LD

Awatar użytkownika
Lord Dariusz
Posty: 430
Rejestracja: 24 paź 2007, 12:00
Lokalizacja: Radomsko

Postautor: Lord Dariusz » 04 wrz 2014, 17:33

Witam wszystkich,

w sumie to wpadłem napisać tylko ,,cześć" Wam wszystkim :)
Mam nadzieję, że się trzymacie i Klan jakoś daję radę - pamiętajcie sercem zawsze jestem z Wami. Kiedyś wrócę, na razie tylko co mam więcej czasu to sobie ciupam w MTW2 i RTW w kampanie. W RTW2 jeszcze nie grałem, ale zrobię to, wierzę :wink:
Chciałem też napisać kilka słów o mojej nieaktywności - myślę, iż większość z Was powinna pamiętać (mam na myśli Vonda, Arona, Legiona czy Cleara), iż zaczęło się od tego, że nie mogłem się logować na forum. Powód - zablokowane porty w akademiku (akademickie łącze kochane). Walczyłem z tym trochę pamiętam, iż pisałem dużo na ten temat z Vondem i Vinem ( z Vinem to jeszcze na gg - tak dawno temu się to zaczęło, gdy się jeszcze tego szlachetnego komunikatora używało). Porty u mnie w akademiku można było odblokować, ale administratorzy sieci byli tacy uprzejmi, że zostawiało im się podanie, oni niby robili, a i tak nie działało :wink: dopiero w zeszłym roku jak to brzydko nazwę - dopchałem się do ,,stołka" w akademiku to dopilnowałem tego osobiście i mi to zrobili.
No ale dalej nie mogłem się zalogować i w sumie dopiero w zeszłym tygodniu, gdy gadałem z Vinem powiedział mi powód - mam troszkę inny nick, gdyż mnie usunięto z listy klanowiczów... Trochę zabolało nie powiem, tym bardziej, że w grupie IPL na fb jestem cały czas dostępny, czasem coś tam odpisałem, ostatnio nawet koszulkę zamówiłem (dostałem ją dopiero dwa miesiące później, no ale w końcu mam i w niej właśnie teraz siedzę i piszę :) ) No ale w sumie rozumiem, sam ludzi usuwałem z klanu heh.

No nic tyle... Jeżeli ktoś ma ochotę na jakąś kampanię hotseat na MTW2 to niech się odezwie na fb do mnie albo na privie tutaj to odpiszę :)
Pozdrawiam Was gorąco i pamiętajcie - kiedyś tu wrócę :wink:

Tylko IPL!
LD.

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 894
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 04 wrz 2014, 21:47

Trzymaj sie LD :D

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 04 wrz 2014, 22:27

Siema LD,

wiesz dobrze, że nie usuwamy ludzi do "byłych" bez przyczyny czy szerokiej dyskusji. W każdym przypadku było to omówione i odpowiedni temat stał dosyć długo na Radzie w celu wypowiedzenia się głównie samego zainteresowanego.
To wszystko jednak nie przeszkadza w powrocie do aktywności chociażby nawet na zlotach :)

Zdrówko!

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 05 wrz 2014, 00:00

zawsze możesz powrócić wielkim stylu na Rom 2 tym razem :) zwłaszcza ze Mp juz nie dludo :)

Awatar użytkownika
IPL_Raabe
Posty: 885
Rejestracja: 19 lis 2010, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: IPL_Raabe » 08 wrz 2014, 19:31

Jak co to drzwi na TS zawsze są otwarte :) piątka!


Wróć do „Archiwum - Pytania do Klanu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron