Telewizja

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Telewizja

Postautor: Woland » 24 kwie 2010, 11:45

http://www.sadistic.pl/telewizja-klamie-vt38213.htm

¦więte słowa, szczególnie w kontekście śmierci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i szopki jaką później urządziły nam media.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 24 kwie 2010, 14:12

zawsze to twierdzilem, ja tv nie ogladam

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 24 kwie 2010, 14:12

Twierdzisz, że Królik Bugs, Kaczor Daffy, Kubuś Puchatek, Gumisie, Smerfy nie istnieją? :shock: To... to... to niemożliwe :cry:

A tak troszkę poważniej, zawsze mnie zastanawia to jak ludzie łatwo dają się ogłupić. Każdy, a przynajmniej większość osób z którymi rozmawiam, twierdzi, że telewizja kłamie, że jest be i fu :D, naprawdę gro ludzi tak uważa, jednak dalej całe te masy dają się z łatwością kontrolować i przyjmują każdy syf, jaki im się wciśnie... Przykre, jak ciemna masa daje się wodzić za nos jednocześnie będąc święcie przekonaną, że tak nie jest bowiem sądzi iż przejrzała przez kłamstwa i obłudę. Raczej nic specjalnego się na to nie poradzi. :wink:

Ja też nie oglądam... bo nie mam w akademiku [img]http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_evil.gif"%20alt="Evil%20or%20Very%20Mad[/img]

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 24 kwie 2010, 15:18

Również nie oglądam, wolę poczytać książki. :)

Do niedawna oglądałem ten syf TVN, teraz jedyne co oglądam to LM :D

Awatar użytkownika
Bael
Posty: 139
Rejestracja: 03 kwie 2010, 12:00

Postautor: Bael » 24 kwie 2010, 18:25

a ja tam wgl nie mam czasu na tv cały rok w szkole luzy to teraz ze tak powiem dojebali nam materiału ze nie wyrabiam ; / to coś za web designu albo innego gówna aż mi się już nie chce tego robi ahh... dlatego chciałem was przeprosić za to ze opuściłem wczorajszy trening ale porostu nie miałem czasu; / i nie wiem czy stawie się jutro na bitwę z sz i poniedziałkowy trening ; /


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości