4 Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego

sir Luca
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: £ódź

4 Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego

Postautor: sir Luca » 18 sty 2011, 03:53

Co prawda klanem nie jesteśmy ale uznałem, że taka ambasada może być przydatna:-)

Chciałem zaprosić reprezentację klanu IPL grającą w Musket Moda na wspólny trening. Najpierw moglibyśmy poćwiczyć troszkę wspólnie musztrę a potem może mała potyczka?

Harmonogram naszych treningów:
* Poniedziałki- 20:00
* ¦rody- 20:00
* Piątki- 20:00
Serwer treningowy oczywiście załatwimy, miejsce na TSie 22nd też, jeśli sobie będziecie życzyli.
Tylko prosiłbym, żebyście z dzień wcześniej mnie uprzedzili o przybyciu, muszę ogarnąć swoich rekrutów:) Znaleźć mnie możecie na forum http://refclan.com/smf/ (mamy tam swoje sub forum) lub na http://www.mountblade.info/forum/index.php.

Przy okazji chciałbym zaprosić was na co niedzielne bitwy liniowe. Zabawa naprawdę przednia. Zaczynamy o 20:00 czasu polskiego, jedyny warunek uczestnictwa to obecność na TSie 22nd (kanał chętnie użyczymy, mamy dwa) i występowanie całego regimentu pod jednym TAGiem. Zapraszam!

Awatar użytkownika
IPL_Haldir
Posty: 269
Rejestracja: 28 maja 2010, 12:00
Lokalizacja: Kraków

Postautor: IPL_Haldir » 19 sty 2011, 11:23

Inicjatywa godna podziwu :wink: ale sir Luca... mam prośbę. Mógłbym wysłać mi numer swojego gadu gadu na priva? W razie czego to będziemy się umawiać ^^

sir Luca
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: sir Luca » 02 kwie 2011, 10:53

Zapraszam panowie dziś na 20:00 na bitwę Armii Xięstwa Warszawskiego. Liczę na waszą liczną obecność. Wszystkie szczegóły obgadamy na TSie wieczorem, sztab 4 Pułku będzie tam czekał i przygotowywał się od 19:00. Myślę, ze trzeba pomyśleć nad stałym jej wpisaniem w nasz cotygodniowy grafik :)
Mnie nie będzie ale myślę, że z chłopakami bez problemu sobie poradzicie.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 02 kwie 2011, 14:09

dziekujemy bardzo za zaproszenie


Wróć do „Archiwum Ambasady”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron