¦mieszne i dziwne artykuły

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Ericson

¦mieszne i dziwne artykuły

Postautor: Ericson » 09 maja 2011, 19:54


Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 09 maja 2011, 20:16

Już qwa dalej nie mogę. Afera normalnie jak talala. 200 dzieci a te "ukradły" 22 kotlety. Kto się nie zywił w stołówkach to zapewne nie wie, że jedzeniatam gdzie stołuje się dużo osób nawet jak się skrupulatnie wyliczy zawsze zostaje.

Przypomina mi się afera w telewizji jak to dziadek ukradł kostke masła. Prosze bardzo też się chcę w takim razie do czegoś przyznać. Jak mieszkałem w internacie to chodzilem na repety poobiednie więc zjadałem czyjeś porcje a przeciez ten ktoś mógłby po nie przyjść kiedyś.
Tak tak przeze mnie kilka osób w internacie i szkole chodzilo głodnych, bladych, chudych i niedożywionych. To cud że kierowniczka internatu się nie dowiedziała, posiedziałbym parę latek. A kogo to obchodzi że normalne porcje były tak mizerne, że dwie godziny po obiedzie chodziłem w te i we wte myśląc co by tu zjeść.
Acha kradłem też chleb ze stołówki po śniadaniu i trzymałem w szafce na później. Z tego powodu nie jednokrotnie zawartośc szafki lądowała za karę na moim łóżku gdy wychowawczyni robiła przegląd higieny :D
To były fajne czasy aczkolwiek wielce demoralizujące. Buahahaha xD

Zumbagi
Posty: 18
Rejestracja: 11 kwie 2011, 12:00

Postautor: Zumbagi » 20 maja 2011, 19:17

Dziwny artykuł to ten o wpływie dzemoru na arona i jego gruszki


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości