oj polsko polsko....

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 21 maja 2013, 19:32

Cóz wole atak na kościół niż atak na moje dupsko. Bardzo miły jest również fakt, że nikt nie pamięta o co chodzi w tolerancji, i co kurna znaczy to pojęcie.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 21 maja 2013, 19:42

Ale ja nie mam zamiaru nikomu zaglądac do łóżka ale nie ma takiej potrzeby żeby prawnie chronić ich małżeństw które są sprzeczne z kulturą i naturą a także są społecznie niepotrzebne i bez przyszłości.

Prawda jest taka, że dziś legalizacja małżeństw a jutro adopcja dzieci a potem co? Może związki partnerskie z dziećmi?

Nie rozumiem też pojęcia ciemnota u Ciebie Rikard. To że wyznaję światopogląd istniejący od ponad 5 tysięcy lat to dla Ciebie ciemnota a jaśnie oświeceni Tobie podobni żyjący od kilkudziesięciu nagle mają prawo wszystkiemu zaprzeczać i wszystko burzyć.

Podaj mi statystyki w których w KK sa sami pedofile a w społeczeństwie świeckim jest to nie znane. Takie pierdolenie za przeproszeniem. Jak czytam jakiś artykuł to zaczyna się tak: Gdzieś w Transylwani ksiądz dotykał dziecko potem jest zdjęcie no i oczywiście reszta artykułu to już mowa że w całym kościele są sami pedofile.

Ja nie rozumiem co się pojebało teraz ze światem, ze dziecka nie można już pogłaskać czy nawet na niego spojrzeć bo od razu jesteś pedofilem. Dochodzi do takich absurdów, że samotny ojciec w hameryce poszedł siedzieć za pedofilię bo była teściowa doniosła na niego, że kąpał swoją córkę.

Wiesz Rikard liberalizm kończy się tam gdzie kończy się wolność a kończy się ona tam gdzie zaczyna innej osoby. Pedałom nie są dziś potrzebne żadne dodatkowe prawa. Nie widzę problemu by sobie spisali testament czy u notariusza pełnomocnictwo. Kosztuje to dokładnie tyle samo wysiłku co pójście parze hetero do USC.
Jakoś tyle lat żyje wiele par hetero na kocią łapę, tyle w konkubinacie i jakoś nikt nie potrzebował dodatkowego prawa.

Prawda jest taka, ze te kilkaset chorych osób zamiast wybrać się na leczenie dewiacji próbuje wmówić wszędzie że to normalne. Daję sobie rękę uciąć że 70-80% pedałów i lesb w telewizji jest nimi tylko dla kariery. Ja nie rozumiem nawet jak do sejmu można było wpuścić pedała, transwescytę i czarnego?
Na siłę próbuje się zmówić społeczeństwu że jesteśmy tolerancyjni, wielokulturowi i wielce otwarci. Po pierwsze sejm to przedstawicielstwo narodu a w narodzie pedalstwo to tysięczna promila, transwycyta jest jeden chyba tylko ten w sejmie a czarny dostał obywatelstwo 10 lat temu i jakim prawem zasiada w polskim sejmie???? Ja rozumiem i nie mam nic przeciwko koloru skóry może tam zasiadać nawet niebieski człowiek ale ma być polakiem z dziada pradziada.
Osobną kwestią jest najbardziej popieprzony pomysł jaki można wymyślać to to by w sejmie było sztucznie utrzymywane 50% mężczyzn i 50% kobiet. I podobnie chcą by było w prywatnych firmach, chcą by wprowadzono prawo takie które nakazywało by zatrudniać na danych stanowiskach po równo kobiet i mężczyzn. Chore, chory świat ja nie wiem jak długo to jeszcze potrwa ale mnie osobiście już szlag trafia jak na to patrzę. Zaczyna się po prostu taka komuna jakiej jeszcze nie widział świat. Teraz wszystko musi być sztucznie sankcjonowane, wszyscy mają być równi i średni, nie wolno nikogo faworyzować nie ważny jest interes społeczny wszystko ma być uśrednione. Do tego potrzebna jest też homoedukacja, dzieci mają od kołyski wiedzieć, że społeczeństwo musi był po równo pedalskie i hetero. KOMUNA!
Kiedy ktoś na jakimś wykładzie mówił, ze komuna wkracza w świat zachodni to się śmiali, przecież komuna upadła, teraz nie ma komuny. A co jest?

Obecnie dużo się mówi o JOW, ja wiem, ze to dopiero się zacznie targowica. Przykładowo ktoś otrzyma mandat to zaraz znajdzie się ktoś kto będzie chciał za to zapłacić, oczywiście pod stołem a stanowisko odda np. zastępstwem bo nagle ciężko zachoruje i nie będzie mógł sprawować funkcji.

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 21 maja 2013, 20:39

Kerku, ja tolerancyjny jestem. Pierwsza część Twojej odpowiedzi, hm... trochę mi podobna się wydała do wypowiedzi pewnej posłanki, bezdziedtnej, starej panny, po 60 z prawicowej partii. Zresztą, homoseksualizm jest bardziej naturalny niż homofobia, ksenofobia i inne :wink: - u wielu gatunków zwierząt, zwłaszcza, wyżej rozwiniętych (jak delfiny, czy naczelne) homoseksualizm występuje.

Prawda jest taka, że zwariować dać się nie można. Legalizacja związków partnerskich, pragnę zauważyć, przede wszystkim pomoże w sprawach, dla przykładu, spadkowych. Gdzie obecnie partner/partnerka osoby homoseksualnej odchodzi z kwitkiem.

Pojęcie ciemnota? Cóż, gdy widzę próby zdobycia monopolu na prawdę itp, to na wymioty mi się zbiera. Albo przekonywanie na siłę, że moja racja jest mojsza niż twojsza, że tak zacytuję. I co to za światopogląd sprzed 5000 lat? Pragnę zauważyć, że w starożytnej Grecji istnieli katamici :wink: I nie chcę niczego burzyć. Ot, jestem zwolennikiem zasady "żyj i pozwól żyć".

¯eby nie było, że atakuję KK. Nie. Chociaż sama instytucja (z nielicznymi wyjątkami) jest wielce dysfunkcyjna. Atakuję katoli. Czyli tę grupę osób, która ma się za jedyną słuszną, nawracać by chciała siłą. A wszyscy inni to ¯ydzi, komuniści itp (koloryzacja zamierzona). Podobnie zresztą uważam o Muzułmanach, tych radykalnych (zabójstwa honorowe, kamieniowanie, zamachy samobójcze). Znam z obu grup ludzi zarówno ogarniętych, spokojnych, rozumiejących, że każdy ma własne życie, jak i oszołomów, którzy niezgadzających się z ich poglądami najchętniej by wsadzili w oponę, polali benzyną i podpalili.

Pedofilia, fakt, występuje wszędzie. To był tylko przykład z mojej strony.

Co do głaskania - jak wyżej, nie dajmy się zwariować.

Prawda jest taka, że ZNACZNA większość katolików, muzułmanów itp jest WIELCE NIETOLERANCYJNA. I chcą zmuszać innych do przyjęcia własnych poglądów.

A dla mnie CHORE jest, dla przykładu, faworyzowanie religii. Albo przykłady skrajnego skretynienia, to domena USA, jak niewzywanie lekarza, bo przecież wiara uzdrowi.

Kerku, homoseksualizm nikomu nie szkodzi, przynajmniej dopóki nie padniesz ofiarą gwałtu. Ale to samo się tyczy osób heteroseksualnych :wink: Co do zamiarów wprowadzenia składów 50 na 50 - podobnie myślę. Lub głośna sprawa ze Szwecji, na temat równouprawnienia.

Należy pamiętać, że społeczeństwo to i kobiety i mężczyźni. Osoby wierzące (chrześcijanie, ¯ydzi, poganie), ale również agnostycy, ateiści itp. Oraz homoseksualiści, biseksualiści i osoby heteroseksualne. I nie widzę powodu, by uznawać je za osoby gorsze, lub co już skrajną prawicą zalatuje, chore. Równie dobrze można uznać, że osoby skrajnie religijne są chore bo to i to. Dajmy z tym sobie spokój, bo nie tędy droga.

JOW - mam podobne obawy.

Grimu - jesteś bezpieczny. Twoja szkaradna rzyć mogłaby skusić najwyżej wygłodniałego recydywistę :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 21 maja 2013, 20:44

IPL_Rikard pisze:Kerku, ja tolerancyjny jestem.

Ok, czy możesz zatem chociaż przytoczyć prawidłową i pierwszą definicje tolerancji, czy będziesz się zasłaniać tymi nowoczesnymi super-fajnymi tekstami że tolerancja jest cool i wszędzie powinna być? :P

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 21 maja 2013, 20:49

Grimu, nawet Ciebie toleruję :wink: Napisałem i powtórzę. Toleruję, dopóki ktoś mi się nie wpieprza w moje prywatne życie, albo próbuje narzucić własny jedyny słuszny i idealny światopogląd. FYI - toleruję wśród znajomych tak chrześcijan, muzułmanów, asatryjczyków jak i ateistów. Zarówno osoby hetero i homoseksualne. Jedną z głównych ich cech jest NIENARZUCANIE innym własnego światopoglądu. I tyle. Nie obchodzi mnie, czy pan X lubi kobiety, czy woli innych facetów. Dopóki nie próbuje na siłę mi się do rzyci dobrać i tyle :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 21 maja 2013, 21:39

Tiaaaa... A jak tak dalej będzie to mnie odrazu do więzienia wsadzą za brak tolerancji (nikłe skrzywienie się na twarzy na widok postępującej degeneracji) gdy na zebranie z rodzicami pojawi mi się dwóch tatusiów lub dwie mamy..

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 21 maja 2013, 23:59

Rikard wiesz bardzo dobrze dlaczego walczy się z pedałami. Nie dlatego że komuś przeszkadzają, ale dlatego że oni chcą zawsze więcej dla siebie niż ludzie hetero. Zobaczysz następnym projektem ustawy w sejmie będzie adopcja dzieci a potem będą kazać dzieciom uczyć się że homoseksualizm jest tak samo naturalny i powszechny jak hetero. I to od przedszkola.

Homoseksualizm to choroba i jest uleczalna. ¦mieszy mnie przykład zwierząt bo równie dobrze powinniśmy zalegalizować kanibalizm oraz prawo do mordowania własnego potomstwa. To jest bardziej powszechne u zwierząt niż pojedyncze przypadki homoseksualizmu. Nie po to uznajemy się za ludzi, istoty wyższe żeby teraz choroby psychiczne tłumaczyć światem zwierząt.

Nie rozumiem też nagonki na "katoli" i obrażanie ludzi wierzących. Co to by była za wiara gdyby każdy indywidualnie co dziennie zmieniał jej zasady? To po pierwsze a po drugie jeśli tak nie podobają ci się katole to poczekaj bo za parę lat dotrą do nas muzułmanie i wtedy zobaczysz co to znaczy nietolerancja jak w imię Allaha zgwałcą ci siostrę albo córkę albo wysadzą coś w powietrze bo któryś znich przyśni sobie że go Allah wezwał do jihadu.

Dalej napierdalajmy na Kościół Katolicki, dalej walczmy z chrześcijaństwem w europie, przygotowujmy cały kontynent na przejęcie przez muzułmanów. Brawo.

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 529
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 22 maja 2013, 00:50

Fakt, że tolerancja ostatnimi czasu to po prostu taka wydmuszka. Z tolerancji wydmuchano całą jej definicję i zostawiono samą skorupę. Teraz pseudo tolerancja jest na zasadzie, że mniejszości dyktują co jest właściwe a co nie ignorując a wręcz uznając za gorsze (wedle nowoczesnej tolerancji) zdanie większości. Kilka ogólnikowych przykładów, które niszczą wiarę we współczesną tolerancję. Oto jak to działa:

Muzułmanie:
W imię tolerancji powinniście wpuścić nas do swoich krajów. Oczywiście nie zamierzamy się z waszą podrzędną kulturą i zasadami identyfikować. W zasadzie to wasze prawa nam się nie podobają i powinniście je dla nas zmienić. Jak będziemy sobie chcieli to oblejemy córkę kwasem albo będziemy was straszyć i prześladować za inne wyznanie. Nie możecie eksponować swoich symboli religijnych w urzędach i szkołach (bo to, że są one integralną częścią historii powstania waszego państwa i to symbolizują swoją obecnością nas nie obchodzi). Szwajcarzy powinni zmienić flagę bo ma krzyż w sobie a to nas obraża. Nie wolno wam stawiać choinek ani mówić przy nas o wieprzowinie. Na lekcji nie powinniście mówić nic co nie jest zgodne z naszą wiarą nawet jak na 30 uczniów jest jeden muzułmanin albo nauczyciel straci pracę. Powinniście też stawiać nam w Europie meczety a my może oddamy wam jakąś stodołę na kościół, ale jak ktoś go napadnie albo podpali to nie nasza sprawa.

¯ydzi:
Jeśli nagle zaczniemy się pojawiać i żądać zwrotu znacznych majątków i komuś się to nie spodoba to jest złym antysemitą. Ogólnie jak ktoś któregokolwiek ¯yda nie będzie lubił albo się z nim nie będzie zgadzał to cały jego naród będzie antysemitami. Niektórzy Polacy nam pomagali w czasie wojny bo taki był ich psi obowiązek wobec narodu wybranego. Może sobie o nich przypomnimy jak już zdążą umrzeć. Bo przecież wszyscy i tak są antysemitami. Nikt nie wie nic o naszym cierpieniu. Każdy Polak, który powie, że w czasie II W¦ Polacy też cierpieli jest faszystą, nazistą i antysemitą i na wieki powinien zostać potępiony. Niech cały świat wie o naszym cierpieniu. Powiedz coś o Palestynie a będziesz zwolennikiem terroryzmu, faszystą, nazistą, bandytą, mordercą, antysemitą i zwyrodnialcem i cały świat winien temu przyklasnąć.

Homoseksualisci:
Ponieważ jesteś hetero i nie życzysz sobie abyśmy przed twarzą Ci pokazywali nasze dewiacje jesteś homofobem. Jeśli twój system wartości jest inny od naszego, jesteś homofobem. Jeśli uważasz, że argument o homoseksualiźmie wśród zwierząt jest zły bo nigdy nie udowodniono, że zwierzęta też nie mogą chorować "na umyśle" jesteś homofobem. My homoseksualiści jesteśmy elitą kroczącą po tym marnym padole i katolski, ograniczony i ciemny lud to homofoby. Jesteś też homofobem jeśli uważasz, że nie jest prawdą, że posiadanie homoseksualnych rodziców nie miałoby wpływu na wychowywane dziecko.

Czarnoskórzy (nie wiem jak teraz poprawnie politycznie się określa tą grupę):

Jesteśmy czarni więc mamy prawo do ciebie mówić białasie. Ale jak powiesz czarnuchu to jesteś rasistą. Jak nas nie weźmiesz do konkretnego zawodu bo nie mamy kwalifikacji, to jesteś rasistą. Powinieneś się też po wsze czasy czuć winny tego, ponieważ jesteś biały a xx lat temu biali ludzie jeździli i nas niewolili. Nie obchodzi nas, że twój kraj nie był w tym szczególnie aktywny (jeśli w ogóle). Jesteś biały więc przepraszaj, czuj się winny.

Czy ta definicja współczesnej tolerancji Ci się Grimu podoba? :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Grim
Posty: 601
Rejestracja: 06 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Motokomando

Postautor: IPL_Grim » 22 maja 2013, 01:35

IPLs_Arris pisze:Fakt, że tolerancja ostatnimi czasu to po prostu taka wydmuszka. Z tolerancji wydmuchano całą jej definicję i zostawiono samą skorupę. Teraz pseudo tolerancja jest na zasadzie, że mniejszości dyktują co jest właściwe a co nie ignorując a wręcz uznając za gorsze (wedle nowoczesnej tolerancji) zdanie większości. Kilka ogólnikowych przykładów, które niszczą wiarę we współczesną tolerancję. Oto jak to działa:

Muzułmanie:
W imię tolerancji powinniście wpuścić nas do swoich krajów. Oczywiście nie zamierzamy się z waszą podrzędną kulturą i zasadami identyfikować. W zasadzie to wasze prawa nam się nie podobają i powinniście je dla nas zmienić. Jak będziemy sobie chcieli to oblejemy córkę kwasem albo będziemy was straszyć i prześladować za inne wyznanie. Nie możecie eksponować swoich symboli religijnych w urzędach i szkołach (bo to, że są one integralną częścią historii powstania waszego państwa i to symbolizują swoją obecnością nas nie obchodzi). Szwajcarzy powinni zmienić flagę bo ma krzyż w sobie a to nas obraża. Nie wolno wam stawiać choinek ani mówić przy nas o wieprzowinie. Na lekcji nie powinniście mówić nic co nie jest zgodne z naszą wiarą nawet jak na 30 uczniów jest jeden muzułmanin albo nauczyciel straci pracę. Powinniście też stawiać nam w Europie meczety a my może oddamy wam jakąś stodołę na kościół, ale jak ktoś go napadnie albo podpali to nie nasza sprawa.

¯ydzi:
Jeśli nagle zaczniemy się pojawiać i żądać zwrotu znacznych majątków i komuś się to nie spodoba to jest złym antysemitą. Ogólnie jak ktoś któregokolwiek ¯yda nie będzie lubił albo się z nim nie będzie zgadzał to cały jego naród będzie antysemitami. Niektórzy Polacy nam pomagali w czasie wojny bo taki był ich psi obowiązek wobec narodu wybranego. Może sobie o nich przypomnimy jak już zdążą umrzeć. Bo przecież wszyscy i tak są antysemitami. Nikt nie wie nic o naszym cierpieniu. Każdy Polak, który powie, że w czasie II W¦ Polacy też cierpieli jest faszystą, nazistą i antysemitą i na wieki powinien zostać potępiony. Niech cały świat wie o naszym cierpieniu. Powiedz coś o Palestynie a będziesz zwolennikiem terroryzmu, faszystą, nazistą, bandytą, mordercą, antysemitą i zwyrodnialcem i cały świat winien temu przyklasnąć.

Homoseksualisci:
Ponieważ jesteś hetero i nie życzysz sobie abyśmy przed twarzą Ci pokazywali nasze dewiacje jesteś homofobem. Jeśli twój system wartości jest inny od naszego, jesteś homofobem. Jeśli uważasz, że argument o homoseksualiźmie wśród zwierząt jest zły bo nigdy nie udowodniono, że zwierzęta też nie mogą chorować "na umyśle" jesteś homofobem. My homoseksualiści jesteśmy elitą kroczącą po tym marnym padole i katolski, ograniczony i ciemny lud to homofoby. Jesteś też homofobem jeśli uważasz, że nie jest prawdą, że posiadanie homoseksualnych rodziców nie miałoby wpływu na wychowywane dziecko.

Czarnoskórzy (nie wiem jak teraz poprawnie politycznie się określa tą grupę):

Jesteśmy czarni więc mamy prawo do ciebie mówić białasie. Ale jak powiesz czarnuchu to jesteś rasistą. Jak nas nie weźmiesz do konkretnego zawodu bo nie mamy kwalifikacji, to jesteś rasistą. Powinieneś się też po wsze czasy czuć winny tego, ponieważ jesteś biały a xx lat temu biali ludzie jeździli i nas niewolili. Nie obchodzi nas, że twój kraj nie był w tym szczególnie aktywny (jeśli w ogóle). Jesteś biały więc przepraszaj, czuj się winny.

Czy ta definicja współczesnej tolerancji Ci się Grimu podoba? :wink:


Nie Arris, bo to nadal jest jakiś chłam a nie prosta i jasna definicja tolerancji (która to własnie najbardziej rozwinęła się na terenach Rzeczypospolitej) Polecam J.Tazbira "Państwo bez stosów".

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 529
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 22 maja 2013, 03:36

Grimu. Mówię o współczesnej "tolerancji" a nie o Tolerancji jako tej, jaka powinna być. :P

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 22 maja 2013, 07:29

Arris właściwie wyczerpał to co i ja myślę o dzisiejszej tolerancji. Dodam tylko, że tyle ludzi dziś w Polsce studiuje a niczego się nie uczy. W USA tolerancja czarnych doszła do tego, że za odmowę zatrudnienia można było pójść siedzieć za nietolerancję. Dziś mamy to w Polsce. Powiesz pedał od razu jesteś ciemny, homofob i katol.

Dla Rikarda co o homoseksualiźmie nakazuje KK:

Czystość i homoseksualizm

2357 Homoseksualizm oznacza relacje między mężczyznami lub kobietami odczuwającymi pociąg płciowy, wyłączny lub dominujący, do osób tej samej płci. Przybierał on bardzo zróżnicowane formy na przestrzeni wieków i w różnych kulturach. Jego psychiczna geneza pozostaje w dużej części nie wyjaśniona. Tradycja, opierając się na Piśmie świętym, przedstawiającym homoseksualizm jako poważne zepsucie96, zawsze głosiła, że "akty homoseksualizmu z samej swojej wewnętrznej natury są nieuporządkowane"97. Są one sprzeczne z prawem naturalnym; wykluczają z aktu płciowego dar życia. Nie wynikają z prawdziwej komplementarności uczuciowej i płciowej. W żadnym wypadku nie będą mogły zostać zaaprobowane.

2358 Znaczna Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i - jeśli są chrześcijanami - do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.

2359 Osoby homoseksualne są wezwane do czystości. Dzięki cnotom panowania nad sobą, które uczą wolności wewnętrznej, niekiedy dzięki wsparciu bezinteresownej przyjaźni, przez modlitwę i łaskę sakramentalną, mogą i powinny przybliżać się one - stopniowo i zdecydowanie - do doskonałości chrześcijańskiej.
http://www.intratext.com/IXT/POL0073/_P8B.HTM

Jak widzisz Rikard nie taki ciemnogród z tego KK i wcale nie uruchamia stosów. A ja zawsze będę atakował każdego kto atakuje mnie, nie ważne czy to pedał czy muslim. Jeśli on nie szanuje mnie niech nie wymaga szacunku ode mnie.


Na marginesie mnie przeraża ta ciągła walka z Kościołem, że na świecie w krajach o których myśli się, że są wolne i demokratyczne zakazuje się nazwy ¦więta Bożego narodzenia, choinki, Wielkanocy, zmienia się słowa kolęd i nazywa je piosenkami festiwalowymi. ¯yjemy w czasach paranoi a walka za kulturą zachodu trwa. Komuniści dopieli swego, wprowadzili swoje rządy nie tylko w całej europie ale już i w USA. Barack Obama jest pierwszym komunistycznym prezydentem. I wcale tego nie kryje.
Reszty dokonają muzułmanie którzy wiedzą, ze mają niepowtarzalną okazję zawłaszczyć sobie Europę i Amerykę. Bo z komuną już walczono i kiedyś znów zachód będzie walczył.

Tutaj artykuł o tak zwanym homoseksualiźmie wśród zwierząt:

http://www.homoseksualizm.edu.pl/index.php/co-mowi-nauka/35-medycyna/254-homoseksualizm-zwierzt-mit-czy-rzeczywisto


Polecam na koniec też artykuł http://www.poznajpana.pl/index.php/2009/06/nagle-znikaja-twierdzenia-o-istnieniu-gejowskiego-genuwnd-worldnetdaily/

Nazwa portalu jest trochę dwuznaczna :) ale zapewniam, ze to chrześcijański portal. Dla Rikarda - chrześcijaństwo to nie tylko KK ;-D więc nie bój się tam zaglądnąć :)

Polecam też wykład Jurija Bezmienowa http://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak

Awatar użytkownika
IPL_Rikard
Posty: 959
Rejestracja: 19 kwie 2010, 12:00
Lokalizacja: Bergen

Postautor: IPL_Rikard » 22 maja 2013, 11:27

Ty mnie nie przekonasz, ja Ciebie też nie. I nie walczę z KK. Tylko z katolami (których oddzielam od katolików, ale lubisz tego nie zauważać). To samo tyczy się radykalnych muzułmanów i innych skrajnych oraz agresywnych postaw. Mi żal jest tych, co na siłę próbują na innych wywierać swój wpływ.

A mnie dla przykładu przeraża to, że wbrew przesłankom ewangelicznym kościół dochrapał się władzy i bogactw, a teraz boi się ich utracić :wink: I powtórzę raz jeszcze. Nie obchodzi mnie, czy jesteś katolikiem, muzułmaninem, ateistą czy asatryjczykiem. Gejem, czy nie. Masz prawo do własnych przekonań i poglądów. I szanuję to. Tak długo, jak Ty szanujesz moje poglądy i nie atakujesz mnie z powodu różnic poglądowych. ¯yj i pozwól żyć. Tyle.

Awatar użytkownika
IPL_Arris
Posty: 529
Rejestracja: 17 mar 2011, 12:00

Postautor: IPL_Arris » 22 maja 2013, 15:01

IPL_Rikard pisze:Ty mnie nie przekonasz, ja Ciebie też nie. I nie walczę z KK. Tylko z katolami (których oddzielam od katolików, ale lubisz tego nie zauważać). To samo tyczy się radykalnych muzułmanów i innych skrajnych oraz agresywnych postaw. Mi żal jest tych, co na siłę próbują na innych wywierać swój wpływ.

A mnie dla przykładu przeraża to, że wbrew przesłankom ewangelicznym kościół dochrapał się władzy i bogactw, a teraz boi się ich utracić :wink: I powtórzę raz jeszcze. Nie obchodzi mnie, czy jesteś katolikiem, muzułmaninem, ateistą czy asatryjczykiem. Gejem, czy nie. Masz prawo do własnych przekonań i poglądów. I szanuję to. Tak długo, jak Ty szanujesz moje poglądy i nie atakujesz mnie z powodu różnic poglądowych. ¯yj i pozwól żyć. Tyle.


Rikard, prawda jest niestety taka, że naprawdę mało ludzi używających określenia "katol" potrafi nim dobrze operować. Dla mas wystarczy, że piśniesz gdzieś na marginesie o wartościach katolickich i już jesteś Katolem do wytępienia. Dlatego, że w ciągu ostatnich kilku lat atakowanie katolików jest popularne tak jak ostatnio nasze rodzime "gwiazdy" pozwalały sobie gadać kompletne bzdury o politykach opozycji licząc na zwiększenie popularności.

Z "nie narzucaniem swoich wartości" to też stąpanie po kruchym lodzie. Bo jakby nie patrzeć legalizacja będzie narzucaniem pewnych wartości tym tych, którzy się tej legalizacji sprzeciwiają. Tak można w kółko się kręcić i do niczego nie dojść.. Zobacz co dzieje się we Francji i Wielkiej Brytanii. U tych pierwszych masy ludzi wychodzą na ulicę ale i tak rząd narzuca im wartości, których ludzie akceptować ludzie nie chcą. W Wielkiej Brytanii dzieli się partia rządząca i też przebąkuje się o możliwych demonstracjach.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 22 maja 2013, 15:48

Dokładnie tak,

Jak to jest, że co najmniej 60% ludzi od 2010 roku nie akceptuje tego, że zbezczeszczono Wawel i nie chce by tam leżał Kaczyński ale rząd ma to w dupie.
No albo mamy demokrację albo monarchię. Ludzie nie chcą legalizacji małżeństw homoseksualnych ale rząd na siłę chce to zrobić. Po jakiego?
To jasne, zamiast zajmować się problemami gospodarczymi, zamydla oczy byśmy nie zauważyli że drugi raz sprzedano wbrew Polskiej konstytucji suwerenność kraju. Podpisanie Paktu Fiskalnego oznacza, ze Polska już nie może sama decydować o swoich finansach. Jeden zdrajca leży na Wawelu (podpisał Eurokonstytucję) oddał suwerenność samostanowienia prawa w Polsce (od tego czasu prawo unijne jest nadrzędne prawu Polskiemu). W ten sposób nie jesteśmy juz członkiem tej wspólnoty do której przystępowaliśmy. Wstępowaliśmy do wspólnoty gospodarczej a dziś zostaliśmy jedną z republik nowego sowieckiego państwa, mało, ze sowieckiego to jeszcze komunistycznego. Ech jak szybko Polacy zapomnieli o komunie i nie widzą co się dzieje. Dziś Unia z Brukseli może nakazać nam cokolwiek jej się przyśni. Stara 17-tka może łatwo przegłosować ustawę, ze to nowe państwa mają przeznaczyć najwięcej na budżet UE i to nowe państwa członkowskie mają zapłacić za swoje członkostwo. I to się już dzieje, już dopłacamy więcej niż otrzymujemy oczywiście netto może pozornie jesteśmy na plusie ale obsługa urzędnicza dopłat kosztuje nas potworne pieniądze. A utrzymanie urzędników finansujemy z własnego budżetu więc 2% budżetu Polski do kasy unijnej to jedno a drugie to wydatki na utrzymanie 12-13 tysięcy urzędników plus Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Na koniec nius: Francja też przeciwko homomałżeństwom http://www.fakt.pl/Francja-protestuje-przeciw-zwiazkom-partnerskim,artykuly,205195,1.html

Najbardziej śmieszy mnie Kościół Luterański w Szwecji który "wdraża" do swojej ideologi cokolwiek rząd szwedzki uchwali :) ostatnio wdrożył nie tylko sakrament małżeński dla homo ale i model rodziny homo z dziećmi.

Jakby tego było mało podobno w USA jest już lobby które chce by zalegalizować pedofilię gdyż istnieją badania naukowe, potwierdzające jakoby seks mężczyzny z chłopcem korzystnie wpływał na jego rozwój emocjonalny. http://kefir2010.wordpress.com/2012/07/05/czy-w-unii-europejskiej-nastapi-legalizacja-pedofilii/

Awatar użytkownika
IPL_Raabe
Posty: 885
Rejestracja: 19 lis 2010, 12:00
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: IPL_Raabe » 22 maja 2013, 16:21

Zgodzę się, że narzucanie woli mniejszości większości jest nieporozumieniem, bo niestety w dzisiejszych czasach im głośniej krzyczysz na temat homofobi, pedałach zacofanych kotalach księżach pedofilach tym więcej czasu antenowego otrzymujesz to są dobre tematy zastępcze do odwraca uwagi od tego, że gospodarka zbliża się do recesji, że sądy nie działają, że emerytur nie będzie, że chcąc redukować dług publiczny by „przybliżyć” nas do euro nie podejmuje się inwestycji infrastrukturalny i ogranicza budżet kluczowych ministerstw. Co do związków partnerskich jestem jak najbardziej, za dlatego że nie dotyczy to tylko małej grupy homoseksualistów, ale również normalnych ludzi, którzy nie chcą brać cywilnego kościelnego itp, bo związek partnerski morze dotyczyć różnych spraw a to, że homosie będą traktowały i celebrowały to jak małżeństwo to mnie to już nie interesuje ich spraw instytucjonalnie nie będzie to nazywane małżeństwem tylko umową partnerską a jak im nie pasuje ta nazwa to zawsze można zmienić klimat. Niestety mniejszościom tez trzeba dać to konstytucyjne prawo wolności preferencji itp., ale pójście o krok dalej i nazywanie tego małżeństwem i pozawalanie potem na adopcje jest sprzeczne normalnym w naszej kulturze modelem społeczeństwa. Dlatego najbardziej irytują mnie te ciągłe dyskusje na temat homoseksualizmu, któremu nie miałbym nawet nic, przeciwko bo jak już wcześniej mówiono nikt nikomu to lóżka i życia nią zagląda, ale ciągła przepychanka i ten ekshibicjonizm seksualny w tym konkretnym przypadku po prostu mnie wkurwia. Przejadło mi się.

Nawet Word podkreśla mi homoś i pedał wszędzie ta propaganda :wink:


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron