Pozdrowienia

Awatar użytkownika
_Pruber
Posty: 1057
Rejestracja: 12 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Olsztyn

Pozdrowienia

Postautor: _Pruber » 07 maja 2014, 22:27

Witam serdecznie wszystkich. Bardzo dziękuję za pamięć i za zaproszenie na zlot w tym tak szczególnym roku :). Niestety nie będę mógł uczestniczyć w nim i jeszcze raz napełnić kielich w Waszym gronie. Mam już zarezerwowany hotel w Międzyzdrojach w czasie zlotu IPL.
Bardzo mi się zrobiło miło gdy Legionista zadzwonił do mnie z zaproszeniem a jednocześnie smutno ze względu na nieprzychylny czas.
To już jakieś 9 lat jak pierwszy raz zobaczyłem facjaty niektórych rycerzy. Kilka lat się mieczem wspólnie majtało :).
Miło wrócić wspomnieniami do tamtych czasów. Dreszcz przeszył me serducho i zacisnęły się zgrabiałe, niepamiętające białej broni dłonie, które kiedyś dzierżyły sztandar gdzieś na południu Polski :).
Ogromną przyjemność swoją pamięcią mi sprawiliście. Poniosło mnie i zachciałem przez moment skrzyżować w treningowy miecz wspólnie, ale zorientowałem się w tej samej sekundzie, że teraz nadaję się ja już tylko do opowiadania legend i zatracania rzeczywistości za pomocą zacnych trunków niezacnego pochodzenia :)

Pozdrawiam IPL
Bogarodzica!!!

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 894
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 07 maja 2014, 23:24

piękne "łezka w oku"

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 08 maja 2014, 05:29

Pruberze pamiętaj słowa Plessika bo ja jej dalej powtarzam do ludzi co mieli jednak serce do klanu :) "Będziecie żyć źle, ale za to niedługo bez IPL-u."

Pozdrawiam no i żebyśmy wychylili jeszcze nie jednego kielicha za zdrowie kompanów obecnych jak i bylych klanu :)

Bogarodzica!!!

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 08 maja 2014, 09:01

Witajcie Waszmości. Nic nie stoi na przeszkodzie wypicia wspólnego kielicha w tym samym czasie lecz dwóch różnych miejscach :)


Wróć do „Archiwum - Pytania do Klanu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron