wybory 2011

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 paź 2011, 16:58


Legionisto znowu zaczynasz??! [img]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_evil.gif"%20alt="Evil%20or%20Very%20Mad[/img]
taki kibol pierwsze co zrobi to pójdzie zrobi Włam do supermarketu :twisted:

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 01 paź 2011, 17:02

wyglaszam moje poglady za co szanuje Korwina Aronie mam prawo takie jak inni takze niewidze tu taj nic zlego ze mowie ze go szanuje

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 paź 2011, 17:07

nie wszystko co mówi Korwin Mike jest mądre to akurat był beznadziejny przykład JA po taskim przykładzie napewno bym nie zagłosował na Korwina

pozatym ty masz zakaz na tym forum pisac POKAZYWAC ROZPOWSZECHNIAć CZEGOKOLWIEK co zwiazane jest z legia i kibicami!!
pamiętaj nizej juz ciebie sie nie da zdegradowac!!

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 01 paź 2011, 17:32

Nie mowie nic o kibicach !!!! ani o Legi !!!! nawet slowem nie powiedzialem . Powiedzialem jedynie o moich pogladach politycznych i jakich politykow szanu wiec niewidze tu taj mojej winy , I Prosze Aronie niezazstraszaj mnie dobrze , znam zasady forum .... Bo prowadzimy sobie dyskusje na temat wyborow i kazdy ma prawo powiedziec jakiego polityka szanuje i na kogo bedzie glosowal,od tego jest Karczma (gawedzimy o wszystkim) . Ja i mysle ze wielu tutaj Klanowiczow (Rycerzy) przyzna mi racje ze przedstawilem moje typy i za co postawie ich w tych wyborach . Tyle na odpowiedz na twoje zarzuty ze niby promuje moj klub czy tez ruchy kibicowskie ktore sa mojemu sercu bliskie . Szanuje twoje zdanie
IPL_Aron pisze:nie wszystko co mówi Korwin Mike jest mądre to akurat był beznadziejny przykład JA po taskim przykładzie napewno bym nie zagłosował na Korwina
To jest twoj wlasny obywatelski obowiazek na kogo zaglosujesz :)



ps . tak dla ubarwienia tej naszej kampani wyborczej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 522
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 01 paź 2011, 17:49

Osobiście skłaniam się bardziej w stronę poglądów podobnych do Wolanda.
Krótka wersja pod ścianą tekstu, pogrubione dla leniwych/nie zainteresowanych moimi wywodami.

IPL_Dunleap pisze:Co do wyborów, na pewno zagłosuje. Z pewnością nie na PiS denerwuje mnie kacza która pnie sie po ciele brata. Poza tym nie prezentuje się dobrze, jakby taki premier jeździł po świecie to nikt by do Polski respektu nie czół. Możliwe że zagłosuje na PO. W moich oczach Tusk stara się coś robić, a Kaczyński cały czas go atakuje, choćby tymi spotami wyborczymi w których równo po nim jedzie. Zamiast zająć się tym co dobrego dla Polski. Prowadzi swoją wojenkę i jego jedynym celem jest wygryzienie Tuska ze stołka. Mam nadzieje że chłopak sie tym nie przejmie i dalej będzie starał się coś zrobić. Wracając do spotów Kaczyński naprawdę stracił w moich oczach taką dziecinadą i obrażaniem innych nie chce kogoś takiego na Premiera. Kogoś kto do obrażania pierwszy a by pokazać coś dobrego, to go nie ma.

Ja sobie nie dam wmówić obrazka Kaczyńskiego pnącego się po ciele brata (jeden z głównych argumentów PO, zwłaszcza, że teraz to PO częściej o Smoleńsku krzyczy - w kontekście, że PiS go wykorzystuje w kampanii). Dodatkowo przez długi czas PO pięło się po ciele pani Blidy co uważam za odrażające. Niestety ludzie tego szczegółu nie zauważają. Nie trawię też tekstu o tym jak to "nie prezentuje się dobrze". Na zachodzie też nie wszyscy prezentują się dobrze i zakompleksiony argument "że się będą z nas śmiać" wyrzuciłbym przez okno (tak jakby inne kraje nie miały nic innego do roboty tylko przyglądać się naszemu premierowi czy prezydentowi, jakoś tym ,że z Bronka wpadki się świat śmiać będzie nikt się nie przejmował). To przed czym czuje się respekt to siła, władza i zdecydowane stanowisko a nie wygląd. Francuskie media brukowe też się z Donka śmiały jak został premierem (do tych co się przejmują brukowcami zagranicznymi).

Zarzucanie Kaczyńskiemu ciągłego atakowania Tuska też jest krótkowzroczne. Przypominam, że za krótkich rządów koalicji PiSu Donek ze swoim PO krzyczał najgłośniej i blokował co tylko się dało atakując PiS non stop. Wystarczyło codziennie telewizor włączyć i praktycznie dnia nie było bo PO nie psioczyło na PiS więc jeśli to wam nie przeszkadzało to nie powinna wam podobna czynność ze strony PiSu przeszkadzać.

Odnośnie wojenki, którą Kaczyński toczy z PO, to jak nazwać to, że głównym punktem w programie PO jest "walczmy z PiS, walczmy z IV RP" demonizując rządy PiSu a prawda jest taka, że to wtedy powybuchały wielkie afery, które PO skrzętnie zamiotło pod dywan. Ba, Ci którzy pocili się obficie przed kamerami z dupskiem podsmażanym na aferze ich dotyczącej teraz wracają do łask i obejmują stanowiska.

Tak samo nie wierzę, w Tuskowe cuda za jego kadencji, nie wmówi mi, że uniknął kryzysu w Polsce bo gdyby działania podjęte przez jeden rząd w rok czy dwa mogłyby uratować kraj przed kryzysem to myślę, że w innych państwach też by znaleźli takich "geniuszy". Szkoda, że tego geniuszu nie starczyło przy ratowaniu stoczni czy powierzaniu budowy autostrady Chińczykom przed którymi nawet służby premiera ostrzegały,że firma ma problemy z wypłacalnością i dokańczaniem zleceń za granicą. Ostatecznie pewnie nie odzyskamy tych pieniędzy bo wygrać z Chinami w sądzie łatwe nie jest... ba, z ciekawostek to nasi chińscy przyjaciele chcą się sądzić by to Polska jeszcze im dopłaciła. Mamy omijający nas gazociąg na Bałtyku, który może też przeszkadzać statkom o głębokim zanurzeniu w nowym porcie w ¦winoujściu. Kolejna nitka omija nas na południu. A ta silna ekipa, która "potrafi negocjować pieniądze z UE" podpisała tragiczną umowę za gaz stawiając nas w czołówce najwięcej za ten surowiec płacących Rosjanom państw. Długo o tym milczeli nie chcąc się przyznać do tego podpisania a teraz śpiewają, że umowa jest świetna i wszystko poszło zgodnie z planem. Cóż... najważniejsze to dobór słów...

Już nawet nie będę się rozwijał jak to nagle w gazetach i telewizji ciekawe rzeczy o "ciemnej stronie PiSu" się pojawiają tuż przed wyborami. Lata o tym nie wiedzieli a teraz szczęśliwie znaleźli materiały? Jassne...

Tak dla jasności, PiS też dla mnie idealnym kandydatem nie jest. Niestety Ruch Poparcia Palikota to tragedia a nie partia, jak zobaczyłem ich ulotkę to opadły mi ręce. SLD stało się miałkie już za wyborów prezydenckich kiedy mimo, że Napieralski w debacie mówił z sensem to na koniec w podsumowaniu stracił wszystkie punkty podejmując grę PO i wałkując temat lep na łatwowiernych "boję się IV RP i będę z nią walczył Robot Pawlak praktycznie się nie liczy, PSL od dawna nie prezentuje sobą nic ciekawego. PJN jest kontrowersyjnym obrażonym na PiS odłamem, który zaczyna miziać się z PO (mdli mnie gdy ludzie, którzy byli w PiS długi czas i popierali politykę PiSu teraz twierdzą jaki to PiS zawsze był zły a oni byli słoneczkami próbującymi rozjaśnić mroczną ścieżkę i sprowadzić partię na jasną stronę mocy, nie wiem czy są obłudni czy głupi po prostu). Co do innych partii prawicowych, cóż... Korwin trochę mnie mierzi bo nieraz mówi o rzeczach nierealnych czy wręcz głupich lecz nawet zakładając, że mówiłby z sensem problem jest ten, że z tymi kilkoma głosami jakie zbiorą poboczne partie nic nie będą w stanie zrobić. Ludzie przywykli to dych jak to Vondi napisał "tych samych żon" i póki ta tendencja się nie zmieni to tylko one się będą w tym kraju liczyły.

Reasumując wszystko sprowadza się do tego, kto i jak nagłośni jakieś przewiny innej partii bo już prawie zupełnie zapomniano o czymś takim jak program partii (jakby komuś nie chciało się powyższego tekstu czytać :P).
Prawdopodobnie pójdę i zagłosuję na PiS bo o ile ich rządy nie były jakieś szczególnie gorsze bądź lepsze od PO to chociaż mieli jaja nie ulegać Rosji we wszystkim i ruszyć te grube warstwy złodziejskiego tłuszczu, czego chyba PO z SLD się tak bardzo boją.

Ericson

Postautor: Ericson » 01 paź 2011, 20:06

Tusk to się stara, ale nic nie robić, lecieć na sondażach i wygrywać wybory tak jak Arris pisze straszeniem złym PiS-em i Jarosławem Kaczyńskim.
Tusk i zarąbista minister zdrowia już doprowadzili ludzi do obłędu.
Popatrzcie dobrze na to co TV robi ludowi z mózgu.

Nagonka nr 1
Babcie i reszta broniące krzyża. Dlaczego? Tusk obiecał postawić w jego miejscu mały obelisk z nazwiskami tamtych osób itd. Jaki mamy finał? Przepychanki, kłótnie i zadymy przez kilka miesięcy.

Nagonka nr 2
Nieudolne ratowanie stoczni.
Nagle biedny Premier nie może uratować stoczni, Unia mu zabrania.
Po jakimś miesiącu odbija piłeczkę, że to zły PiS nie pomagał stoczni
Pojawiają się tajemniczy szejkowie z Kataru pod postacią Libijczyka - Handlarza bronia (nie mylić z Kaddafim), który wpłaca zaliczkę.
Później nie pojawiają się żadne oferty, stocznie poszły w pizdu.
W tym samym czasie niemiecka stocznia w Wadan uratowana.
http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,29577,6636600,_Nasz_Dziennik___Niemcy_przyznaja_pomoc_panstwowa.html

Nagonka nr 3
Zły premier Kaczyński podsłuchiwał pielęgniarki i dzielną Ewę Kopacz, która to okupowała trawniki pod sejmem i darła się do megafonu, bo pielęgniarki zamiast 20% dostały 10% podwyżek i podniesione stawki za urlop chorobowy.

Nagonka nr 4
¦mierć Barbary Blidy.
Niewinna i święta Barbara B. podczas zatrzymania we własnym domu przez oddział CBA, idzie do łazienki, przystawia pistolet do głowy i strzela.
Ciekawe, czy ktoś kto jest niewinny i pewny swojej niewinności kończy swoje życie samobójstwem mając rodzinę, dzieci itp.

Nagonka nr 5
Górnicy.
Ciężko pracujący ludzie, w ekstremalnych warunkach, kopią węgiel, miedź i inne ważne surowce.
A tutaj zamykają kolejne kopalnie, odbierają całym rodzinom dochody, w imię czego? Taniego szmelcu z Chin, którym się palić w piecu nie da.
Kolejne miasteczka/miasta zamieniają się w coś strasznego jak Wałbrzych.
Górnicy jadą do Warszawy, robią zadymę.
A w mediach co? "Oni są niepoważni bla bla bla"
Ktoś kto po 20 - 30 latach pracy ma często uszkodzony wzrok, niedowład rąk od maszyn (wiertarki itd) ma zarabiać wg rządu 4 tysiące złotych? 4 tysiące to nie jest mało, ale za tą prace, którą oni wykonują więcej im się NALE¯Y.
W stanach w kopalniach, na platformach albo przy wyrębach lasów zarabiają 8000$+ zależnie od uprawnień itd.

Nagonka nr 6
Nauczyciele.
Straszne lenie, pracujące 10 - 18 godzin w tygodniu ;OOO.
Jak tak można??!! No można, tylko nie liczy się presja i warunki pracy.
Nawijanie przez parę godzin, potem branie prac pisemnych do domu, sprawdzanie ich itd. Następnie pisanie programów nauczania, sposobów ich realizacji, podsumowań. Zestawień, do tego rady, konferencje, szkolenia. Wszystko pochłania czas. Taki pracownik banku wychodząc z pracy ma głęboko w d**ie po pracy co się w nim stanie, martwić się będzie jak rano wróci do pracy.
¬li nauczyciele zarabiają przecież 4800 netto!! Nieroby, lenie i lesery!!
Co z tego, że mając staż pracy i będąc nauczycielem dyplomowanym ledwo przekraczają 2300 netto, ale i tak im jest za dobrze. Potrzebny temat zastępczy.

Nagonka nr 7
¬li, chorujący Polacy, którzy chcą się dostać do lekarza. Jak to tak można centralnie planować możliwości przyjmowania pacjentów przez lekarzy???!!! Tu chodzi o ludzkie zdrowie. Kto pamięta lub czytał itd to wie jak zakończyła się gospodarka centralnie planowana w PRLu czy ZSRR.
Było tak, że pułki puste, sklepy puste, a lud grzmiał.
Jak ministrem zdrowia był świętej pamięci prof. Religa nie było takich problemów. A drugim tematem tutaj był też zły PiS straszący prywatyzacją szpitali! Jak to, prywatna służba zdrowia to przecież rarytas dla lekarzy, mogą dalej swój grajdołek podtrzymywać. Powodzenia studentom medycyny bez znajomości w robieniu specjalizacji :)).
Albo biedni lekarze zarabiający na stażu 4 tysiące w górę. Każdy by tak chciał. Ludzie niedługo będą umierać na ulicach jak ta durna minister pozostanie. Niech się weźmie za odprowadzanie składek zdrowotnych przez ZUS skoro do NFZ takie małe wpływy.
Jak na demonstracji związkowców we Wrocławiu zobaczyłem transparenty ZUS-u to mnie mało ch*j nie strzelił!

Nagonka nr 8
Zły Rafał Dutkiewicz w wyborach samorządowych założył ponadpartyjny Komitet Rafała Dutkiewicza. PO czując co się święci próbowała chamskimi szyldami wytykać przeszłość paru członkom tej listy, bo należeli do PiS, a Dutkiewiczowi, że w Radzie Miejskiej dogaduje się z PiSem. Straszne po prostu. Radna Zdrojewska (żona Ministra Kultury i byłego prezydenta Wrocławia, który był niezłą pierdołą jak urzędował) nagle poczuła zagrożenie o swój stołek.
W sejmiku województwa jak na całym Dolnym ¦ląsku i Wrocławiu zdeklasował PO, PiS i SLD. Pokazał, że można być dobrym politykiem regionalnym, prowadzić go do rozwoju i mieć w du*** łaskę urzędasów i cwaniaków z Wiejskiej i Ministerstw.

WARXZ
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:00

Postautor: WARXZ » 01 paź 2011, 22:26

Mam wrażenie jakby rząd Donalda Tuska podejmował działania aby tylko przetrwać do następnych wyborów.
Właśnie myślałem przed wyborami z jakim hasłem wystartuje PO, a tu proszę: "Polska w budowie". Poza tym rozwaliły mnie te spoty jak pokazywali ten dom kultury i jakąś obwodnice-przepraszam ale ta jedna obwodnica czy dom kultury w skali całego kraju to kropla w morzu.
Pamiętajmy również o tym, że zbudowane odcinki autostrad to również w większym stopniu nie jest zasługa PO. Budowa autostrady w Polsce trwa dużo czasu (przetarg, formalności itp.) więc dużo odcinków zostało tylko dokończonych.
Nigdy nie zagłosuję na PO ani na SLD: PO - oszuści którzy zadłużają Polskę aby przetrwać do następnych wyborów, SLD - obiecuje gruszki na wierzbie ( refundowanie in vitro itd.).
Najbliżej mi do PSL i KNP.
PSL bo są rozważni, nie wchodzą w żadne kłótnie polityczne, KNP ponieważ jest mi bardzo blisko do jego poglądów. Poza tym chcę odsunąć "bandę czworga" od władzy.
Trwa w swoich poglądach nie zważając na to czy wchodzi do sejmu czy nie.
Bardzo dobry filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg
Poza tym większość nie wie o co chodziło wtedy Palikotowi z tym penisem i pistoletem: chodziło o to że policjanci gwałcili kobietę przystawiając jej pistolet do głowy ale o tym oczywiści nikt nie pamięta.
Na Palikota również nie zagłosuję ponieważ nie zgadzam się z nim w kwestiach społecznych ( związki partnerskie itp.)

PS. W pełni zgadzam się z powyższą wypowiedzią Ericsona.

EDIT
Nagonka nr 1
Babcie i reszta broniące krzyża. Dlaczego? Tusk obiecał postawić w jego miejscu mały obelisk z nazwiskami tamtych osób itd. Jaki mamy finał? Przepychanki, kłótnie i zadymy przez kilka miesięcy.

I nie trzeba tłumaczyć z sytuacji gospodarczej kraju przez kilka miesięcy.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 02 paź 2011, 10:38

Proszę jaka piękna dyskusja nam się wywiązała! Jednak można porozmawiać o polityce bez większych emocji :wink:

Nawiązać chciałem do tematu górników - według mnie kopalnie powinny zostać zamknięte. Górnicy przyjeżdżają do stolicy i terroryzują rząd twardo domagając się podwyżek. Charakter tej pracy sprawia, że faktycznie powinna być lepiej płatna, ale z tego co wiem pod względem finansowym górnicy i tak źle nie mają. Przesadzają mówiąc krótko.

Niestety PiS chyba też pójdzie w zwiększenie wydatków, a nie oszczędności. Trzeba za coś te obietnice wyborcze spełnić. Jednak oni dają jako-taką nadzieję na to, że ruszą ten skostniały "układ", zburzą te wszystkie postkomunistyczne koligacje i w tym kraju być może będzie normalniej pod tym względem, że prace będzie można dostać nie po znajomości, lecz wedle kryteriów kto jest najlepszy.

Dla mnie to palący problem, bo jestem na 3 roku prawa. Ten mój wydział jest przesiąknięty komuną, koligacjami rodzinnymi. Dla mnie byłoby istotne próba otwarcia zawodów prawniczych, którą to próbę PiS podjął, niestety przyszła zmiana władzy i "elita" oraz "sami zainteresowani" zmiany cofnęli. Po co im konkurencja?

Legionie, może rozwiń swoją wypowiedź na temat Palikota - czemu chcesz na niego głosować? :)

Pozdrawiam

Ericson

Postautor: Ericson » 02 paź 2011, 12:45

Z tym prawem masz jak najbardziej rację. To jest taka masakra, że o Jezu.
Nie dość, że jest tam segregacja na "dzieci prawników" i dzieci z "ludu", to utrudniają wszystkim jak tylko się da. Nie masz znajomości -> nie istniejesz. Albo łazisz po kancelariach i tak długo męczysz mecenasów aż przyjmują Cię na sekretarza/sekretarkę czy kogo tam. Potem walka o uprawnienia itd. Masakra.
Wiem jak to we Wrocławiu jest, z 500 studentów pierwszego roku końca dożywa 2/5 z tego albo i mniej nawet.
Kolega ma właśnie taką sytuację, że w rodzinie 5 adwokatów itd to opowiadał jakie cyrki na tym wydziale. Niby to się zmienia, ale dalej bronią się jak tylko mogą przed zbyt dużą ilością młodych prawników.
Identycznie z lekarzami.
Przykład:
Kliniczny Szpital Wojskowy nr 1 we Wrocławiu.
Fajny. odremontowany, dobrze wyposażony szpital.
Wada?
Pan Komendant i jego wesoła kompania.
Jak coś Ci się stanie to lepiej omijaj to miejsce.
Dlaczego??
Może i Intensywna Opieka Medyczna albo Oddział Ratunkowy w miarę sprawnie Ci pomoże, to już potem jak nie dasz kopertki "troskliwemu" Komendantowi Szpitala to możesz pomarzyć o przeniesieniu na normalny oddział i dalszym leczeniu. Potrzymają z tydzień i wypiszą jako "okaz zdrowia" i dadzą terapię do domu.
Tak mojego dziadka urządzili, że musieliśmy go o 11 zabierać. Wieźć do znajomego lekarza, a ten skierowanie do szpitala. Potem z tym skierowaniem do Szpitala Klinicznego im. Marii Curie-Skłodowskiej.

Także niech dalej działa taka Ewa Kopacz, Miro, Zbychu, Donek, Bronek i Grzechu. Będzie takie El Dorado, że ludzie pojadą w pizdu albo będą umierać na ulicach.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 02 paź 2011, 12:47

a ja znowu sie wtrące.... pis, po, sld, psl..( jak można coś pochlebnego powiedzieć o prostytutce... która idzie z kazdym) to jest tzw . mappet show...

Obrazek
musicie pamietac że wiedza czerpana z TV jest nieco wysterowna juz na dzień dobry obarczona manipulacją od razu ludzie kształtuja sobie zdanei na określony temat.


co ma piernik do wiatraka jak górnik zarabia mało 4000 tys. nik mu nie broni isć do lepszej i bardziej płatnej pracy, to samo lekarze i kazda banda która w prubje sobie wystrajkować wyzsze płace, a lewacki rząd bez namysłu im to daje społeczeństwo zas utwierdza w przekonaniu że im sie należało... a dostaje tylko ten kto potrafi skutecznie zbojktować ulice Warszawy, znam przypadki kiedy to kilka tysiecy ludzi poszlo pod sejm aw tv.. sobie milczeli o tym fakcie, jakby wybili pare witryn pewnei by cos powiedzieli w TV.


musicie zwórcić uwage na przeszłośc liderów bandy czworga oraz to ze wszsycy sie doskonale znają, ba często maja wspolne korzenie sprawdzćie sobie ich prawdziwe nazwska... ale mneijsza oto... mowicie o programach wyborczych??? what? przciez żadna z tch partii będac w sejmie nie wypełniła programów wyborczych. Może inaczej pożyczyłbyś znajomemu kolejne 100zł wiedząc że juz nieoddał ci poprzednich 200 zł?

jak możecie mówic że oddanie głosu na mała partie to głos stracony? why??? w końcu moze sie uda i taka partia będąc w sejmie będzie miała możliwość cos powiedziec a tv bedzie to musiala puszczać nikt juz tego nie zamiecie pod dywan... dlatego tak uproczywie walczy nasz rząd i PKW zeby te parie odcinać.

Kada wielka partia dostanie zwrot za kampanie z budżetu, jak nie z budzetu to od firm ktrym obiecuja pomoc, przygaldnijcie sie na czyich bilbordach wisza wasi ulubieńcy... przciez bilbord nie jest ich własnością, jest pewne ze ta firma ich wspiera i sponsoruje, a na prózno by szukac dokumentu sprzedaży, co jest notoryznym łamaniem prawai konstytucji.

Wybierając taka mafie uczestniczycie w tym, i kiedys wasze dzieci wyjada z tego beznadziejnego kraju gdzie złodziej, bandyta ma wiecej do gadania jak uczciwy człowiek.

"Najważniejsza w nazistowskim systemie informacyjnym jest pozorna różnorodność, która kryje rzeczywistą jednorodność" Joseph Goebbels

Awatar użytkownika
DudiZ
Posty: 236
Rejestracja: 17 kwie 2010, 12:00

Postautor: DudiZ » 02 paź 2011, 13:44

Ja miałem głosować na Palikota bo myślę, że mógłby pozytywnie namieszać w polityce i trochę osłabić monopol PO i PiS. Jednakże po ostatnich sondażach idę na PO bo za nic nie chce żeby PiS wygrał.

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 02 paź 2011, 13:58

Dokładnie, każdy oddany głos na PO, to o jeden głos mniej dla PiS'u.

Ericson

Postautor: Ericson » 02 paź 2011, 14:04

Acha, czyli podtrzymywanie tego syfu postkomunistycznego was interesuje :D? Potwierdzają się słowa: "Czemuś Polaku biedny?? Boś głupi!"
Wszelkie partie, mające na celu podniesienie gospodarki i poprawe życia polaków takie jak NOP - Narodowe Odrodzenie Polski http://www.nop.org.pl/ są torpedowane przez byłych komuchów i masowe media.

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 02 paź 2011, 14:10

Tak Eircsonie, a niektórzy mówią takie rzeczy jak np: "Wszyscy Warszawiacy to złodzieje" Więc wierzyć nie można wszystkim i we wszystko :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 957
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 02 paź 2011, 14:17

Wiesz Ericson, mnie nie interesują żadne partie o poziomie tolerancji NOP. Ani o poziomie fanatyzmu religijnego jak PiS (chrześcijańska demokracja). Wystarczy, że kraje arabskie mają reżimy religijne. W Polsce nie chcę podobnego syfu. Szansę swoją mieli, nie wykorzystali. Tyle ode mnie.

P.S. Właśnie Ericson. Bo podobno coś masz do mieszkańców Warszawy?


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości