Poczet Rycerzy Imperium Polskie

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Poczet Rycerzy Imperium Polskie

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 03 lut 2011, 03:44

Obrazek

Pod http://chomikuj.pl/szybki912/Galeria jest próbka tego co chcę zrobić.

1)Jest na chomiku ale transfer darmowy
2)hasło IPLpassword
3)Po rozpakowaniu trzeba uruchomić plik default.html i zgodzić się na uruchamianie skryptów przez przeglądarkę.
Kronika ta chcę by miała formę takiej animowanej księgi. Wrzucone pierwsze zdjęcie jest z modu mmrussia więc na pewno zostanie zmienione (po prostu takie dziś zdobyłem).
4)Do poprawy jest czcionka i te białe prezświty, zrobie to ale już dziś nie dam rady.
5)Jeśli któryś z szanownych rycerzy ma jakieś portrety najlepiej nie pozowane tylko z "życia" wzięte to proszę o udostępnienie.

Jesli się to nie spodoba to dalej nie będę robił aczkolwiek wiem że świeży rekrut tego po pierwszym treningu będzie szukał i oglądał nie raz aż nauczy się twarzy i herbów.

Opis herbów jest zrobiony przezemnie zgodnie z zasadami blazonowania (tak mi się wydaje) jeśli ktoś będzie widział jakiś błąd to się poprawi.
Nie cytuję blazonowań z internetu bo większości mi się wydaje że są źle zrobione i wbrew niekiedy regułom podstawowym.

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 03 lut 2011, 04:04

Ej Trojana mi wrzuciłeś :wink:

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 03 lut 2011, 04:06

IPL_Konrad III pisze:Ej Trojana mi wrzuciłeś :wink:


W jakim sensie? Nie może być, mój komp jest clear ;p

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 03 lut 2011, 04:07

super sprawa naprawdę kawal dobrej roboty ale chciałbym zaproponować żebyś poczytał nasza historie i zaczol od naszych założycieli :D:D
o to lik :) http://www.ipl.fora.pl/koszary-rekruci-warband,67/historia-klanu-imperium-polskie-czyli-7-lat-podbojow,3081.html ---. do poczytania nasz drogi Rekrucie :)

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 03 lut 2011, 12:05

IPLs_Lord Legionista pisze:super sprawa naprawdę kawal dobrej roboty ale chciałbym zaproponować żebyś poczytał nasza historie i zaczol od naszych założycieli :D:D
o to lik :) http://www.ipl.fora.pl/koszary-rekruci-warband,67/historia-klanu-imperium-polskie-czyli-7-lat-podbojow,3081.html ---. do poczytania nasz drogi Rekrucie :)


Czytałem ten artykuł tu na forum i wcześniej też na totalwar.org (dzięki za nakierowanie bo ja jak coś szukam to przeglądam milion stron a potem gdy znajdę to jednym klikiem zamykam wszystko i już nie wiem gdzie co znalazłem/czytałem).

Artykuł bardzo fajny, bardzo fajny wywiad. Zaprawdę nie powinno go tutaj na forum zabraknąć.

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 03 lut 2011, 13:17

mam nadzieje ze staraznik dudek w tym roku tez stanie na wysokości zadania i odwali super robotę na 8 lecie klanu :)

Awatar użytkownika
Lord Dariusz
Posty: 430
Rejestracja: 24 paź 2007, 12:00
Lokalizacja: Radomsko

Postautor: Lord Dariusz » 03 lut 2011, 13:24

super :wink: dzięki temu będzie można ogarnąć wszystkich członków klanu zarówno tych których już nie ma, którzy odeszli, którzy są i którzy będą :)

Awatar użytkownika
IPL_Lord Legionista
Posty: 3018
Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Lord Legionista » 03 lut 2011, 13:29

jak ładnie napisałeś ld którzy beda :P:* ja pójdę w ślady wiecznego miotla IPL::D:D:D

Awatar użytkownika
IPL_Kerk Fortetze
Posty: 1747
Rejestracja: 19 sty 2011, 12:00
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: IPL_Kerk Fortetze » 30 kwie 2011, 23:26

Przedstawiam wersję finalną. Kolejnym etapem będzie zblazonowanie herbów rycerzy których zdjęć raczej nie uda się zrobić gdyż nie grywają aktualnie w warbanda lub są po prostu w nieaktywnych.

Prosze o zgłaszanie uwag, jesli komuś coś się nie spodoba to oczywiście zostanie poprawione.

Prosze tez moderatora o przeniesienie tego tematu do koszar.


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości