jak do tej pory nie brałem udziału, czekam na rozdziewiczenie :P

Teraz coś o sobie. Jestem Rafał mieszkam w Dąbrowie Górniczej, mam 19 lat i jestem tegorocznym maturzystą. Gram w piłke nożną, interesuje sie muzyką

Awatar użytkownika
Grimmjow
Posty: 3
Rejestracja: 07 lut 2010, 12:00
Lokalizacja: Opoczno

Postautor: Grimmjow » 10 kwie 2010, 21:19

Witam,
Od czego by tu zacząć... Do IPLu chcę dołączyć głównie ze względu na M&B. Choć nie jest mi obca seria TW. Z serią tąpo raz piwerszy spotkałem się przy pierwszej częście Medievalu, mam również calą rome, medieval II i empire TW. Jeśli miałbym wybierać którąś z tych cześci wybałbym medievala II. Raczej niezbyt dużo poświęcałem czasu na multiplayera w tych grach, więć zbyt dużego doświadczenia nie mam jeśli chodzi o sieciowe rozgrywki. Oprócz tych gier uczestniczyłem dosyćaktywnie w innyc hgrach mmo, np.: conan, lineage II, czy guild wars. Czemu chciałbym do was dołączyć? Chyba przez namowy szwagra, który należy jużspory czas do waszego klanu, no i przede wszystkim ze względu na warbanda. Aktualnie uczę się, a właściwie studiuję, a wolny czas spędzam przy kompie. Myślę że narazie tyle informacji o mnie wystarczy. Pozdrawiam wszystkich członków IPL-u :wink:

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 10 kwie 2010, 21:24

Witam Cię szwagrze :wink: nie długo zostanie założony dla Ciebie odpowiedni temat. Napisz Nam jeszcze czy zapoznałeś się ze statutem klanu.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 10 kwie 2010, 21:44

a kto jest twoim szwagrem?

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 10 kwie 2010, 21:51

Grimmjow pisze: Chyba przez namowy szwagra, który należy jużspory czas do waszego klanu, no i przede wszystkim ze względu na warbanda.

IPL_Konrad III pisze:Witam Cię szwagrze

IPL_Vondagar pisze:a kto jest twoim szwagrem?

Bo najciemniej jest pod latarnią :twisted:

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 10 kwie 2010, 22:08

lol, :D

PanPodbipięta
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Lublin

Podanie o przyjęcie do IP

Postautor: PanPodbipięta » 11 kwie 2010, 21:28

Na wstępie pragnę powitać wszystkich fanów M&B oraz serii gier Total War. Kilka słów o mnie: Mam na imię Kamil, jestem studentem filologii polskiej na UMC w Lublinie. Kocham wszelkie gry osadzone w realiach wieków średnich. Mediewistyka to moja pasja. A nie ma nic lepszego niż wirtualne uczestnictwo w świecie, gdy Bóg był suwerenem świata.
Jeżeli chodzi o grę, w MB zacząłem jakieś 1,5 roku temu. Spędziłem masę godzin nad Native i ,,zaliczyłem" kilka bardziej popularnych modów. Preferuję grę ofensywną z zastosowaniem odpowiedniej taktyki. Nie cierpię biegania po mapie połączonego z wymachiwaniem bronią. Szukam ekipy, z którą będę mógł poćwiczyć różne formacje, kombinacje jednostek itp. Chcę, by Imperium Polskie stało się pierwszorzędnym plemieniem w świecie sieciowych rozgrywek MB. Jeżeli mnie przyjmiecie dołożę wszelkich starań by tak się stało. Myślę, że jestem osobą komunikatywną. Mam sporo czasu na grę. Czekam na zaakceptowanie mojego podania. Mam nadzieję, że zostanie pozytywnie rozpatrzone. Pozdrawiam forumowiczów a przede wszystkim sztab.
Kontakt:
gg 7642917

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 11 kwie 2010, 21:36

Nie długo zostanie założony dla Ciebie odpowiedni temat. Napisz nam jeszcze ile masz lat i czy zapoznałeś się ze statutem klanu.

PanPodbipięta
Posty: 71
Rejestracja: 11 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Lublin

Postautor: PanPodbipięta » 12 kwie 2010, 01:55

Mam 20 lat, zapoznanie się z regulaminem uznałem, za rzecz priorytetową. Musiałem się do wiedzieć w co się pakuje :)


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

cron