Nowa trylogia dla nowego pokolenia

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Nowa trylogia dla nowego pokolenia

Postautor: IPL_Vino » 31 paź 2012, 11:17

Ciekawa informacja dla fanów Star Wars (Mam nadzieje ,że jeszcze jacyś są :))wypłynęła wczoraj wieczorem. Długo mówiło się o kolejnych filmach Gwiezdnych Wojen i tak naprawdę nikt nie wierzył ,że jeszcze powstaną.

Wczoraj w godzinach wieczornych podano informację ,że Walt Disney Company wykupił w całości Lucasfilm za 4,05 miliarda dolarów. Podczas negocjacji skupiono się na przyszłości Gwiezdnych Wojen. Ponadto okazuje się, żę Epizod 7 jest już we wczesnej fazie powstawania i ma się ukazać w 2015 roku. A kolejne części mają się pojawiać co 2/3 lata. Producentem ma być Kathleen Kennedy, która ma kilka kultowych filmów w swoim dorobku - m.in. E.T , Szósty Zmysł , Jurrasic Park. Wszystkie tytułu można sobie zobaczyć tutaj
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kathleen_Kennedy . Uspokaja mnie też fakt, że George Lucas będzie kreatywnym konsultantem.

Ja osobiście staram się nie wyprzedzać faktów i nie będę marudził ,że "lipa bo to Disney a Disney robi bajki dla dzieci". Disney wykupił takie marki jak Marvel , ABC , ESPN czy Pixar. Liczę na to, że będą to kolejne kultowe filmy, które zachowają klimat i spójność historii Gwiezdnych Wojen.

Wypowiedź Lucasa ---> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YyqlTi7lkhY

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 31 paź 2012, 11:23

No cóż, są dwa plusy:

- Lucas nie będzie reżyserował

- adaptacje Marvela były udane.

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 31 paź 2012, 11:27

Mam tylko nadzieje ,że za te 2/3 lata nie zobaczymy czegoś takiego :)

Obrazek

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 31 paź 2012, 16:04

....Han strzelił pierwszy...

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 31 paź 2012, 18:24

Strzelił. Bo Greedo był głupi :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 529
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 31 paź 2012, 21:00

Obrazek

Awatar użytkownika
DudiZ
Posty: 236
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:00

Postautor: DudiZ » 31 paź 2012, 23:49

Ja niestety jestem pełen obaw co do nowych odsłon SW

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 894
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 01 lis 2012, 01:46

Nie rozumiem czemu Disney jest porównywalny tylko do bajek. Disney stworzył wiele naprawdę dobrych filmów. Obawy są z pewnością, ale tylko co do fabuły bo nie wiem czy zobaczę to co ujrzeć chciałbym. Mam nadzieję iż filmy będą naprawdę dobre, z koro tyle bilionów ich to kosztowało znaczy iż mają plan, by to jakoś odrobić. Wiec spokojnie poczekam na filmy.

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 01 lis 2012, 02:02

Co do fabuły: z chęcią ujrzałbym część siódmą jako wstęp do Trylogii Thrawna ^^

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 01 lis 2012, 13:44

Trzeba podkreślić, że produkcją kolejnych filmów SW będą zajmowali się ludzie związani z Lucasfilmem. Załamują mnie komentarze w internecie, że nowe SW będzie cukierkowe. No cóż nie ma co się oszukiwać polityka Georga Lucasa (bez krwi) będzie raczej kontynuowana. Po za tym nawet stara trylogia była przerabiana specjalnie dla młodszej widowni - chociażby z Hanem, który w nowszej wersji już pierwszy nie strzelił, żeby młodsi widzowie wiedzieli ,że Han nie miał wyboru :wink:. Star Wars raczej od zawsze w zamierzeniach Georga Lucasa miał być filmem przeznaczonym dla osób w każdym wieku. Myślę, że konwencją i fabułą nowa trylogia SW nie będzie odbiegać od starych, chociaż nie ma co się oszukiwać - raczej bliżej jej będzie do filmów I, II, III niż do tych z lat 70/80. W mojej opinii lepiej ,żeby były podobne bardziej do Zemsty Sithów i ewentualnie Ataku Klonów niż do Mrocznego Widma gdzie przez pól filmu ośmiolatek ścigał się na jakimś posranym skuterku ;p.

Co do fabuły - Historia po zniszczeniu drugiej Gwiazdy ¦mierci jest tak rozbudowana ( w książkach , komiksach i grach), że możliwości jest wiele :). Podejrzewam jednak , że fabuła filmu może dotyczyć nowej historii nie zmieniając jednocześnie EU (Expanded Universe).

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 01 lis 2012, 19:55

Meh.. Ja nie wiem co wy chcecie od Mrocznego Widma. Do momentu gdy lądują na Tatooine wszystko jest ok, potem tylko idę na 30-40 minut ugotować sobie jakieś jedzonko. I Akurat wracam jak walczą z Maulem :P


Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1808
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 04 maja 2014, 09:41

To raczej nie jest oficjalny plakat. Powklejali twarze osób z obsady bo widać, że wszyscy wyglądają jak z przypadku :) . Każdy patrzy gdzie indziej, i miny też mają zajebiste :P

IPL_Orku
Posty: 652
Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:00
Lokalizacja: Mordor
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Orku » 04 maja 2014, 12:28

Z tego co czytałem , to mają "cofać" uniwersum ..... Czyli to co zdarzyło się po 6 cześci w komiksach/książkach ma według filmu nie istnieć ....

Prawda to czy jakiś paskudny fejk? :/



Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron