Rejestracja klanu Mount&Blade Warband

Apollo

Rejestracja klanu Mount&Blade Warband

Postautor: Apollo » 28 sie 2010, 18:38

Witam wszystkich

Mam pytanie, gdzie mogę znaleźć listę oficjalnych polskich klanów w grze Mount&Blade Warband, oraz ewentualnie gdzie takowy nowy oficjalny klan mogę zarejestrować?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
A.

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 29 sie 2010, 11:33


Apollo
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:00

Postautor: Apollo » 29 sie 2010, 15:03

Wystąpiła mała pomyłka, o tym forum wiedziałem ale zostałem wprowadzony w błąd przez innego gracza ze znajomego klanu, który twierdził, że to jest miejsce tylko na reklamy klanów, a miejsce na ich rejestrację znajduje się gdzie indziej, niestety dowiedziałem się o tej pomyłce parę godzin po zamieszczeniu tematu tutaj. W każdym razie przepraszam za zawracanie głowy i za pomyłkę w umiejscowieniu tematu (temat zamieściłem w dziale dla obcokrajcowców). Dziękuję za odpowiedź i proszę o usunięcie niepotrzebnego tematu.


P.S Fajny podpis pod sygnaturą, pozdrawiam fana Sagi o Wiedźminie :]

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 28 mar 2011, 06:41

Oczywiscie jezeli jestes czlonkiem, emisariuszem lub Liderem nowego klanu mozesz u nas zalozyc ambasade z mila checia skrzyzujemy miecze zajmujemy sie rowniez odtwarzaniem bitwew historycznych i startujemy w turniejach jak i rowniez organizujemy je miedzy innymi pierwsze mistrzostwa polski na warband to nasza inicjatywa
Bardzo mocno cenimy sobie i wręcz kultywujemy tzw.Kodeks Rycerski
jeeli chodzi o kodeks to bierzemy go a przynajmniej nasi rycerze bardzo do serca poniewaz zyc wg 3 zasad Rycerzy mozna i w tych czasach byc rycerzem i zyc wobec kodeksu to nietrudne a nawet bardzo proste

A jezeli chodzi o klany to jak Rycerz Rikard podpowiedział do zobaczenia na ubitej ziemi

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 28 mar 2011, 13:19

Aron tak z kilka miesięcy się spóźniłeś z tą odpowiedzią...

Awatar użytkownika
Hawkx
Posty: 184
Rejestracja: 27 gru 2010, 12:00
Lokalizacja: czuję się Krakowiakiem

Postautor: Hawkx » 28 mar 2011, 13:22

Coś koło pół roku...


Wróć do „Archiwum - Pytania do Klanu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość