Prośba od Mściwoja

{Hussars}Mściwoj
Posty: 14
Rejestracja: 29 paź 2009, 12:00
Lokalizacja: ¦więtochłowice
Kontaktowanie:

Prośba od Mściwoja

Postautor: {Hussars}Mściwoj » 06 lis 2009, 16:25

Witam
Nie wiem czy aby dobry wybrałem temat (jak coś to proszę adminów o przeniesienie w odpowiednie miejsce).

Zostałem poproszony o napisanie króciutkiego opowiadanka niejako na cześć zawiązania się naszego sojuszu. Mam pewien pomysł ale aby wszystko się udało potrzebuję waszej pomocy. Prosiłbym aby kilka osób dla których ważny jest owy sojusz a chcieliby pojawić się w opowiadaniu napisali króciutką informację o sobie, poniżej podam przykład.
Oczywiście opowiadanko będzie o rycerzach (nooo nie może być inaczej) z historycznym tłem i lekką dawką humoru. Nie jestem jakiś specjalnie doświadczony, ot zdarza się czasem coś napisać, więc nie wiem jak to wyjdzie ale robię to tylko dla naszych klanów to i krytyka nie powinna być zbyt ostra, a może urodzi się coś dobrego.

Ja oczywiście będę zacnym, poważanym i wiekowym ponad miarę dziadem Mściwojem z Bytomia panem na Chropaczu herbu Gryf. Ot postać osoby poważanej, mistrza turniejów sprzed stu lat i wyciąganej z formaliny na takie okazje jak podpisanie sojuszu starą pierdołą...nie wszystkiego wam nie zdradzę...

Poniżej opis {Hussars}Belizariusza:
Jam jest Michał Mocny z Chrzanowa herbu Bem pan na Lipowcu Smile uwielbiam jeno awantury, wojaczkę, białogłowy i dobre trunki. Na zamku swym urządzam liczne turnieje i inchsze gonitwy dla mych przyjaciół z klanu, ostro zakrapiane przednimi trunkami Smile w bitwie zawsze można na mnie liczyć, zaś moi wrogowie nigdy mej litości nie zaznali jeno poznali ostrośc mego miecza. Majątek swój zdobyłem grabiąc i paląc bezlitośnie wioski klanowych nieprzyjaciół. Jednakoż wygląd mój imponujący nie jest. Wojownikem wysokim i szczupłym jestem, z bardzo krótkimi włosami. Na me szczęście wygląd mój często myli mych przeciwników Smile

I na koniec króciutki opis "po mojemu" jako próbka dla Belizariusza:)

[...]do sali wszedł (tu cały tytuł) rycerz wysoki i chudy jak tyka z nochalem wskazującym na hulaszczy tryb życia. Lecz ci co znają go to wiedzą, że przedni i okrutny z niego wojak, choć nie tęgi ciałem. Wielu mylnie go oceniło, jeno kilku może o tym jednak opowiedzieć, żebrząc jako kalecy po jarmarkach [...]

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 06 lis 2009, 18:20

Proponuje abys omówił to z Ibranem on jest ekspertem jezeli chodzi o pisanie takich zeczy Oczywiscie niemoze zabraknac tu mnie :D Ibran zna nasze profile " nas " jak wlasna kieszen , do tego clear moglby tez juz na nasz temat co nieco p0modz jsako ze przebywa z nami czesto na ts i zaczynamy znac sie jak lyse konie " na polu bitwy i z kuflem w reku


Wróć do „Archiwum - Pytania do Klanu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość