F1 Challenge PMG 2007

Miejsce codziennych dyskusji na wszelkie tematy.

Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

F1 Challenge PMG 2007

Postautor: Barsa » 26 sty 2008, 18:29

Gra ktoś może w "tytulową" gre ? :wink:

Awatar użytkownika
Jelen
Posty: 86
Rejestracja: 17 wrz 2007, 12:00

Re: F1 Challenge PMG 2007

Postautor: Jelen » 27 sty 2008, 01:44

IPL_Barsa pisze:Gra ktoś może w "tytulową" gre ? :wink:


A za darmo jest gra :> ?

Awatar użytkownika
Barsa
Posty: 1695
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:00
Lokalizacja: Nou Camp ;)

Postautor: Barsa » 27 sty 2008, 13:00

To jest mod na gre F1 Challenge 99-02, nie wydają niestety czegoś takiego w F1 jak np w Fifie.... wiec moderzy uakualniają wczesniejszą gre, z bardzo dobrym skutkiem, sklady, malowania bolidu w ogóle grafika z lat 99-02 jest swietnie "podrasowana" i nie wygląda tragicznie, na moim kompie nawet dobrze sięprezentuje(oczywiscie jak ktos gra tylko dla grafiki nie będzie mu to odpowiadało, dla mnie grafika w tym modzie jest jak powiedzmy RTW, wiec nie przeraża mnie...)....

Ja grałem narpiew na jakim hiszpanksim modzie, potem przerzucilem sie na PMG a teraz znów przerzucam się na inny polski mod Hybryda 3v2 , na PMG popsortu musialbym chyba z tydzien cwiczyć, zeby zrozumiec "fizyke bolidu", strasznie kręci, złapie się troche "tarki" lub trawy i juz "spin"(czyli "kreciołek") gra na pełnym "wspomaganiu"(kontrola trakcji itd) jest bardzo trudna.... Hybryda podobno jest mniej wymagająca :wink:

Najlepsze jest to, że "podstawke" można sciagnać, zainstalowac jakiegokolwiek moda z sezonu 2007(albo 2008- moze juz są) i smigać na GS :)... są ligi polskie itd. Fajna zabawa jako oderwanie od medka polecam.

Awatar użytkownika
Neonadis
Posty: 3
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:00

Postautor: Neonadis » 01 kwie 2008, 21:31

Grałem w F1 Challenge na modzie Hybryda 2, dołączyłem do ligi, w której obowiązywał mod stworzony przez organizatorów ligi i pomocników.
Gierka jest niezła, chociaż niedawno w lidze przerzuciliśmy się na grę rFactor z modem FSOne 1.8, zostanie stworzony na pewno jakiś patch specjalnie przez nas do naszej ligi wprowadzający m.in. ograniczenie i zmiana fizyki jazdy na trawie i żwirze, itp.
Więc polecam Wam zainteresować się symulatorem rFactor z różnymi modami, których wychodzi coraz więcej! Są już mody wprowadzające modele bolidów i składy z sezonu 2008!
Przy okazji zapraszam do ligi: ligadomowa,net <-- 4 serie wyścigowe: F1, WTCC, DTM, GP2.
Pozdro


Wróć do „Karczma”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości