Ambasada klanu Sarrdakin / Sarrdakin`s Embassy

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Ambasada klanu Sarrdakin / Sarrdakin`s Embassy

Postautor: sicku » 06 gru 2011, 22:01

Witam szanowny klan Imperium Polskie !

Z rozkazu wielkiego Maynda, jednego z liderów europejskiego klanu Sarrdakin zakładam tu ambasadę, która ułatwi i poprawi kontakty między naszymi klanami. Zapraszam takze do nas. Nasze forum to:
sarrdakin(kropka)com/forum .

Przy okazji chcemy zaproponować Wam mecz, w najbliższą sobotę (10.12) o godzinie 19.00 czasu polskiego. Jeśli godzina nie odpowiada, proszę napisać tutaj, lub skontaktować się z Mayndem. Po reszte szczegółów odsyłam do ów wyżej wspomnianego Maynda ;]

Pozdrawiam
sicku_of_Sarrdak

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 894
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 06 gru 2011, 22:45

Witam szanownych Sarrdakin, z niecierpliwością wyczekiwaliśmy dnia powstania waszej ambasady. Mam wielką nadzieję iż w przyszłości częściej będziemy się kontaktować. Z przykrością muszę jednak odmówić spotkania w przyszłą sobotę. Jest kilka spraw nie pozwalających nam rozegrać meczu tego dnia. Mam jednak nadzieję iż w niedługiej przyszłości takowy mecz się odbędzie.

sicku
Posty: 11
Rejestracja: 06 gru 2011, 12:00

Postautor: sicku » 19 gru 2011, 00:27

Witajcie ponownie !
Niestety z bólem muszę ogłosić, że klan Sarrdakin przestał istnieć. Członkowie klanu porozchodzili się po różnych klanach, większość do niemieckiego [?] Wolfpack. Ja sam powróciłem do klanu, dzięki któremu zapoznałem się ze światkiem WB i spędziłem wiele, wiele dobrego.
Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów, a także mile spędzonych świąt Bożego Narodzenia !
Z wyrazami szacunku
sicku


Wróć do „Archiwum Ambasady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron