Ambasada klanu Polish Eagles

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Ambasada klanu Polish Eagles

Postautor: sicku » 11 lut 2012, 22:30

Witam klan IPL.
Pamiętam jak jeszcze rok temu razem z niektórymi z Was ogrywałem PE :wink: Dziś stoję po drugiej stronie barykady. W związku z tym, że od maja 2011 były poważne zajścia na linii PE-IPL, a najpoważniejszy incydent z października 2011 (pomysł Lygryssa o meczu "IPL" v WV) zamknął drzwi do zgody między naszymi klanami chciałbym przeprosić klan IPL w imieniu swoim, jak i wszystkich członków klanu PE za wszystkie te zajścia, które były głupie i dziecinne. Możecie zapytać, czy to co mówie, to nie słowa, które jutro będą rzucone "do kosza". Odpowiedź brzmi NIE !
Z klanem pożegnał się Lygryss, tak więc głupie zajścia nie będą miały miejsca. W klanie pozostały najbardziej rozsądne emocjonalnie osoby, które po prostu chcą zakopać wojenny topór.
Tak więc pytanie brzmi, czy po blisko 9 miesiącach kłótni i sporów, klan IPL po licznych chamskich zajść z naszej strony (tzw. zasada "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego") jest gotowy rozpocząć nowy etap między naszymi klanami, gdzie kłótnie i spory będą pojęciami obcymi ?
Nie ukrywam, że sam po blisko pół rocznej przygodzie IPLu czuję się głupio, że działałem na szkodę osób, z którymi naprawde mocno się kolegowałem. Bardzo proszę o odpowiedź :wink:
W razie czego, zapraszam także na nasze forum. Zachęcam oczywiście do założenia ambasady:
http://www.polskieorly.aaf.pl

Wróć do „Archiwum Ambasady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron