oo... jak to to nie bedzie ciepło???? jakze to !!!

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 gru 2009, 12:41

Vond dla mnie to bzdury, wbiles sobie do glowy jakies chore fazy .Robisz konferencje na gg cos probujesz ludziom wmontowac. Mnie interesuja fakty a nie jakie zeczy ktore nie maja zadnego prawnego poparcia .stary kon jestes a jak male dziecko ...dla mnie to retotyka napisz to w sposob parrezyjny

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 gru 2009, 13:54

? przciez masz prezyzjnie a nawet nie czytales

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 gru 2009, 14:15

co?!! gdzie tam masz cokolwiek podparte jakmis dowodami .to robia jacys aferzysci oni robia to dla frajdy a nie dla prawdy i szczerosci
zaczynam ciebie bac normalnie , :D
czy aby sie niezagalopowales gdzies za daleko z tymi teoriami ? daj po hamulcach i rozejrzyj sie wokół siebie

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 gru 2009, 16:15

no przykro mi ze tak o mnie myslisz nie wiem co cie ugryzło, nie staram sie udowadniac wszystkiego bo nie widze powodu tego udowadniać pisanie w karczmie ma charakter luźny, w poprzednim poście domagłes sie nie dowodów tylko "precyzji" skad ten atak i przeklejanie jakis propagandowych tekstów??? (dziw mnie to bo pewnei nawet tego nie czytales.. tylko cie denerwuja teore spikowe) mnie nie denerwuja poprostu takim rzeczami sie nie zajmuje.

wspomniales o konferencji ze wciskam ludziom kit... ok

ja wiem co widzialem skro sie to nie interesuje to nie bierz w dyskusji udziału.

Skoro o fakcie manipulacji o co2 pobrzekuja media internetowe, w tym i normalna prasa, oznacza ze zrobila sie dziura w ścianie
http://www.mojeopinie.pl/globalne_ocieplenie_prawda_polprawda_a_moze_wielki_przekret,3,1259276560

i tylko o tym jest ten topik... nie o udowadnianiu komus na sile rzeczy oczywistych, włacz TV posłuchaj tam ci prawde powiedza, ja wole osobisie doczytac lub przebranc przez topik lub film dokumentalny zeby miec swoje zdanie. Takie bluzganie zupelnie jest nie na miejscu? to moje przekonania i nic ci do tego, jak sie mnie boisz to zemna nie gadaj (bo pewnie ludzi pozeram i jestem swirem)

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 gru 2009, 16:37

oj Vondagar nieobrazaj sie na mnie nie wierze w teorie spiskowe skoro ma charakter luzny
sprobuj mnie przekonac jakimis faktami
ja bym sie staral ty opuszczasz miecz
wiesz jest u mnie w miescie takie powiedzonko "łykasz paprykarz i znikasz"
wiecej niebede zabieral zdania w tej w tej kwestii bo zaraz sie obrazasz

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 gru 2009, 20:35

ja sie nie obrazam, ale jak mam rozumiec tekst vondagar ja sie ciebie boje" po drugie bardzo trzeźwo patrze na świat zbyt trzeźwo i to jest moje przeklenstwo... propnuje poczytaj jak chcesz polemizowac jak niechcesz to nie czytaj i nie pisz w moich topikach... za duzo juz w tym frazesów i olepanych myśli.....

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 01 gru 2009, 21:18


Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 01 gru 2009, 22:08

IPL_Vondagar pisze: po drugie bardzo trzeźwo patrze na świat zbyt trzeźwo i to jest moje przeklenstwo...
.....


powiedzial Vondagar otwierajac 6 gullmana czy6 jak mu tam
ee jak to mowiles ?? tylko to twoje piwo jest zdatne do picia reszta to chemia
niebede ci zasmiecal topiku
wiec jako moja plente
powiem
Miejcie oczy szeroko otwarte
:twisted:

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 02 gru 2009, 10:10

no widze ze poziom rozmowy robi sie coraz wyzszy... i co ze piwo pije to nie mam racji? a co ty nie pijesz? poco ten tekst?

wogle cos sie do mnie przyjebał? zwyczjanie sie od....
skoro ja nie wlaze ci na odcisk to zejdz ze mnie

kiedys przeszkdzał ci topik wato wiedziec to go zamkłem, teraz przeszkadza ci ten, choc jakos usilnie mi na nim nie zalezy, ale nie widze powodu go usuwac, skoro inni cos tez tu pisza, ciagle włazisz komus na odcisk, i z co chwila z kimś w klanie masz mała wojenke.

Awatar użytkownika
Ibran
Posty: 1979
Rejestracja: 11 lut 2007, 12:00
Lokalizacja: Imladris

Postautor: Ibran » 02 gru 2009, 16:18

6 gullmana

HET! Goolmany są bardzo dobre, a przy tym dość tanie. :D

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 02 gru 2009, 18:35

masz racje szkoda czasu na wojaczki
mam taki zart tak samo w domu mi mowia ze jak cos palne to mojej ofierze az w piety idze
to chyba dziedziczne
jednak zmieniam zdanie powinienes pic wiecej gloomow bo na trzezwo swiat jest niedoprzyjecia :twisted:

Awatar użytkownika
Woland
Posty: 1248
Rejestracja: 27 gru 2006, 12:00
Lokalizacja: £ódź

Postautor: Woland » 02 gru 2009, 19:23

IPL_Aron pisze:mam taki zart tak samo w domu mi mowia ze jak cos palne to mojej ofierze az w piety idze
to chyba dziedziczne


To nie jest pozytywna cecha charakteru i raczej nie ma się czym chwalić Aron.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Silverado
Posty: 499
Rejestracja: 11 wrz 2007, 12:00
Lokalizacja: Kielce

Postautor: Silverado » 03 gru 2009, 17:33

Vond a możesz mi wytłumaczyć a co chodzi z tymi chemtrailsami. Bo dla mnie to nadal smugi kondensacyjne, i to wogóle nie wygląda jakby coś rozpylali. Z tego co wiem jeśli już się coś rozpyla to dużo niżej, bo z tak ogromnej wysokości jakby miały opaść jakieś drobinki czy coś jak rozpylona woda albo para wodna to by to nie zdarzyło opaść jakby to wiatr zdmuchnął.

Awatar użytkownika
Aron
Posty: 3005
Rejestracja: 06 kwie 2007, 12:00

Postautor: Aron » 03 gru 2009, 17:43

widzisz jak zwykle nie rozumiesz o "rozumny Wolandzie" wcale nie powiedziałem ze to zaleta

Awatar użytkownika
Vondagar
Posty: 2692
Rejestracja: 01 maja 2007, 12:00
Lokalizacja: Mielec

Postautor: Vondagar » 03 gru 2009, 18:01

Powiem tak słyszałem o tym ale pukałem ci w czoło jak ktos cos o tym gadał, później obejrzałem film "nie rozmawiaj o pogodzie" tam dosć dobrze to jest pokazane (relacja z dnia na dzien pewnego anglika + inne filmy np. z usa). W każdym razie dosc sceptycznie podchodzilem do doniesien czy tez fotek jak ktos zobaczyl smuge czy 2 na niebie... ad do pewnej niedzieli czysta bezchmurna idealna pogda z błekitnym niebem. Proces ten obserwowałem praktycznie cały dzien, nawet moj kolega do mnie zadzwonil i patrzyl przez lornetke na to dziwne zjawisko, nagle na niebie ujrzałem kilka samolotów (3-4) które robily takie długie nie znikajace smugi, jedna rzecz w tym uderzala ze smuga nie ciągła sie od widnokregu do... tylko jakby złanczała sie mniejwiecej na wysokosci naszego miasta. Co ciekawe po 5 minutach ta smuga przeradzła sie w rozmyta chmurke o podłuznm kształcie, po 15 minutach zamieniała sie w chmure... i teraz wyobraz sobie jakie moje zaskoczenie ze po 1 h... cłakowicie zakryli całe niebo u i ówdzie tylko niewielki otworek...

jak tylko juz póżnym popołudniem kiedy chmury sie przerzedziy proces rozpoczoł sie na nowo... wieczorem po spojerzniu w niebo (byla pełnia) mozna bylo wyłonic na niebi cos w rodzaju jakby rónych bruzs chmur

z ciekawości zajrzałem na google... i ku mojemu zaskoczeniu okazuje sie ze wiekszosc duzych miat na podkarpaciu ma podony pejzarz, (co cieakwe nei we wszystkie dni, tylko róznie)

Pytania:
1.Skro ktos mowi ze to normalne czemu to nei ma charakteru permanentnego.. (stałego)? np. w kazda niedziele, kazdy wtorek itp, czy tez codzienie

2.skoro to niby korytarz powietrzy akurat nad miastem.. to znowu pytam to jak ten korytarz wyglada skoro dokladnie kazde miasto to ma... o tyle dziwne ze podkarpacie ma 1 lotnisko tj. jasionka kolo rzeszowa... jesli bys wyrysowal jakis szlak to by wyszlo ze lataja zagazkiem coby byc nad kazdym miastem

3. Natomiast ze swojej strony duzo doczytalem na ten temat, i mam dalej mieszane uczucia, cos w tym nie gra, zwłaszcza ze w filmie "nie rozmawiaj o pogodzie" autor dotarł do faktów takich ze brytole rozpylali kadm w 1940.. nad swoim krajem z tego tytulu zmarło duzo ludzi na raka płuc i kratni, do czego rzad sie przyznal.... robili to w usa do 1973! roku na co sa raporty, ale oczywiscie juz sie tak nie robi.

4. Nawet pomijajac ze moze to jakas trucizna.. jak do licha mozemy byc przekonani ze to porces naturalny??? jakto? samoloty maja nam robic teraz oboki? całkowiete zachmurzenie??? i co to tak ma juz byc zawsze?

5. Zastanawia mnie fakt uzywania takich chmur jak chemtraile juz w filmach bajakch i reklamach.... dziwne dla mnie to jest, bo sam jakby mi ktoś kazał dac niebo w 2 planie (grafikowi) dałbym kłebiaste obłoczki a nie wstegi np. bajka "skok przez płot"


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości