Czekamy na spełnienie obietnic.

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 10 paź 2011, 15:00

A ja mysle ze wrescie Palikot zje tych naszych nedznych politykow ma ciekawy program i zobaczym co bedzie dalej . Jeszcze zobaczycie ze Ruch Palikota naprawde dobrze sie spisze :)

WARXZ
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:00

Postautor: WARXZ » 10 paź 2011, 17:45

IPLr_Lord Legionista pisze:A ja mysle ze wrescie Palikot zje tych naszych nedznych politykow ma ciekawy program i zobaczym co bedzie dalej . Jeszcze zobaczycie ze Ruch Palikota naprawde dobrze sie spisze :)

Niestety ja nie byłbym takim optymistą. Program ma ciekawy tylko co z jego wypełnieniem, powinno się oceniać racjonalność programu, a nie treść w nim zawartą. Poza tym Palikot rzucał tylko slogany: "Opodatkować Kościół", "Zlikwidować senat", "Zlikwidować powiaty", "Zalegalizować marihuanę", a wiadomo, że na większość tych propozycji inne partię się nie zgodzą.

Co do ostatniego postu Vonda to w stu procentach się zgadzam.

Szkoda tylko, że KNP zdobyło tylko 1 % chociaż jak na połowę okręgów ( bez największych miast) to całkiem przyzwoity wynik.
Jestem ciekawy jak sprawa skargi potoczy się w Strasburgu.

Na koniec zacytuję jeszcze ( być może już to mówiłem):
"Dyktatura może być dobra albo zła,
demokracja zawsze jest głupia."

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 10 paź 2011, 18:06

"Dyktatura może być dobra albo zła,
demokracja zawsze jest głupia."


Otoż to Warxzie...

Awatar użytkownika
DudiZ
Posty: 236
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:00

Postautor: DudiZ » 10 paź 2011, 20:08

Ja chciałbym tu zauważyć, że jeśli myślicie, że te trzy hasła to całość programu Palikota to znaczy, że w ogóle nie zapoznaliście się z jego programem. Ma na prawdę dużo mądrych punktów, które osobiście chciałbym żeby zrealizowano. Oczywiście mnie najbardziej obchodzi sprawa kościoła, ale inne także są dla mnie racjonalne. I na prawdę opinia, że wyrażam moje przekonania na podstawie "kto mi się w telewizji podoba" są dla mnie obraźliwe. Nie każdy kto chce wybrać "mniejsze zło" robi bo tak jest modnie i nie każdy kto popiera Palikota chce sobie tylko legalnie zajarać.

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 522
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 10 paź 2011, 22:56

O tak, wielki zły kościół i jego fanatyczni wyznawcy ;p

IPL_DudiZ pisze:I na prawdę opinia, że wyrażam moje przekonania na podstawie "kto mi się w telewizji podoba" są dla mnie obraźliwe. Nie każdy kto chce wybrać "mniejsze zło" robi bo tak jest modnie i nie każdy kto popiera Palikota chce sobie tylko legalnie zajarać.


Dlatego w nowym poście dodałem pogrubione zdanie, które miało się znaleźć już w 1 poście ale, że byłem zmęczony gdy to pisałem to wyleciało mi z głowy.

WARXZ
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:00

Postautor: WARXZ » 11 paź 2011, 00:07

Tak szczególnie racjonalna jest obietnica refundowania in vitro skoro już i tak służba zdrowia jest zadłużona po uszy, nie mówię żeby "banda czworga" nie miała takich pomysłów...
Oświadczenia zamiast zaświadczeń dobrze ale co by wtedy miała do roboty 1,5 milionowa banda urzędników.
Podniesienie wieku emerytalnego - czyżby jedna z tych wspaniałych propozycji ?

Najbardziej cieszę się ze słabego wyniku SLD i z dymisji Grzesia chociaż i tak nie kibicuję tej partii to myślę, że wyjdzie jej to na dobre.

Jeszcze jeden związany z poprzednim:
"Demokracja to ustrój, w którym rządzi durnota – przecież wiadomo, że głupich jest więcej niż mądrych"

Awatar użytkownika
DudiZ
Posty: 236
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:00

Postautor: DudiZ » 11 paź 2011, 00:31

Co do Napieralskiego się zgadzam już dawno powinni go zmienić.

Ericson

Postautor: Ericson » 13 paź 2011, 11:06

Dokladnie, WARKX ma racje. Palikot ma tak samo genialny pomysl jak D Tusk, utworzyc urzad do walki z nieuczciwymi urzednikami. Jak w ZSRR - kazdy donosi na kazdego, a bajzel i darmozjady bd zyly kosztem nas. Dalej bd bajzel i wielka laska pan pracujacych w okienkach urzedow.

WARXZ
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:00

Postautor: WARXZ » 13 paź 2011, 16:08

Tego się spodziewałem, Palikot nie bierze się za konkretne działanie, lecz za drobnostki które nie mają znaczenia dla gospodarki.
Mamy kolejną sprawę krzyż w sejmie: jakoś przez kilka lat to mu nie przeszkadzało...

Rząd składający się z fachowców: zagrywka czysto propagandowa przecież wiadomo, że i tak nikt by jego propozycji nie przyjął, poza tym nic dziwnego kto wogóle miałby te ministerstwa pociągnąć: Biedroń czy może transwestyta (Ja tam do transwestytów nic nie mam ale jak są brani do sejmu tylko z tego powodu to już tak).

Tak jak mówi Korwin RPP to partia buntu, ludzie myślą, że głosują na kogoś co coś może zmienić w tym kraju, a wyjdzie jak zwykle.
Ja tej partii wróże, że rozpadnie się po jednej może dwóch kadencjach...

Ericson

Postautor: Ericson » 13 paź 2011, 17:33

WARKX, nie rozpadnie się ponieważ będzie się czepiał kościoła ;d który nie wie kiedy przestać brać od państwa swoją drogą ;P.
Ten temat jest studnią bez dna, będzie się czepiał że mają nowe auta, spasione brzuchy co niektórzy itd. Także sobie nabije te 6 - 7% na wyborach. Pokrzyczy z pedałami jak to im źle i nie dobrze. Jak to "homofobiczni Polacy biją ich, szykanują i wyśmiewają na ulicach".


Czasem w moich postach może rzucać się w oczy brak polskich znaków, przyczyną tego jest to, że na telefonie ich nie mam w Operze Mini ;p

WARXZ
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:00

Postautor: WARXZ » 13 paź 2011, 18:08

Może być i tak.

Chociaż swoją drogą to wszystkie związki wyznaniowe powinny finansować się same, a nie jakiś fundusz kościelny, co nie zmienia faktu iż w czasach kryzysu fundusz kościelny nie jest naszym największym problemem w czasach kryzysu.


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości