wybory 2011

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

wybory 2011

Postautor: Woland » 30 wrz 2011, 16:29

Już 9 października wybory parlamentarne w naszym kraju.
Na kogo Szanowni Rycerze, Giermkowie i Rekruci (posiadający pełnie praw wyborczych :wink: ) oddadzą swój głos ? A może zrezygnowani bajdurzeniem oszustów... wróć polityków nie pójdziecie do urn wyborczych?

Ja na tę chwilę jestem pewny dwóch rzeczy - nie zagłosuję na PO i SLD. SLD wiadomo - komuchy, skoro nie można ich pociągnąć do odpowiedzialności sądowej, to niech chociaż wymrą śmiercią naturalną. PO - to według mnie oszuści i też kryptokomuniści. W mojej ocenie 4 lata rządów tej partii to jedno wielkie pasmo niepowodzeń i jeden jedyny plus - orliki.

Obecnie waham się pomiędzy PiS , a Nową Prawicą. Z jednej strony wolałbym NP, bo Korwin mówi z sensem, jest do bólu logiczny. Natomiast PiS chce walczyć z układem i to mi się podoba, ich działania w ciągu 2 lat rządów zmierzały w moim odczuciu ku dobremu. Poza tym, realnie coś się może w najbliższej przyszłości zmienić jedynie po wygranej PiSu, moim skromnym zdaniem oczywiście.

No a jak Wy Panowie? Zachęcam do dyskusji podawania swoich typów :)

Awatar użytkownika
IPL Michaś
Posty: 1205
Rejestracja: 02 lut 2006, 12:00
Lokalizacja: Starachowice

Postautor: IPL Michaś » 30 wrz 2011, 16:39

mysle ze ten temat moze wywołac wiele nie potrzebnych spiec pomiedzy Rycerstwem i Giermkostwem klanu IPL

Awatar użytkownika
IPL_Vino
Posty: 1803
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00

Postautor: IPL_Vino » 30 wrz 2011, 16:39

Nie jestem pewien czy ten temat tutaj jest dobrym pomysłem...


Edit : W tej samej minucie Michaś :)

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 30 wrz 2011, 16:55

O kurcze,

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takich odpowiedzi :) Polityka zawsze wywołuje wiele emocji, a Polacy upatrzyli sobie ten temat jako jeden z ulubionych do kłótni :D Ale sądziłem, że uda się podyskutować :wink: Ja jestem ciekawy Waszych opinii Panowie.

Skoro jednak istnieje takie ryzyko ja piszecie, to w takim razie przepraszam i temat do zamknięcia :)

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 paź 2011, 00:05

te wybory sa nielegalne.... no ale jak bedzie trzeba to oddam głos niewazny... ew. wybiore cos z upr.prawica itp...

szkoda ze te prawice sa podzielone i do tego nie wszedzie wystartuja te listy...

odysłam do:

http://www.ipl.fora.pl/karczma,15/oj-polsko-polsko,4873.html


co do Pis... coż to taki sam diabel jak sld, po, psl, już byli u władzy... i gówno zrobili... no chyba ze gigantyczne długi polski to to cos co zrobili...patrzac obiektywnie to wlasciwei jedni i ci sami ludzie rzadza tym krajem i manipulując mediami, niedopuszczaja do głosu partii prawicowych, małych, niezależnych bez przeszłości prlowskiej...

tak po prawdzie jedyna partia kótra cokolwiek zmieniła na lepsze.. to chyba LPR, choc kompletnie jej nie popieram ani nie popierałem.

Zadna partia z obecnych nie zasługuje na bycie w sejmie... bo każda z nich była u steru... każda sie skompromitowała, każda nie dotrzymała swoich obietnic wyborczych.... wiec "idziemy na wybory" - to idźcie

http://www.youtube.com/watch?v=BURh_Ed4uhM&feature=related

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 01 paź 2011, 06:49

Powołajmy partie IPL-u ciekawe jak by nam poszło. Mamy kilku ludzi za granicą, którzy wiedzą czemu wyjechali i co zamienić by powrócili. Mamy masę studentów którzy są na bieżąco z polską edukacją i mogą mieć pomysły na jej ulepszenie, no i mamy starszych ludzi którzy wiedzą jak było, jak będzie lepiej lub co dobrego się działo. Chłopaki to się uda!

Co do wyborów, na pewno zagłosuje. Z pewnością nie na PiS denerwuje mnie kacza która pnie sie po ciele brata. Poza tym nie prezentuje się dobrze, jakby taki premier jeździł po świecie to nikt by do Polski respektu nie czół. Możliwe że zagłosuje na PO. W moich oczach Tusk stara się coś robić, a Kaczyński cały czas go atakuje, choćby tymi spotami wyborczymi w których równo po nim jedzie. Zamiast zająć się tym co dobrego dla Polski. Prowadzi swoją wojenkę i jego jedynym celem jest wygryzienie Tuska ze stołka. Mam nadzieje że chłopak sie tym nie przejmie i dalej będzie starał się coś zrobić. Wracając do spotów Kaczyński naprawdę stracił w moich oczach taką dziecinadą i obrażaniem innych nie chce kogoś takiego na Premiera. Kogoś kto do obrażania pierwszy a by pokazać coś dobrego, to go nie ma.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 01 paź 2011, 07:48

Obrazek
tyle w temacie PO

http://www.youtube.com/watch?v=CPeUytbxCwY&feature=related
Obrazek
a tyle mam powiedzenia o Pisiorkach :)

JA Głosuje na wariata Palikota dobra wodke ma i jestem za nim :)
Jedyny sprawiedliwy :D:D
Obrazek

Ericson

Postautor: Ericson » 01 paź 2011, 09:48

W Polsce problem złego zarządzania gminami czy powiatami — także w naszym regionie – jest o wiele mniej poważny, niż się mówi. Prawdziwą przeszkodą jest prawo państwowe. Ale nie jest to prawo państwa polskiego. Albowiem — zgodnie z traktatem lizbońskim i wcześniejszymi „umowami” unijnymi – Polska pozbawiła się wpływu na stanowienie prawa w większości kluczowych punktów. Co z tego, że będą niskie podatki — skoro Unia europejska nakazuje ich podnoszenie; co z tego, że wójtowie, burmistrzowie czy prezydenci miast podejmą właściwe decyzje, a lokalni przedstawiciele w sejmie i senacie poprą ich — skoro unia ma swoją politykę i swoje prawo, do którego my, Polacy, musimy się stosować? Bo musimy — pod groźbą potężnych kar finansowych, a w ostateczności blokady państwa na arenie międzynarodowej i interwencji zbrojnej — tak stanowi lizboński traktat.
Anetta Stemler – kandydat Narodowego Odrodzenia Polski do Senatu
http://www.nop.org.pl/2011/09/30/anetta-stemler-kandydat-narodowego-odrodzenia-polski-do-senatu/



Taki ten Palikot sprawiedliwy, że uniknął płacenia sporego podatku na rzecz państwa po sprzedaży POLMOSU Lublin grupiie Stock :)
Albo ludzie którzy należą do jego Ruchu,
pełnomocnik Ruchu Palikota ds. równego traktowania Paweł Jasiński
Biedroń - płaczące pedały jak to im w Polsce nie dobrze,
Jego program "powala" na kolana, biadolenie o energetyce, jak reformować służbę zdrowia, hasło "Gospodarka jest najważniejsza", ale konkretów w tej sprawie brak :)) także nie wiem na jakiej podstawie błazen, który musiał szopki urządzać żeby go zauważono w kraju, nagle ma być zbawicielem Polski.
Na dowód "mara senna Janusza Palikota"
http://www.tvs.pl/32601,janusz_palikot_mial_sen__gospodarka_jest_najwazniejsza.html

Teraz z innej beczki, jak to "POlska w budowie" działa
Autostradowa Obwodnica Wrocławia – Inwestycja mogła być zrealizowana przede wszystkim dzięki decyzji rządu Donalda Tuska z połowy 2008 roku o przyznaniu dodatkowych ok. 900 mln złotych, gdyż o tyle wyższy okazał się koszt realizacji tej inwestycji po zakończeniu postępowania przetargowego. Bez takiej decyzji rządu AOW nie mogła by być zakończona w terminie do września 2011


Szkoda że kochany rząd pominął wkład finansowy w budowę
miasta i gminy Wrocław, gminy Kąty Wrocławskie, gminy Długołęka itd.


http://www.obwodnica-wroclawia.pl/
zadanie I (Część 1) – odcinek od km 1+603 do km 13+500 + łącznik Kobierzyce od km 0+000 do km 2+489
zadanie IIA (Część 2a) – budowa mostu przez rzekę Odrę wraz z estakadami dojazdowymi na odcinku od km 18+174 do km 19+960 w ciągu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A-8
zadanie IIB (Część 2) – odcinek od km 13+500,00 do km 18+174,00 oraz od km 19+960,00 do km 28+368,75 odcinek drogi ekspresowej S8 od km 0+000,00 do km 0+500,00 w węźle „Pawłowice” oraz łącznik „Długołęka” od km 0+575,00 do km 6+235,85

Zadanie I (Część 1) - 779 312 370, 20 zł (brutto)
Zadanie IIA (Część 2a) - 576 781 702,11 zł (brutto)
Zadanie IIB (Część 2) - 2 058 107 021,34 zł (brutto)

Także patrząc na sumy jakie wyłożyły gminy, miasto oraz Unia Europejska wynoszą 2 514 201 093,65 zł [brutto],
to te "tak wymagane" 900 000 000 przy 2,5 mld się chowają, ale przecież to "wieeeeelki sukces" progamy "POlska w budowie".

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 01 paź 2011, 12:33

Don't give a fuck. Donek odwiedził mą skromną osadę, a jego BORowik dał mi balonik z logiem PO. Ma mój głos.

Awatar użytkownika
William
Posty: 861
Rejestracja: 25 sty 2011, 12:00

Postautor: William » 01 paź 2011, 12:35

O lol Grimu to dla mnie zaszczyt być w klanie z kimś kto miał Donka w gościach!!

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 599
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 01 paź 2011, 12:36

No ba, i z Pawlakiem podróżuje tym samym pociągiem ;p

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 paź 2011, 13:36

a ja wam mówie ze wybieranie tej samej zony po kolejnym rozwodzie to szczyt głupoty... po, pis, sld, psl... ci ludzie byli ci ludzie okradli ten kraj, jak slysze ze tusk prubuje cos robic dla kraju to mnie śmiechem targa, którego kraju? izrael? niemcy? bo dla polski tylko długi porobił, na horyzoncie majaczy podatek katastralny, i podwyzka VAT, w kraju mamy 600 tys urzednikow i bedzie wiecej. Moj glos podzie na partie korwina, lub inna podobna partie jesli nie bedzie u mnie na liscie, ostecznie namaluje im wielkiego h... na karcie i wrzuce do urny.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 paź 2011, 14:41

a ja nie bede głosowac Polski juz i tak nie ma a szczególnie tych na których powinno oddac sie głos BANDA WARCHLAKÓW BIJ¡CYCH SIE O KORYTO

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 01 paź 2011, 15:28

Kongres Nowej Prawicy, dlaczego? Bo Korwin. Dlaczego Korwin zapytacie? Bo choć niektóre jego pomysły są delikatnie mówiąc drastyczne i niepojmowalne dla szarego człowieka to jest kimś kto ma plan i konkretne odpowiedzi na pytania bez wicia się jak wąż. No i jako jedyny mi osobiście znany polityk przedstawia najbardziej libertariański światopogląd.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 01 paź 2011, 15:54



Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości