Napoleonic total war 3

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Napoleonic total war 3

Postautor: Deathlord » 16 sty 2011, 19:34

Pomyślałem że może was ten system zainteresować. http://www.thelordz.org/mods.html
Dostępne frakcje
* France
* Britain
* Russia
* Austria
* Prussia
* Spain
* Ottoman
* Bavaria
* Denmark
* Hesse-Darmstadt & Baden
* Northern Italy
* Poland
* Portugal
* Saxony
* Sweden
* United Netherlands
* Westphalia
* Württemberg

Awatar użytkownika
_Markus
Posty: 347
Rejestracja: 01 lis 2010, 12:00

Postautor: _Markus » 16 sty 2011, 19:46

Wlasnie sciagam :?:

Awatar użytkownika
_Markus
Posty: 347
Rejestracja: 01 lis 2010, 12:00

Postautor: _Markus » 16 sty 2011, 21:02

Jak dla mnie bomba :D

zagrać polakami bezcenne :)

lekka bez kolko palików ale za to może formować czworoboki ,polska jazda miodzio lansjerzy :!:
piechota fajnie sie prazentuje zwawo formuje szyk ewekt bitewny tesz jakby bardziej realny zajebiste obloki dymu po salwie liniowki ,gienek moze zejsc z konia :shock: ,artyleria w koncu z ograniczeniem amunicji ,pozmieniane staty zmniejszona zwłaszcza celność.
Dla mnie bajer
sciagggggggggggggggggggggggggggggggggajcie pogramy :D

sorki za bledy

Awatar użytkownika
IPL_Dunleap
Posty: 893
Rejestracja: 02 wrz 2010, 12:00
Lokalizacja: Fountainstown
Kontaktowanie:

Postautor: IPL_Dunleap » 20 sty 2011, 08:54

Hmm to tyko bitwy tak? szkoda że nie ma kampanii ale zmiana statów jednostek niezły pomysł no i Polacy!!! zajebiste bitewki!

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 20 sty 2011, 12:00

super :D sciagne jak tylko dotre do domu

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 20 sty 2011, 18:20

pisze sie Markus biore cie do pary mysle ze stworzymy dobry duet 2v2

Awatar użytkownika
Deathlord
Posty: 895
Rejestracja: 29 kwie 2008, 12:00
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Postautor: Deathlord » 20 sty 2011, 18:27

http://www.thelordz.org/forum/viewtopic.php?f=138&t=11622 Tak jakby ktoś chciał tapety zrobione przez Lordz z tegoż okresu.

Awatar użytkownika
_Markus
Posty: 347
Rejestracja: 01 lis 2010, 12:00

Postautor: _Markus » 21 sty 2011, 00:44

Pierwsze uwagi:
total rasz w wykonaniu ruskich i turasow -sniezna kula nie do zatrzymania
I szczerze mówiąc opcja braku widoczności jednostek z daleka dodaje uroku tej grze mozna ciekawie to wykorzystac w grze zespołowej :D
Gra nie wybacza błędów wiec trzeba się zastanowić i działać roztropnie .
Warto ściągać wiec DOBIJAJCIE na razie jest skład na 2v2 ale zagrac 4v4 w własnym gronie BEZCENNE :D

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 21 sty 2011, 08:42

wystarczy niecio poczytac oryginalne informacje na stronce, autorzy wlasnie opisuja armie ruska ze wlasciwie to malo sie strzelali tylko hura na bagnety, posiadali mnostwo zlej i nie wyszkolonej piechoty, oraz od czasu do czasu jakas gwardia.

Dlatego frakcje przełamujące to : Rosja, Austria, Osmani i napewno uniwersalna francja (stara gwardia)

Jak robili statsy i cene to podzielili na 3 grupa nacje, najgorzej cenowo do jakosci wpadaja minor faction, czyli min polska, jakas tam bawaria
oraz najlpeiej major - francja, anglia, brytania, rosja, prusy


Co do artyleri... nie wolno tym strzelac bez przerwy bo traci celnosć, i sie męcza dlatego arta powinna byc uzywana tylko w potrzebnych momentach odparcie szturmu czy tez wspomaganie szturmu.

Kawaleria po 1 szarzy jest zmeczona na maxa trzeba tym odjechac i odpacząc... juz wiem czemu moje huzary dostaly po tylku od lancerów.

Opisali tez zasiegi nieco to zawile, w kazdym razie na max czyli 70 (200 m) to wogle nie trafia, (i faktycznie raz jak sie tak strzeałem to po 5 min po zadnej stronie ofiar nei było) zeby ostrzal byl skuteczny trzeba strzelac w zasiegu min. 2/3 albo i 1/2

Awatar użytkownika
ANDREUSE
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2006, 12:00
Lokalizacja: Wawa

Postautor: ANDREUSE » 24 sty 2011, 14:10

IPL_Vondagar pisze:wystarczy niecio poczytac oryginalne informacje na stronce, autorzy wlasnie opisuja armie ruska ze wlasciwie to malo sie strzelali tylko hura na bagnety, posiadali mnostwo zlej i nie wyszkolonej piechoty, oraz od czasu do czasu jakas gwardia.

Dlatego frakcje przełamujące to : Rosja, Austria, Osmani i napewno uniwersalna francja (stara gwardia)

Jak robili statsy i cene to podzielili na 3 grupa nacje, najgorzej cenowo do jakosci wpadaja minor faction, czyli min polska, jakas tam bawaria
oraz najlpeiej major - francja, anglia, brytania, rosja, prusy


Co do artyleri... nie wolno tym strzelac bez przerwy bo traci celnosć, i sie męcza dlatego arta powinna byc uzywana tylko w potrzebnych momentach odparcie szturmu czy tez wspomaganie szturmu.

Kawaleria po 1 szarzy jest zmeczona na maxa trzeba tym odjechac i odpacząc... juz wiem czemu moje huzary dostaly po tylku od lancerów.

Opisali tez zasiegi nieco to zawile, w kazdym razie na max czyli 70 (200 m) to wogle nie trafia, (i faktycznie raz jak sie tak strzeałem to po 5 min po zadnej stronie ofiar nei było) zeby ostrzal byl skuteczny trzeba strzelac w zasiegu min. 2/3 albo i 1/2


Jesli moge cos dodac to nie zgadam sie ze Polska jest slaba :D ostatnio wszyscy nia graja i powiem ze sam sie przekonalem jak Polska nacja w NTW3 "wymiata"
Oczywiscie chetnie pogram z wami na NTW3

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 24 sty 2011, 14:34

fakt... sam wczoraj odwalilem zdobycie gorki.. właśnie polska, gorzej z arta... ta jest ponizej przecietnej... i nie wiem co jest ale jest zbugowana, czesto krecie sie bez sensu i nie strzela, byc moze problem tyczy sie oglonie artleri, w każdym razie takich problemów nie miala francuska która mnie kosiła.

Awatar użytkownika
ANDREUSE
Posty: 31
Rejestracja: 23 cze 2006, 12:00
Lokalizacja: Wawa

Postautor: ANDREUSE » 24 sty 2011, 15:04

Nom z Art. jest cos poje.... tez doprowadza mnie do bialej goraczki [img]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_evil.gif"%20alt="Evil%20or%20Very%20Mad[/img]
a szkoda bo w NTW2 byla super zrobiona a tu cos chyba silnik gry jest na tyle zje.. ze nie udalo im sie poprawic

Awatar użytkownika
Konrad III
Posty: 454
Rejestracja: 27 maja 2009, 12:00

Postautor: Konrad III » 25 sty 2011, 00:04

Moja ostatnia gra :P normalnie świetnie się bawiłem xD

Obrazek

Awatar użytkownika
_Markus
Posty: 347
Rejestracja: 01 lis 2010, 12:00

Postautor: _Markus » 25 sty 2011, 18:40

Jacyś włosi organizują turniej 2v2 na NTW3


http://www.fulminata.it/forum/viewforum.php?f=150.

Ktoś o tym wiedział od nas?

Awatar użytkownika
_Markus
Posty: 347
Rejestracja: 01 lis 2010, 12:00

Postautor: _Markus » 26 sty 2011, 18:05

Hello markus. I see you play NTW3! Some clans already joined the NTW3 Clan Wars league which will start as soon as the final version of the mod is released. You can join here if you like: http://www.thelordz.org/forum/viewtopic.php?f=141&t=11452&p=127702#p127702 Maybe some other Polish clans who play ntw3 may like to join as well ?

best wishes,
NapLrd

***

*Hello* *markus*. widzę was gracie *NTW3*! Niektóre klany już połączyły *NTW3* liga Wojn Klanu który będzie rozpoczynać kiedy końcowa wersja *mod* jest wypuszczany. Wy możecie łączyć tutaj jeżeli wy lubicie: *viewtopic.php*?*f*=141 &*t*=11452 &*p*=127702 #*p127702* Być może niektóre inne Polskie klany kto (który) gra (sztuka) *ntw3* może lubić żeby łączyć także? Lepsze życzenia, *NapLrd*



nie wiem czy tylko ja ale jakby co to dostałem taki post może warto się zainteresować oczywiście dla chętnych.


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

cron