W tym temacie zgłoś swoją kandydaturę do klanu (18+)

Dla zainteresowanych przystąpieniem do naszego klanu.
Bohn
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2010, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Bohn » 20 sty 2010, 15:27

Witam, chcialbym do Was dolaczyc jako gracz Warbanda. Na serwerach gram pod nickiem Bohun. W serii total war jestem nieaktywny juz sporo czasu(1-2 lata) i nie zanosi sie na jakis wielki powrot.

Staż gry - moze to i smieszne, ale bete mam od wczoraj, a tak to gralem w podstawowa wersje od jej powstania do dzisiaj, z przerwami. Z powodu mojego niklego stazu chcialbym po prostu poki co z Wami potrenowac, sami ocenicie, jak i rowniez ja, czy bedzie z tego cos wiecej.

Powod - mysle ze trenujac z Wami, wiecej i szybciej sie naucze, jak i rowniez licze na to, ze gdy okaze sie przydatny bede mogl powalczyc w jakis turniejach - uwielbiam rywalizacje. Poza tym troche tak nudno i bez emocji grac samemu :wink:

Turnieje - aktualnie w zadnym nie wystepuje, szukam sobie gry w ktorej moglbym cos powalczyc. W przeszlosci bralem udzial w wielu turniejach w roznych grach(m.in Battlefield 2, Mediewal2: TW)

O mnie - Z zawodu jestem kucharzem, chwilowo nie pracuje - po prostu, chcialem troche odpoczac, wziac sie za siebie (przykoksic troche, przytylo mi sie w pracy;p) i co najwazniejsze zajac sie szkola (mam ostatnie pol roku LU, i w tym miesiacu konczy mi sie semestr, trza bylo napiasc prace i chodzic na egzaminy). Coz moge dodac jeszcze, na imie mam Janusz, mam ukonczone 19 lat i pochodze z Krakowa. Na gg jakby co jestem wiecznie niewidoczny - 9144377.

PS: Azeby nie bylo jakis niescislosci jestem rowniez - od tych 2 lat - nieaktywnym czlonkiem klanu Hussars, gralem w M2TW pod nickiem Laiszt.

Marcin
Posty: 97
Rejestracja: 10 maja 2009, 12:00
Lokalizacja: Wejherowo

Postautor: Marcin » 20 sty 2010, 16:03

Witaj. Pożegnaj się z klanem Hussars a dopiero potem rozegrasz testy rekrutacyjne. Zapoznaj się ze statutem klanu IPL. Pozdrawiam.

Bohn
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2010, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Bohn » 20 sty 2010, 16:24

No nic, to w takim wypadku sobie odpuszczam, pomyslalem, ze nieaktywnosc i inna gra nie beda mialy wiekszego znaczenia w tym przypadku. Dzieki za odpowiedz.

Verden
Posty: 7
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:00

Postautor: Verden » 20 sty 2010, 16:24

Vondagar wspominał mi o jakimś teście i sprawdzeniu w boju użytkowników, którzy starają się o przyjęcie do Waszego klanu, kiedy to ma się odbyć?? i w na jakim serwerze?? i kim będą Ci, co mają mnie oceniać??:)

Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Lord Dariusz
Posty: 430
Rejestracja: 24 paź 2007, 12:00
Lokalizacja: Radomsko

Postautor: Lord Dariusz » 20 sty 2010, 17:02

No Laiszt zaskoczyłeś mnie.. Tym bardziej, że w HSS nie pojawiałeś się od ładnych dwóch lat... Non ic stary przyjacielu, może się jeszcze kiedyś gdzieś spotkamy... :)

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 20 sty 2010, 17:26

Odbędą sie jak do kogos napiszesznp. na gg .Przypopminam ze to ty sie starasz o przyjcie do klanu .
Testowac cie beda Aktywni rycerze Klanu

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 20 sty 2010, 18:27

Piotrze mógłbyś podać nam swój wiek??

Bohn
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2010, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Bohn » 20 sty 2010, 20:13

Mam nadzieje, ze milo zaskoczylem. ;d Wole pierw zobaczyc jak z tym wszystkim stoi sprawa tam, a potem sie pomysli co dalej. Mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi ;d Ale dobra, juz nie spamuje.

Verden
Posty: 7
Rejestracja: 19 sty 2010, 12:00

wiek

Postautor: Verden » 21 sty 2010, 08:24

26, no już 27 lat:)

Awatar użytkownika
Zawisza Czarny
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:00

Postautor: Zawisza Czarny » 03 kwie 2010, 16:35

Witam Wszystkich.
Mount & Blade. Trochę w tę grę pogrywam. Acz podejrzewam że stawiać się na równi z Waszmościami, niegodnym :wink: Doświadczeń czy umiejętności wielkich nie posiadam. I tyle. Dlaczego uderzam w Wasze drzwi ? Spodobała mi się nazwa Waszego klanu :) Tak. Pograłem trochę w M&B w sieci, i pierwsze co rzuciło mi się na myśl to fakt, że bez zgranej paki trudno się tam pobawić. A przecież chodzi o dobrą zabawę :D

No więc... Pracuję, uczę się, lubię piwo. Wódką też nie gardzę.
Nigdy nie byłem wylewny :)
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 03 kwie 2010, 18:48

A napisz nam jaki jest Twój wiek, czy przeczytałeś statut klanu? :wink:

Awatar użytkownika
Zawisza Czarny
Posty: 8
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:00

Postautor: Zawisza Czarny » 03 kwie 2010, 19:21

IPL_Konrad III pisze:A napisz nam jaki jest Twój wiek, czy przeczytałeś statut klanu? :wink:


Już ze 27 będzie. Przeczytać, cóż pewnie że przeczytałem. Prawie :wink: Pod koniec strasznie mnie znudził :wink:

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 03 kwie 2010, 21:18

Ave niebawem nasz konsul założy temat dotyczący twojej osoby lap 3 rycerzy (numer gg)i rozegraj z nimi bitwy testowe ja bede aktywny dopiero w przyszlym tygodniu (sobota)

Awatar użytkownika
Bael
Posty: 139
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:00

Postautor: Bael » 04 kwie 2010, 02:27

Witam Wszystkich.

Chciał bym się zaciągnąć w wasze szeregi(Mount&Blade:Warband) ponieważ uważam ze gra w pojedynkę jest nic nie warta, a gra zespołowa jest czymś można się poczuć tak jak by się było właśnie na polu walki.
Przygodę z Warbandem zacząłem 1 kwietnia i moje umiejętności co do gry na multi są nie okłamujmy się cienkie i tu właśnie naszła mnie myśl żeby dołączyć do jakiegoś klanu i nie tyle co zwiększyć swoje umiejętności a także pograć ze zgrana grupa.
Pewnie będziecie się zastanawiać dlaczego akurat do was, odpowiedz jest prosta spodobała mi się wasza nazwa klanu i przemówiła do mnie wasza prezentacja klanu na forum "Tawerna Four Ways".

Coś o mnie:

Na imię mam Damian obecnie się uczę niestety za granica, mam 16 no w maju będzie już 17 lat interesuje się grafika, animacja no i oczywiście grami heh
jeżeli coś chcecie więcej wiedzieć to dopisze :)

Pozdrawiam Damian "Bael"

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 04 kwie 2010, 03:42

Ave Baelu bardzo nam milo ze wybrales nasz klan
pytanko gdzie za granica sie uczysz
grywasz moze gry "total war"?


Wróć do „Rekrutacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości

cron