oj polsko polsko....

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 lut 2012, 10:46

masz władze masz wszystyko trudne do przełkniecia ale niestety prawdziwe

Awatar użytkownika
IPL_Raabe
Posty: 885
Rejestracja: 19 lis 2010, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: IPL_Raabe » 01 lut 2012, 16:59

Przez Ciebie Von poszedłem spać grupo po 3 :) film dobry, nasuwa się tutaj tylko jedno pytanie kiedy coś się zmieni...

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 lut 2012, 17:32

cos sie rusza... moze cos w końcu peknie, a jak ida wybory to trza wybierac tych których nawet niechca rejestrowac... partie ideowe... które obecnie w parlamencie nie funkcjonuja bo ktos ludziom wbił do głowy ze lepiej jest jak sa 2 albo 3 partie jak w usa... nic najbardziej mylnego, cały sens demokracji wlasnie jest wtedy kiedy prlament dokładnei odzwierciedla przekrój społeczeństwa, okręgi 1 mandatowe... kiedy to mozna danego delikwenta odwołac, usuniecie dotacji dla partii rzadzących i itp itd

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 01 lut 2012, 17:35

Film dobry ale na końcu chamski i poniżej mojego poczucia godności. Sparwa tego człowieka oskarżonego o szpiegostwo na rzecz obcego wywiadu. Według mnie gościu jesli posunął się do kontaktów z obcym wywaiidem powinien wyparowac bez cienia glosu w mediach, bez szumu. Nie wierzę w jego nie winność choć trudno mi się szerzej nt. wypowiadać.
Druga sprawa tych ojców synów - żołnierzy poległych podczas operacji w Iraku. Pytam się czy oni tam szli na zesłanie? Ciekaw jestem czy szli w poczuciu patriotyzmu?????? Wątpię. Szli za kasę. Bo z patriotyzmem to ma średnio taka operacja wspólnego. Patriota "trzyma kałacha pod łóżkiem" i czeka na ojczystej ziemi.
Skoro szli za kasę to podejmowali ryzyko i nikt nie jest winien że tam zginęli, tak samo jak nikt nie jest winien że spadłem z rusztowania z taczkami cegieł. Poszedłem do roboty wiedziałem jakie jest ryzyko, podjąłem je i jeszcze wypiłem flaszeczkę w czasie roboty. Spadłem - nic się nie stało ale nie wyobrażam sobie gdym tam zginął by ktokolwiek odpowiadał za to, że rozpoczął tę budowę.

Mam kilku kolegów którzy jeździli w misjach w tym jednego który brał dwa razy udział w kontyngencie w Kosowie. Powiedział mi pewnego razu, że dla niego to zwykła robota nie ma czasu ani chęci rozpatrywania tego jak to robią jego rodzice czy narzeczona. Jedzie tam do roboty, robi co do niego należy, płacą za to i wszystko jest okej. Najbardziej jednak wkurwiają go cywile, dziennikarze piszący reportaże robiący z nich albo skazańców albo potworów.

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 lut 2012, 17:41

otóż to.. końcówka zupelnie niepotrzebna, dokładnie. Co do tego gościa Sąd go uniewinnił... bo nei było dosłownie nic... zadnego dowodu. Chodziło tylko o odciągniecie Izzaka z komisji.. i zeby nie musiał odpowiadac na niewygodne pytania. Zreszta co służby wyrabiaja w tym kraju... chyba to one rządzą.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 02 lut 2012, 16:45

IPL_Kerk Fortetze pisze:Film dobry ale na końcu chamski i poniżej mojego poczucia godności. Sparwa tego człowieka oskarżonego o szpiegostwo na rzecz obcego wywiadu. Według mnie gościu jesli posunął się do kontaktów z obcym wywaiidem powinien wyparowac bez cienia glosu w mediach, bez szumu. Nie wierzę w jego nie winność choć trudno mi się szerzej nt. wypowiadać.
Druga sprawa tych ojców synów - żołnierzy poległych podczas operacji w Iraku. Pytam się czy oni tam szli na zesłanie? Ciekaw jestem czy szli w poczuciu patriotyzmu?????? Wątpię. Szli za kasę. Bo z patriotyzmem to ma średnio taka operacja wspólnego. Patriota "trzyma kałacha pod łóżkiem" i czeka na ojczystej ziemi.
Skoro szli za kasę to podejmowali ryzyko i nikt nie jest winien że tam zginęli, tak samo jak nikt nie jest winien że spadłem z rusztowania z taczkami cegieł. Poszedłem do roboty wiedziałem jakie jest ryzyko, podjąłem je i jeszcze wypiłem flaszeczkę w czasie roboty. Spadłem - nic się nie stało ale nie wyobrażam sobie gdym tam zginął by ktokolwiek odpowiadał za to, że rozpoczął tę budowę.

Mam kilku kolegów którzy jeździli w misjach w tym jednego który brał dwa razy udział w kontyngencie w Kosowie. Powiedział mi pewnego razu, że dla niego to zwykła robota nie ma czasu ani chęci rozpatrywania tego jak to robią jego rodzice czy narzeczona. Jedzie tam do roboty, robi co do niego należy, płacą za to i wszystko jest okej. Najbardziej jednak wkurwiają go cywile, dziennikarze piszący reportaże robiący z nich albo skazańców albo potworów.


O ile mnie pamięć nie myli, to pierwsi żołnierze którzy tam jechali byli z poborówki, więc raczej nikt ich o zdanie nie pytał. A 2500zł za nadstawianie karku, za nieswoją sprawę, dowodzi tylko jak bardzo ludzie w tym kraju się nie cenią. A co do tych taczek to Ty Kerku masz ze 1500 w klacie jak z kilkoma taczkami zasuwasz. :lol: I jeszcze te cegły. RESPECT

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 02 lut 2012, 17:43

1500 to z przodu a po bokach hoho 8)

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 24 lut 2012, 01:52


Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 24 lut 2012, 08:55

ja nie wiem jak to licza? podali że płacimy 40%... jest to fałszywa informacja... bo ludzie mało zarabiający płaca ponad 80% ! a przęcietna to ok 70%.

Awatar użytkownika
IPL_Raabe
Posty: 885
Rejestracja: 19 lis 2010, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: IPL_Raabe » 26 lut 2012, 15:05

http://www.sadistic.pl/gmo-swiat-wedlug-monsanto-vt105515.htm Może kogoś to zainteresuje w szczególności że przewija się tu kilkakrotnie temat GMO :)

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 26 lut 2012, 17:28

Filmik już u nas na forum przewałkowany. :wink:

WARXZ
Posty: 93
Rejestracja: 02 mar 2011, 12:00

Postautor: WARXZ » 21 lip 2012, 17:50

Skoro temat co z tą polską to może trochę odświeżę:http://www.rp.pl/artykul/9158,910862-Sprzedano-Palac-Prezydencki.html
Co o tym sądzicie ? Chyba niżej już upaść nasze państwo nie może.
A oto plan prywatyzacji na lata 2012-2013:http://acontrario.nowyekran.pl/post/64722,sprzedac-polske

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3023
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 14 gru 2012, 23:14

Zielona Wyspa według PO - eksperci mają odmienne zdanie
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jc-FtFMi7Ao#!

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 15 gru 2012, 01:38

Bardzo fajnie sklecony i dobrze dobrane wypowiedzi mądrych ludzi. Szkoda, że do polityki takich nie przyjmują a przede wszystkim do rządu.



Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron