MTW2:Kingdoms według wywiadu na Gamespot

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

MTW2:Kingdoms według wywiadu na Gamespot

Postautor: Ibran » 15 kwie 2007, 18:30

13.04 Na serwisie Gamespot pojawił się wywiad z Pennym Sweetsersem.(nie wiem czy to nazwisko sie odmienia :P ) Nie będę tłumaczył wywiadu tylko przytoczę najważniejsze wg mnie fragmenty.

Otóż po pierwsze: Większość z was wie, że w dodatku dojdą "bohaterowie" czyli historyczne postaci, które posiadają specjalne umiejętności. W wywiadzie tylko jedna taka specjalna "moc" jest opisana. Bohater Bizancjum posiada moc "Bizantyjskiej Polityki" która sprawia, że oddziały przeciwnika kłócą się ze sobą, czego wynikiem jest brak reakcji owych oddziałów na rozkazy ich generała. Jak dla mnie to wygląda jak jakaś magia i niezbyt taka magia mi pasuje w serii TW. Powstać też mają "kamienne forty" które np. w kampanii Brytyjskiej będą od początku rozgrywki w strategicznych miejscach, a w kampanii krucjat owe forty można będzie samemu budować. Mają być stałe. Każda kampania ma się zdecydowanie różnić od reszty, nacje przestaną różnić się tylko rodzajami jednostek i budynków, przykładowo Apacze mają posiąść umiejętność przejęcia technologi, którą przywiozą ze sobą Hiszpanie, będą też mogli wejść na "wojenną ścieżkę" nie wiem za bardzo co to ma być ale podejrzewam coś podobnego do krucjat/dżihadu, zastanawiam się też jak będą wyglądać "miasta" Apaczów. Hiszpanie Corteza natomiast będą uzależnieni od macierzystego kraju, będą musieli wypełniać misje przychodzące z Europy by uzyskać pomoc z kontynentu. W kampanii środkowo-europejskiej pojawia się frakcja zakonna (zapewne Zakon Krzyżacki [img]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_evil.gif"%20alt="Evil%20or%20Very%20Mad[/img] ) owa frakcja ma podobno rozwijać się wraz z nawracaniem pogan, czyli nie ma zarąbistych oddziałów jeśli nie nawrócimy dużo pogan, za nawracanie dostaniemy także pomoc od rycerstwa z zachodu. Państwo zakonne będzie mogło posiadać jedynie zamki, zapewne miast nie będzie się dało rozbudować na następny poziom.

To by było na tyle w samym wywiadzie jest jeszcze opisane na czym mniej więcej będą polegać poszczególne kampanie, oraz oczywiście chwalą się trybem Hotseat. Dla ciekawych wywiad znajduje się http://www.gamespot.com/pc/strategy/medievaliitotalwarkingdoms/news.html?sid=6168943&om_act=convert&om_clk=newlyadded&tag=newlyadded%3Btitle%3B1&page=2 Niestety jest po angielsku.

PS. Juz przeniesione Ibran takie info o dodatku czy innych teamtach które sa ogólno dostpene wrzucaj w działy otwarte dla zwyklego użytkownika tego forum
Pozdrawaiam
Michas

Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości