[Android]KeepTheTreasure!

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1810
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

[Android]KeepTheTreasure!

Postautor: IPL_Vino » 16 kwie 2017, 10:12

Hello,

Zrobiłem ostatnio prostą grę na androida, jeśli ktoś chciałby przetestować to zapraszam.
W grze kontrolujesz 3 graczy, którzy są wywoływani przez odpowiednie guziki. Z obu stron stale nadchodzą przeciwnicy (melee i range). Sterowanie jest proste - wystarczy wybrać odpowiedni guzik, żeby obronić się przed przeciwnikiem. Sama rozgrywka jest raczej trudna. Na początku na pewno będzie problem zabić więcej niż 10. Ale moi dzielni testerzy Michaś i Volv już wykręcają dobre wyniki - zresztą Volv to już mnie przebił (nie będę tego komentował :P). W grze jest zaimplementowana tablica wyników online i proste achievementy. W przyszłości, jeśli się przyjmie, chciałem to rozbudować o nowe bronie, skille, nowych przeciwników i scenerie.

Obrazek

Jeśli chodzi o grafikę - artystą nigdy nie byłem więc nie jestem w stanie zrobić wiele w tym temacie. Uczę się ale to jest na razie szczyt moich możliwości i zdaje sobie sprawę, że nie powala :)

https://play.google.com/store/apps/deta ... ndtreasure

zapraszam to grania, przesyłania dalej i przekazywania uwag. Dzięki!
Obrazek

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 894
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Re: [Android]KeepTheTreasure!

Postautor: IPL_Dunleap » 16 wrz 2017, 10:34

jest wersja na Iphona?


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości